Home

Forumas

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Kas turit susimontave ,gal patarsite, kaip su komfortu, vaziuojant prastesniais keliais,ar duoda efekta?
Pas mane Ford tranzit, kazkaip kietos linges,daug svorio nekraunu, tai jos laikosi aukstai issikele ir jauciasi barskejimai.Ytariu, kad paduskes ne ka pades, nes vistiek svoris kabes ant lingiu.Perkelti svori ant paduskiu tai jau perdaug galas issikels,( na kad linges atlaisvinti) .Perdarineti grynai i orine be lingiu tai didele investicija.Ka manote?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Su papildomom pagalvėm pakaba tik sustandės. Senam mano Dukate jos buvo kūginės, tai naudojau, nes jei palikdavai be oro- vartydavosi nuo šono ant šono... Sprintery įdėjau tas su "rinkėm"- po 1 sezono išmečiau- per kieta... Dabar voliojasi garaže- gal kam reikia. Norint komforto reik pilnai orinės. Švedai labai mėgsta į Transitus dėti orinį galą- jei pamatai tranzą su oriniu galu- 99% būna iš Švedijos. Minusas pas tranzą - įdėtos "šakės" praktiškai velkasi žeme- pravažumo beveik nelieka.

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Julius.J parašė:

Gal patartumėte, pas ką reiktų dėl Wabco kreiptis, matau Wabco turi labai daug variantų.
Gal bandyčiau čia, arba čia, o gal dar čia. Ir dar čia galima bandyt. Būtų lengviau jei susirastumėt WABCO kodą, nes konsultacijos ten nelabai gausit...

Žinutės: 23
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-02-02
Panašu, kad Wabco kodą nelengva rasti ir panašu, kad reiks pilną dėti iš VB airsuspension. Mažeikiuose deda, bet jau taip nepatogu iš Vilniaus į Mažeikius važiuot ir palikti ten keliom dienom transporto priemonę. 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Su papildomom pagalvėm pakaba tik sustandės. Senam mano Dukate jos buvo kūginės, tai naudojau, nes jei palikdavai be oro- vartydavosi nuo šono ant šono... Sprintery įdėjau tas su 'rinkėm'- po 1 sezono išmečiau- per kieta... Dabar voliojasi garaže- gal kam reikia. Norint komforto reik pilnai orinės. Švedai labai mėgsta į Transitus dėti orinį galą- jei pamatai tranzą su oriniu galu- 99% būna iš Švedijos. Minusas pas tranzą - įdėtos 'šakės' praktiškai velkasi žeme- pravažumo beveik nelieka.

Savo senajame buvau susidėjęs "rinkines". Nejaučiau, kad pakaba tapo kietesnė, bet užtat stabilumas gerokai pagerėjo, per "gulinčius policininkus" važiavo minkščiau. Taigi patirtys skirtingos. Tiesa slėgio didelio nelaikiau. Kiek pūsdavau nebepamenu... gal apie 1,5atm..
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Tomas.J parašė:
Su papildomom pagalvėm pakaba tik sustandės. Senam mano Dukate jos buvo kūginės, tai naudojau, nes jei palikdavai be oro- vartydavosi nuo šono ant šono... Sprintery įdėjau tas su 'rinkėm'- po 1 sezono išmečiau- per kieta... Dabar voliojasi garaže- gal kam reikia. Norint komforto reik pilnai orinės. Švedai labai mėgsta į Transitus dėti orinį galą- jei pamatai tranzą su oriniu galu- 99% būna iš Švedijos. Minusas pas tranzą - įdėtos 'šakės' praktiškai velkasi žeme- pravažumo beveik nelieka.

