Home

Forumas

Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
tokį ir aš turiu susidėjęs, žymiai pagerėjo važiavimas. ne, nesireguliuoja po vieną ratą, būtų per gerai kaip už tokią kainą. pas lenkus gavosi už +- 200 eur.
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Gal  zinote kokia rimta firma dirbancia su pneumatinem pakabom Klaipedoje? Pas mane sistema VB fullair 4c jau buvo sumontuota kai pirkau kemperi . Norisi sureguliuoti, kad galas vaziuojant butu pastoviai daugiau pakiles. Priekabai tempti dejau Sawiko kabli, kuris gaunasi per arti zemes ir nusileidziant nuo gulincio policininko, pastoviai braukiu kabliu per ji. Valdymo pultu galiu sukelineti, bet papildomas gemarojus ir kita karta uzsimirsti.
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Pas mane tokia sistema - įjungi kompresorių, jis pučia į abi pagalves vienodai. Po to yra du mygtukai/vožtuvai. Gali vieną ar kitą pagalvę nuleisti kiek nori, atskirai. Taip gali padaryti vienoj 0 bar, o kitoje 6Bar. Rytoj jei bus laiko pafilmuosiu procesą, jei įdomu kam.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Senajame kemperiuke buvau pasidaręs, kad galėčiau pūsti atskirai į abi pagalvęs, bet vistiek visuomet pūsdavau vienodai, tai nematau tikslo permokėti. Manau taip, kaip pas Andrių- įdealu.

Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Dainius.D parašė:


Senajame kemperiuke buvau pasidaręs, kad galėčiau pūsti atskirai į abi pagalvęs, bet vistiek visuomet pūsdavau vienodai, tai nematau tikslo permokėti. Manau taip, kaip pas Andrių- įdealu.




Vaziavimui taip. Parkingui, issilyginti-ne. Prie gero priprantama. Neisivaizduoju sekancio savo kemperio be automatines lygio kontroles. Nakvynei gali ir pazaisti, bet kai sustojus pietu norisi, kad keptuveje tolygiai viskas keptu, tada problema. Buvo dazni priekaistai ilgoje kelioneje kai neislygindavau  :D.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Sunkvezimiams stovi aukscio reguliavimo kranai,kaip nustatai taip ir palaiko,neziurint kiek uzkrautas.Galima asiai arba kiekvienam ratui.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Rolandas.H parašė:
Gal  zinote kokia rimta firma dirbancia su pneumatinem pakabom Klaipedoje? Pas mane sistema VB fullair 4c jau buvo sumontuota kai pirkau kemperi . Norisi sureguliuoti, kad galas vaziuojant butu pastoviai daugiau pakiles. Priekabai tempti dejau Sawiko kabli, kuris gaunasi per arti zemes ir nusileidziant nuo gulincio policininko, pastoviai braukiu kabliu per ji. Valdymo pultu galiu sukelineti, bet papildomas gemarojus ir kita karta uzsimirsti.
Jie pas patį FullAir- reiškia nėra jokių lingių/spyruoklių, pakaba pilnai orinė. Turi stovėti abiejų pakabų aukščio davikliai. Jei jie su traukutėm- galima pareguliuoti traukutės ilgį- daviklis kitoj vietoj matys pakabos aukštį ir taip pasikeis aukštis. Bet spėju, kad pakelti galima ir programiškai. Bet kas pas Lietuvoj gali prisijungti prie VB kompo ir jį programuoti- neįsivaizduoju, sunkus atvejis.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Rolandas.H parašė:
Dainius.D parašė:


Senajame kemperiuke buvau pasidaręs, kad galėčiau pūsti atskirai į abi pagalvęs, bet vistiek visuomet pūsdavau vienodai, tai nematau tikslo permokėti. Manau taip, kaip pas Andrių- įdealu.





Vaziavimui taip. Parkingui, issilyginti-ne. Prie gero priprantama. Neisivaizduoju sekancio savo kemperio be automatines lygio kontroles. Nakvynei gali ir pazaisti, bet kai sustojus pietu norisi, kad keptuveje tolygiai viskas keptu, tada problema. Buvo dazni priekaistai ilgoje kelioneje kai neislygindavau  :D.
Taigi galima reguliuoti nuleidžiant vieną iš pagalvių. Tik nemanau, kad funkcionalus dalykas galinėmis pagalvėmis kemperio pasvirimą reguliuoti- priekis gi nesireguliuoja.
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Dainius.D parašė:
Rolandas.H parašė:
Dainius.D parašė:


Senajame kemperiuke buvau pasidaręs, kad galėčiau pūsti atskirai į abi pagalvęs, bet vistiek visuomet pūsdavau vienodai, tai nematau tikslo permokėti. Manau taip, kaip pas Andrių- įdealu.





Vaziavimui taip. Parkingui, issilyginti-ne. Prie gero priprantama. Neisivaizduoju sekancio savo kemperio be automatines lygio kontroles. Nakvynei gali ir pazaisti, bet kai sustojus pietu norisi, kad keptuveje tolygiai viskas keptu, tada problema. Buvo dazni priekaistai ilgoje kelioneje kai neislygindavau  :D.
Taigi galima reguliuoti nuleidžiant vieną iš pagalvių. Tik nemanau, kad funkcionalus dalykas galinėmis pagalvėmis kemperio pasvirimą reguliuoti- priekis gi nesireguliuoja.
O ir i prieki neverta deti, ar neleidzia techn. galimybes?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Nesupratau- čia savo pultelį fotkinot ar ne savo? Jei savo- tai čia 4-ų kanalų pilnai orinė pakaba-priekis+galas . Ką dar papildomai galima į priekį dėti?