Home

Forumas

Alfredas.B parašė:
Marijus.K parašė:
Nu as pilu tada kai baigiasi, o ne pries keliones. Man tiesiog nepatogu prisiristi prie vienos degalines. Todel siek tiek matematikos ir pilu visur. Bet manau kad Tu elgiesi teisingiau nei as.
Mariau, nepasitikėk kad visur įpilsi. Italijoje kolonėlių operatoriams griežtai draudžiama pildyti dujas į nestacionarius duju balionus. Nors pas mane Amerikiečiai pastate stacionarų balioną (būdos aptarnavimui), su visais reduktoriais, tai vistiek turėjau problemų su pildymui. 
Dekui , zinosiu. Italijoje dar neteko pildytis. As siaip veziojuosi visokius antgaliu variantus, paprastai pats uzsipilu kokioj neznaimioj kolonelej.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Arvydas.I parašė:
Aurelijus.B parašė:
Šitas nebrangus tik nežinau ar tiktų sriegis.   bet galima padaryti perėjimą.
O kokia iš to nauda? Lengvajame automolilyje yra kažkas panašaus, bet jau 100 km nuvažiavus rodo, kad tusčias - jokio tikslumo. Manau, ir su šiuo 'žaislu' būtų kažkas panašaus. 
Kazkada turejau automobili su dujine iranga. Pas mane rode gana tiksliai.
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Marijus.K parašė:
Alfredas.B parašė:
Marijus.K parašė:
Nu as pilu tada kai baigiasi, o ne pries keliones. Man tiesiog nepatogu prisiristi prie vienos degalines. Todel siek tiek matematikos ir pilu visur. Bet manau kad Tu elgiesi teisingiau nei as.
Mariau, nepasitikėk kad visur įpilsi. Italijoje kolonėlių operatoriams griežtai draudžiama pildyti dujas į nestacionarius duju balionus. Nors pas mane Amerikiečiai pastate stacionarų balioną (būdos aptarnavimui), su visais reduktoriais, tai vistiek turėjau problemų su pildymui. 
Dekui , zinosiu. Italijoje dar neteko pildytis. As siaip veziojuosi visokius antgaliu variantus, paprastai pats uzsipilu kokioj neznaimioj kolonelej.
Italijoj pats piltis dujų negali, aptarnauja.:piktas:
Alfredas.B parašė:
Marijus.K parašė:
Alfredas.B parašė:
Marijus.K parašė:
Nu as pilu tada kai baigiasi, o ne pries keliones. Man tiesiog nepatogu prisiristi prie vienos degalines. Todel siek tiek matematikos ir pilu visur. Bet manau kad Tu elgiesi teisingiau nei as.
Mariau, nepasitikėk kad visur įpilsi. Italijoje kolonėlių operatoriams griežtai draudžiama pildyti dujas į nestacionarius duju balionus. Nors pas mane Amerikiečiai pastate stacionarų balioną (būdos aptarnavimui), su visais reduktoriais, tai vistiek turėjau problemų su pildymui. 
Dekui , zinosiu. Italijoje dar neteko pildytis. As siaip veziojuosi visokius antgaliu variantus, paprastai pats uzsipilu kokioj neznaimioj kolonelej.
Italijoj pats piltis dujų negali, aptarnauja.:piktas:
Anksciau i lengvasias pildavomes, tiesa tai buvo pries gera 15 metu. Nueini pas operatoriu, pasiimi reikalingus antgalius ir taip pat kaip kita kura uzsipili.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
O, galima automobilini duju baliona imontuoti? Va, gal pasakytumet kokio tipo yra halohenines salono lemputes?noriu pakeisti i led ir nezinau. Pasiziureciau ir pats, bet kemperis, dar ne mano rankose.
Žinutės: 266
Nuotraukos: 106
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-27
Aurelijus.B parašė:
O, galima automobilini duju baliona imontuoti? Va, gal pasakytumet kokio tipo yra halohenines salono lemputes?noriu pakeisti i led ir nezinau. Pasiziureciau ir pats, bet kemperis, dar ne mano rankose.
Halogenines lemputes gali buti g4, bent jau pas mane tokios
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Aurelijus.B parašė:
O, galima automobilini duju baliona imontuoti? Va, gal pasakytumet kokio tipo yra halohenines salono lemputes?noriu pakeisti i led ir nezinau. Pasiziureciau ir pats, bet kemperis, dar ne mano rankose.
Aurelijau, į daugelį tavo klausimų galima būtų rasti atsakymus mūsų forume. Pasinaudok paieška. Apie automobilinio dujų baliono įmontavimą irgi jau buvo kalbėta
Žinutės: 266
Nuotraukos: 106
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-27
Apie automobilini duju baliona ir as mastau, tik laukiu progos kol galesiu pakelti ir paziureti is apacios nes noreciau pastatyti toroidini (rato formos) baliona.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Renius.L parašė:

Aurelijus.B parašė:

O, galima automobilini duju baliona imontuoti? Va, gal pasakytumet kokio tipo yra halohenines salono lemputes?noriu pakeisti i led ir nezinau. Pasiziureciau ir pats, bet kemperis, dar ne mano rankose.
Aurelijau, į daugelį tavo klausimų galima būtų rasti atsakymus mūsų forume. Pasinaudok paieška. Apie automobilinio dujų baliono įmontavimą irgi jau buvo kalbėta
Kvailokai skamba, bet ner paieskos laikelio, o begioti per visas diskusijas ;) ...ir seip man daznai tas kurmis vaidenasi :)
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Aurelijau, paieškos laukelį galite rasti pradiniame forume viršuje :)
Tema užrakinta - atsakinėti joje nebegalima.