Home

Forumas

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Marijus.K parašė:
Nauju balionu maciau jau su imontuotais manometrais, ar statyti ant zarnos galima nezinau. Mane tai labi zavi kad tie nauji balionai eina su atbuliniais voztuvais kaip masinose. Nes tie 11kg paprasti be voztuvu ir pili nuo akies.
Reikia pilti duju i baliona ne iš akies,bet statyt baliona ant svarstykliu ir tada ji pildyti.Ant kiekvieno baliono yra parasytas tuščio ir pilno svoriai.Kitu atveju perpildžius baliona labai lengva pakilt i ora su visu kemperiu,nes gali "skystos fazes " dujos nukeliaut i degiklio
Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Buvo atvejis.Turiu baliona su apsauginiu slegio voztuvu.Pripilde koloneleje "is akies".
Susilo oras.Smirda ir smirda kemperyje,kol supratau,kad per ta voztuva nuleidineja.Teko siek tiek duju isleisti .Manau taip smirdant gana pavojinga,gali susidaryti reikiamas sprogimui santykis dujos/oras ir tada nebereiketu marsrutu planuoti niekada.
Man taip buvo Norvegijoje, nuleidinejau dujas. Deja del svarstykliu keblu, nesu ju mates ne vienoje automobiliu degalineje, o kaip taisykle visi ir uzsienieciai tame tarpe dujas pila ten. Taigi dalykas daugiau teorinis. As pilu taip: jei balionas tuscias i ji telpa apie 20 litru, vasara pilu apie 17 litru. Kiek girdejau balionuose su voztuvu leidzia ipilti 80% kiekio duju. Aisku galima paskaiciuoti tiksliau kiek 11 kg sudaro litru duju.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aurelijus.B parašė:
Šitas nebrangus tik nežinau ar tiktų sriegis.   bet galima padaryti perėjimą.
O kokia iš to nauda? Lengvajame automolilyje yra kažkas panašaus, bet jau 100 km nuvažiavus rodo, kad tusčias - jokio tikslumo. Manau, ir su šiuo "žaislu" būtų kažkas panašaus. 
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Vilniuje ukmerges gatveje,prie tanagros,tikrai yra svarstykles ir visada pasveria prieš pildant baliona
Nu as pilu tada kai baigiasi, o ne pries keliones. Man tiesiog nepatogu prisiristi prie vienos degalines. Todel siek tiek matematikos ir pilu visur. Bet manau kad Tu elgiesi teisingiau nei as.
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Marijus.K parašė:
Nu as pilu tada kai baigiasi, o ne pries keliones. Man tiesiog nepatogu prisiristi prie vienos degalines. Todel siek tiek matematikos ir pilu visur. Bet manau kad Tu elgiesi teisingiau nei as.
Mariau, nepasitikėk kad visur įpilsi. Italijoje kolonėlių operatoriams griežtai draudžiama pildyti dujas į nestacionarius duju balionus. Nors pas mane Amerikiečiai pastate stacionarų balioną (būdos aptarnavimui), su visais reduktoriais, tai vistiek turėjau problemų su pildymui. 
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Vežiojuosi du balionus. Vienas darbinis, kitas atsarginis (3 kg). Didyjį laikas nuo laiko (iš akies) pasipildau degalinėje, atsarginis - jei netinkamoje vietoje pasibaigtų darbinis. Atsarginio dar neteko panaudoti. Ir ramu, ir bereikalingo svorio vežiotis nereikia.

Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Vilniuje šalia "Tanagros" jau 1.5 metų nėra dujų kolonėlės. Yra "Duju centras" šalia Avižienių.
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Rimantas.T parašė:
Vilniuje šalia 'Tanagros' jau 1.5 metų nėra dujų kolonėlės. Yra 'Duju centras' šalia Avižienių.
Kolonėlė yra, tik ji didesnė - rekonstruota, prekiauja ir dujomis ir benzinu bei dyzelinu. Tiesa neveikė ilgą laiką, bet rekonstrukcijos darbus baigiau dar rudenį ir savininkai jau turėjo priduoti valstybinei komisijai. Savininkai išlikč tie patys, tai turėtų, kaip ir ankščiau pyldyti normalei...
Tema užrakinta - atsakinėti joje nebegalima.