Home

Forumas

Žinutės: 42
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-04-09
www.risbalt.lt Tel. mob 869957999 arba 837 452445. Raimondas
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Pačiame puslapyje info nėra, tik parašyta, kad prekiauja. Gal kas skambinsit?
Pasidalinkit info, manau daug kam bus įdomu. ;-)
Žinutės: 42
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-04-09
Gerb.Olegai, nurodykite savo numerį. Aš Jums galiu skambtelti. Man toks darbas. Paaiškinti
Žinutės: 42
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-04-09
nesugebu įkelti nuotraukos. Arba aš nematau. Dar bandau kartelį. Jeigu neismatys - atsiųskitesavo epašto adresą ir persiųsiu į jį.
Žinutės: 42
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-04-09
kažkodėl pavyko. Negaliu paaiškinti kodėl

Žinutės: 75
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
Prieš keletą metų buvau Risbalt klientas, likau patenkintas. Pakeičiau kemperį ir dabar planuoju montuoti, tik vis atidedu. Gal, jei suburtume grupelę norinčių, tai ir nuolaidą solidžią gautume.
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Vladas.B parašė:
Prieš keletą metų buvau Risbalt klientas, likau patenkintas. Pakeičiau kemperį ir dabar planuoju montuoti, tik vis atidedu. Gal, jei suburtume grupelę norinčių, tai ir nuolaidą solidžią gautume.
na tai vienas klientas į tą grupelę jau yra :palaikymas:
Žinutės: 42
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-04-09
po pokalbio su dainiumi ir Gedu siunčiu Jums dar keleto pagalvių nuotraukas (čekų gamyba). Supratau, kad Jūs visi linkę meistrauti. Tai kaip tik gal ir tiks. Nes italų (euroserice) gamybos parduodame komplektus. Atskirai perkant pas juos pagalves ir kitas komplektuojančias detales gaunasi gerokai brangiau, negu perkant visą komplektą

Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30

Kažkada turėjau Renault Espace su pneumatine galine važiuokle, buvo pagalvės lygiai tokios pat kaip nuotraukos dešinėje pati pirma. Buvo super, minkšta, patogu kai reikėdavo ką nors pakrauti, galėdavai nuleisti galą prie pat žemės, o kai sunkiai prikraudavai, tai nesimatydavo, kad pakrauta, pasikeldavo galas. Buvo gera kol nuo senumo viena nesprogo, o kita pradėjo trūkinėti ir leisti orą, baigėsi tuo, kad pirkau "Sostenoje" naujas po 800Lt. :baisu: :(
Tomas J rašė apie linges su spyruoklėmis kartu, pas mane tokia sistema Fiatuke dabar, nepajutau skirtumo kažkokio palyginus su tik lingėmis.
Žinutės: 42
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-04-09
Olegai, jeigu pagalvė ta, kurią Jūs minite, tai reiškia ,kad Jūsų Renault buvo toks pagamintas gamykloje, nes ta pagalvė, kurią Jūs matote ir yra orginalas Renault automobiliui