Home

Forumas

Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Tomas.J parašė:
Nesupratau- čia savo pultelį fotkinot ar ne savo? Jei savo- tai čia 4-ų kanalų pilnai orinė pakaba-priekis+galas . Ką dar papildomai galima į priekį dėti?


Su manim viskas aisku, as ziuriu Andriaus atveji. Mano sistema brangi ir jeigu reiketu tokia detis  i nauja kemperi , stipriai abejociau tik del kainos. Galvoju, kaip butu galima papigint.
Žinutės: 42
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-04-09
sveiki,

jau kuris laikas neskaitinėjau forume esančių žinučių.
Matau, kad buvo iškilę klausimai dėl monatvimo darbų Vilniuje.

žemiau nurodau įmonę, kuri puikiai išmano savo darbą ir mums montuoja pakabas Vilniuje.:UAB KD REPARO Dmitrijus arba Mindaugas

[email protected]
Tel: +370 670 17009


Adresas: Motorų g. 2/Geologų g. 16, LT-02190
Vilnius (įvažiavimas iš Geologų g.)Taip pat  UAB Girilis. Jie montavimo darbų atliko dar nedaug, tačiau dirba puikiai. Beje jie montuoja pagalves ir į spyruokles.
Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius, Lietuva
Tel.: 869 510 510, 8616 13371

El. paštas: [email protected]













Žinutės: 23
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-02-02
Sveiki,
Dėl oro pagalvių. Galvoju į galą įdėt fiat ducato oro pagalves ir labai skiriasi kainos. Apie veikimą nelabai rašo kažkaip.
VB airsuspension kaina apie 4k Eur
Čia kaina tik oro pagalvės . Kokie jų skirtumai ir kurios vertos dėmesio?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Autoviskas- tik papildomos pagalvės be kompresoriaus.
VB- paprastai visa aktyvi orinė pakaba vietoj standartinės- automatinis slėgio, aukščio reguliavimas, važiavimo komfortas ir t.t.
Žinutės: 23
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-02-02
Tai vat ir mąstau, kaip čia geriau daryt. Yra dar Wabco, itališki topdrivesystem.it 
Gal kas esat bandę? Labai jau kainos svyruoja nuo kelių šimtų eur iki 4-5 tūkst. eur. Čia kalbu tik už galinę. 
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Aš susidėjęs iš Autoviskas su kompresoriumi (dviejų cilindrų, pas juos 50€) ir dviem manometrais. Vasarą atlaikė, o žiemą viena šlangelė buvo užšalusi. Bandžiau pumpuot, bet kilo tik viena pusė. Įtariu, kad susikaupė kondensatas šlangutėj - aš perteklių netrumpinau (galvojau gal dar ką perdarinėsiu), o susukau į rinkes. Matyt vienoje koks lašas užsiliko ir užšalo.
Reguliavimas pas mane gale. Pagrindinis naudojimas tai išlygint automobilį stovėjimo vietoje. Važiavimui man maloniausia kai pagalvėse apie 1 bar.
P.s. Pradžioje buvau parsisiuntęs komplektą su pagalvėmis trijų žiedų - netilpo, teko pakeisti į dviejų.


Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Julius.J parašė:

Tai vat ir mąstau, kaip čia geriau daryt. Yra dar Wabco, itališki topdrivesystem.it 
Gal kas esat bandę? Labai jau kainos svyruoja nuo kelių šimtų eur iki 4-5 tūkst. eur. Čia kalbu tik už galinę. 
Logika čia labai paprasta- komfortas ir privalumai pilnai orinės pakabos neginčijami. Jei yra pinigų pilnai orinei pakabai- tai tik tokia. WABCO čia turbūt būtų lyderis, VB panašaus lygio. Papildomų pagalvių sistema tik dėl kainos. Renkantis ją reikėtų žiūrėti, kad būtų su kūginėm pagalvėm (LINNEPE dažnai daro komplektus su tokiom pagalvėm), ne su "rinkėm", dėl komfortiškesnio jų darbo.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Andrius.K parašė:
Aš susidėjęs iš Autoviskas su kompresoriumi (dviejų cilindrų, pas juos 50€) ir dviem manometrais. Vasarą atlaikė, o žiemą viena šlangelė buvo užšalusi. Bandžiau pumpuot, bet kilo tik viena pusė. Įtariu, kad susikaupė kondensatas šlangutėj - aš perteklių netrumpinau (galvojau gal dar ką perdarinėsiu), o susukau į rinkes. Matyt vienoje koks lašas užsiliko ir užšalo.
Reguliavimas pas mane gale. Pagrindinis naudojimas tai išlygint automobilį stovėjimo vietoje. Važiavimui man maloniausia kai pagalvėse apie 1 bar.
P.s. Pradžioje buvau parsisiuntęs komplektą su pagalvėmis trijų žiedų - netilpo, teko pakeisti į dviejų.




Sveikas, kiek kainavo tau visas komplektas be monavimo?
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Pradžioje užsakiau trijų rinkių pagalves su dviejų manometrų pultu ir dviejų cilindrų kompresoriumi - viskas kainavo 450€. Po pakeitimo į dviejų rinkių pagalves gražino permoką... nebe pamenu jau, berods 50€ gražino. Grubiai tariant apie 400€
Montavau pats. Nesudėtinga. Tik sunkiau buvo nuimti originalias gumines pagalves virš lingių - auto 2016m bet abi veržlės prasisuko, atšoko nuo kėbulo.



Žinutės: 23
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-02-02
Gal patartumėte, pas ką reiktų dėl Wabco kreiptis, matau Wabco turi labai daug variantų.