Dekui,Tomai,ta ir norejau issiaiskinti.Jo, krito i aki ir man ta zema vieta, kur pagalve remiasi pas tranzitus.Tai gal, mano atveju, neverta kazka perdirbineti.Siaip, matyt, linges kietos sudetos,stabilumas geras bet prastame kelyje kazkaip pakrato,padarai padangu slegi 3,5 lyg ir normaliai bet padangos pasiploje eina vel negerai.Tarpas tarp atboiniku nemazas liecia asy tik kai stipriai suverti kemperi.Gal su lingemis kazka paburti?
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Vytautas.J parašė:
Kas turit susimontave ,gal patarsite, kaip su komfortu, vaziuojant prastesniais keliais,ar duoda efekta?
Pas mane Ford tranzit, kazkaip kietos linges,daug svorio nekraunu, tai jos laikosi aukstai issikele ir jauciasi barskejimai.Ytariu, kad paduskes ne ka pades, nes vistiek svoris kabes ant lingiu.Perkelti svori ant paduskiu tai jau perdaug galas issikels,( na kad linges atlaisvinti) .Perdarineti grynai i orine be lingiu tai didele investicija.Ka manote?
Pas mane Ducatas. Irgi buvo kietas. Įdėjus pagalves važiavimo komfortas labai pagerėjo.
Be komforto atsirado galimybė išsilyginti kemperį pagalvių pagalba, nebesivežioju tų "lygintuvų", kur kišasi po ratais.
Sau nusprendžiau, kad kai atsinaujinsiu kemperį privalomai iškart darysiu du dalykus: oro pagalvės ir automobilinis dujų balionas.
Žinutės: 23
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-02-02
Giedrius.B parašė:
Vytautas.J parašė:
Kas turit susimontave ,gal patarsite, kaip su komfortu, vaziuojant prastesniais keliais,ar duoda efekta?
Pas mane Ford tranzit, kazkaip kietos linges,daug svorio nekraunu, tai jos laikosi aukstai issikele ir jauciasi barskejimai.Ytariu, kad paduskes ne ka pades, nes vistiek svoris kabes ant lingiu.Perkelti svori ant paduskiu tai jau perdaug galas issikels,( na kad linges atlaisvinti) .Perdarineti grynai i orine be lingiu tai didele investicija.Ka manote?
Pas mane Ducatas. Irgi buvo kietas. Įdėjus pagalves važiavimo komfortas labai pagerėjo.
Be komforto atsirado galimybė išsilyginti kemperį pagalvių pagalba, nebesivežioju tų 'lygintuvų', kur kišasi po ratais.
Sau nusprendžiau, kad kai atsinaujinsiu kemperį privalomai iškart darysiu du dalykus: oro pagalvės ir automobilinis dujų balionas.
O kokios pas jus pagalvės ar tos pigios ~400-500 Eur, ar pilnos pakabos ~4000 Eur?
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Giedrius.B parašė:
Vytautas.J parašė:
Kas turit susimontave ,gal patarsite, kaip su komfortu, vaziuojant prastesniais keliais,ar duoda efekta?
Pas mane Ford tranzit, kazkaip kietos linges,daug svorio nekraunu, tai jos laikosi aukstai issikele ir jauciasi barskejimai.Ytariu, kad paduskes ne ka pades, nes vistiek svoris kabes ant lingiu.Perkelti svori ant paduskiu tai jau perdaug galas issikels,( na kad linges atlaisvinti) .Perdarineti grynai i orine be lingiu tai didele investicija.Ka manote?
Pas mane Ducatas. Irgi buvo kietas. Įdėjus pagalves važiavimo komfortas labai pagerėjo.
Be komforto atsirado galimybė išsilyginti kemperį pagalvių pagalba, nebesivežioju tų 'lygintuvų', kur kišasi po ratais.
Sau nusprendžiau, kad kai atsinaujinsiu kemperį privalomai iškart darysiu du dalykus: oro pagalvės ir automobilinis dujų balionas.
Sveikas ,Giedriau,Dukatas buvo kietas todel kad rėmėsi i guminius atmusejus, ar aplamai linges standžios?Mano Tranzitas, kaip minejau, kietas todel, kad linges kietos ir mazai supasi kol daug neužkraunu.Todel mastau, ar padetu paduskes, kol lingiu nesusilpninsiu.Važinejam pagrinde dviese,tai to svorio daug nesusidaro.Perdaryneti i tikra orine pakaba tai cia jau kruva reikalų.
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Vytautas.J parašė:
Giedrius.B parašė:
Vytautas.J parašė:
Kas turit susimontave ,gal patarsite, kaip su komfortu, vaziuojant prastesniais keliais,ar duoda efekta?
Pas mane Ford tranzit, kazkaip kietos linges,daug svorio nekraunu, tai jos laikosi aukstai issikele ir jauciasi barskejimai.Ytariu, kad paduskes ne ka pades, nes vistiek svoris kabes ant lingiu.Perkelti svori ant paduskiu tai jau perdaug galas issikels,( na kad linges atlaisvinti) .Perdarineti grynai i orine be lingiu tai didele investicija.Ka manote?
Pas mane Ducatas. Irgi buvo kietas. Įdėjus pagalves važiavimo komfortas labai pagerėjo.
Be komforto atsirado galimybė išsilyginti kemperį pagalvių pagalba, nebesivežioju tų 'lygintuvų', kur kišasi po ratais.
Sau nusprendžiau, kad kai atsinaujinsiu kemperį privalomai iškart darysiu du dalykus: oro pagalvės ir automobilinis dujų balionas.
Sveikas ,Giedriau,Dukatas buvo kietas todel kad rėmėsi i guminius atmusejus, ar aplamai linges standžios?Mano Tranzitas, kaip minejau, kietas todel, kad linges kietos ir mazai supasi kol daug neužkraunu.Todel mastau, ar padetu paduskes, kol lingiu nesusilpninsiu.Važinejam pagrinde dviese,tai to svorio daug nesusidaro.Perdaryneti i tikra orine pakaba tai cia jau kruva reikalų.
Pas mane lingės buvo kietos. Nebuvo nusėdę, o tiesiog kietos. Kiekviena lingė iš dviejų lakštų.
Kai dėjau pagalves nuėmiau po vieną lakštą iš kiekvienos lingės, kad suminkštėtų ir nusėstų galas.