Home

Forumas

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Del monometru kainos as pats ju klausiau,bet nedejau ju ne del pinigu taupymo,o tam kad sutaupyt laiko,nes ne visas komplektuojancias dalis jie turejo.
Apie sita tvirtinimo buda as jums minejau kad maciau tokias foto,kai buvau atvaziaves.Taciau jis man atrodo labai keistas,kai pagalves patraiukiamos link centro,nes nuo to kemperis gali tik dar labiau svyruot posukiuose.Su pagalvem pravaziavau apie 400km,kol kas atsiliepimai superiniai- vaziuoja minkstai ir posukiuose vaziuojant vingiuotu keliu kemperis tikrai labai stabiliai laikosi.
Žinutės: 42
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-04-09
dar vienas Fiat Ducato su pagalvėmis. Sumontavo UAB " Baltema" Kaune. Tikrai nebrangiai. Telefona galite rasti  intenete
Žinutės: 38
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-05
Sveiki,
Planuoju susideti i savaji C25 pneumo nes labai galas nusedes, ir posukiuose labai nestabilus.
Gal kas patartu kur isigyti visa komplekta, ar kas idetu gal ?
Citroen C25 1990
Žinutės: 37
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-06-18
Paprasciau transporta pasikeist, pas mane dar senesnis, irgi siubuoja (prieki linges netgi), pripranti prie atsargesnio vaziavimo :) pigiausia aisku lenkuose
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Pagalves ir kai kuriuos priedus pirkau pas Raimondą. Kronšteinus matavausi, gaminausi ir visą sistemėlę surinkau pats. Juokų darbas. Tiesa Raimondas konsultavo. Kainavo dvigubai pigiau, nei užsisakyti jau gatavą komplektą. Naujam kemperiui irgi taip darysiu. Žinoma, jei Raimondas tuo dar užsiima.
Žinutės: 38
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-05
Mano sitas senukas dar naujesnius apvaziuos ir ilgiau tarnaus nei naujas :) 
Pats susideciau nebeda, bet tik reiktu susipirkt viska. O kaip tam Raimondui dasibelsti?

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Parašyka Jam žinutę.

Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Mindauga.V parašė:
Sveiki,
Planuoju susideti i savaji C25 pneumo nes labai galas nusedes, ir posukiuose labai nestabilus.
Gal kas patartu kur isigyti visa komplekta, ar kas idetu gal ?
Citroen C25 1990
Aš pirkau ebay.de . Kainavo 599 visas komlektas, su thomas kompresoriumi. Montavausi pats. Tikrai nėra sudėtinga. O galas visai kitaip dabar atrodo :) .  

Dabar žiūriu yra kitas komplektas .Truputį brangesnis. Lietuvoje neieškojau gal yra ir pigiau.
Žinutės: 42
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-04-09
Dainius.D parašė:
Pagalves ir kai kuriuos priedus pirkau pas Raimondą. Kronšteinus matavausi, gaminausi ir visą sistemėlę surinkau pats. Juokų darbas. Tiesa Raimondas konsultavo. Kainavo dvigubai pigiau, nei užsisakyti jau gatavą komplektą. Naujam kemperiui irgi taip darysiu. Žinoma, jei Raimondas tuo dar užsiima.
sveiki, taip vis dar konsultuojame, realizuojame ir montuojame. Reikes  - teiraukites
Žinutės: 42
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-04-09
Mindauga.V parašė:
Mano sitas senukas dar naujesnius apvaziuos ir ilgiau tarnaus nei naujas :) 
Pats susideciau nebeda, bet tik reiktu susipirkt viska. O kaip tam Raimondui dasibelsti?


sveiki, as Raimondas. Mano tel.869921157. Epastas: [email protected]