Home

Forumas

Siaip ant Fiat bazes gaminama apie 80% kemperiu, po to seka Ford ir kitos bazes. Cia lengvesniuju, iki3500 kg kemperiu.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Susibėk su kuo nors iš mūsų kemperistų, pasėdėsit jo kemperyje, pašnekėsit. Matau neturi žalio supratimo apie kemperius, tai tokia konsultacija būtina:hmz:
J.J
tu nepagalvok  kad mes ce  pasikele ar ispuike... ce   tiek niuansu...   protingas kemperis buna tik antras ar net trecias.... pirmas betkuriuo atveju bus blogas...  nepabandes nesuprasi
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Klaipėdoje Liepų gatvėje yra didelę kemperių nuomos ir pardavimo aikštelė. Aplankyk ir  įvertinsi gyvai kas asmeniškai tiktų.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Teko kazkada isinuomuoti  ir pagyventi apie 2 sav. tokiam. va ir liguojuos i tokio tipo. Bent jau panasaus isplanavimo. Mane jis tenkino, nors kaika patobulinti reiketu.
Mielai susitikciau, ar butu norinciu is Klaipedos ar Klp.r. pravesti mini seminara?


Mano biciulis nusipirko siemet kemperi. Tiesa jis pirko nauja is Dariaus, tas kur apie nuoma Bursner sneka. Pasakysiu kaip as ji ivedziau i sita reikala. Mes keliavome su juo tris metus, jis nuomavosi vis skirtingu komplektaciju kemperius. Pagyvenes kiekvienamo po dvi savaites, jis puikiai suvoke ko jam reikia, kokios bagazines , lovos , sedimos vietos turi buti. Tada nuvaziavom i Diuseldorfo paroda, ten paciupinejom naujus kas kaip gamina( Tu kadangi nori pirkti deveta, galima atvaziuoti i klubo susitikima, kuriuose buna apie 30-40 kemperiu) Galesi pasidairyti , pasiziureti, jei seimininkai leis. 0 Tada atmesi informacija, kad kiekvienam seimininkui savo geriausias ir priimsi sprendima kas Tau reikalinga. O toliau paiesku klausimas. Gal kiek pavelavau su parasymu., nes kol rasiau kiti parase
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Kada buna jusu susitikimai, kur planuojat ?
Naujas yra naujas, as sutinku 100%
Dar yra toks kl. as neuzmaciau, ar buna pirkti tik budu su visa iranga? ( kad butu galima uzsideti ant norimos auto bazes)
J.J
:ne:
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Susitikimas bus balandžio paskutinį ar priešpaskutinį savaitgalį, kaip suprantu, dar nenuspręsta galutinai. Kur - irgi paaiškės kiek vėliau. Nes aš irgi siūlyčiau atvažiuoti į susitikimą ir  ir apsidairyti. Vienas pasivažinėjimas - mažokai, sakyčiau, kad apsispręst, ką pirkt. Aš pats nuomojuosi kemperius nuo 2004 metų, išbandžiau visokių, bet jei dabar  reiktų pirkti, dar reiktų gerai pagalvoti, kokio tiksliai noriu. :)
Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Aurelijus.B parašė:
Teko kazkada isinuomuoti  ir pagyventi apie 2 sav. tokiam. va ir liguojuos i tokio tipo. Bent jau panasaus isplanavimo. Mane jis tenkino, nors kaika patobulinti reiketu.
Mielai susitikciau, ar butu norinciu is Klaipedos ar Klp.r. pravesti mini seminara?




Pagal ilenkta sparna ir marke manau,kad tai nuomavai is Valiulio firmos.Aaziurejau ji gyvai,masciau apie pirkim.Nuosirdziai nepatariu.
O ir aplamai,uz planuojama suma kazin ar toki ipirksi,o jei ir rasi tai bus gerai sutrunijes.
Ziurek,kaip minejo,stoga ir ypac grindis po tualetu ir dusu.Daugelio istrunije,sunku rasti apysveiki.
Tema užrakinta - atsakinėti joje nebegalima.