Home

Forumas

Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Vytautas.J parašė:
Dekoju visiems uz nuomones issakyma del,, busas ar kemperis,,.Kaip minejau svoris nera pagrindine problema nes keliaujame dviese.Kazkaip uzstrigo atvejis kai Norvegijoje Alesundo mieste sustojome apsizvalgyti ir po minutes jaunuolis su geltona liemene beldzia i duris ir duoda lankstinuka su kempingo nuoroda.Tipo kemperiams cia stoveti negalima,vaziuok is cia. Nepanasu kad jis buvo kempingo pasamdytas .Ir siaip ten maciau kelias aiksteles su draudzianciu zenklu ivaziuoti kemperiams.Ta diena apsistoti kempinge nebuvom planave,tai Alesundas taip ir liko neaplankytas. Va cia ir pajutau didziuli minusa kemperiui.Beje tokiu zenklu visoje Europoje daug.
Išpūsta problema... 
Jei vienoje aikštelėje yra kemperiams stovėti draudžiantis ženklas, tai kitoje nėra. Be to daugelyje mažųjų Europos miestelių yra nemažai akligatvių, kur ir stovėti nedraudžiama, ir triukšmo nėra... Išbandyta Olandijoje, kai visos aikštelės buvo pilnos.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Keliaujant daznai nakvojam degalinese,pavizdziui Vokietijoje kai kuriose poilsiu aikstelese prie degaliniu yra zenklai stoveti kemperiams o kitose tiesiog lengvosios zenklas.Tai jeigu kazkokia spec patikra isvarytu kemperi is ten ar ne? Man asmeniskai nera teke, kad kas kabintusi.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kemperis ir yra lengvasis automobilis... M1 kategorija
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Arvydas.I parašė:
Vytautas.J parašė:
Dekoju visiems uz nuomones issakyma del,, busas ar kemperis,,.Kaip minejau svoris nera pagrindine problema nes keliaujame dviese.Kazkaip uzstrigo atvejis kai Norvegijoje Alesundo mieste sustojome apsizvalgyti ir po minutes jaunuolis su geltona liemene beldzia i duris ir duoda lankstinuka su kempingo nuoroda.Tipo kemperiams cia stoveti negalima,vaziuok is cia. Nepanasu kad jis buvo kempingo pasamdytas .Ir siaip ten maciau kelias aiksteles su draudzianciu zenklu ivaziuoti kemperiams.Ta diena apsistoti kempinge nebuvom planave,tai Alesundas taip ir liko neaplankytas. Va cia ir pajutau didziuli minusa kemperiui.Beje tokiu zenklu visoje Europoje daug.
Išpūsta problema... 
Jei vienoje aikštelėje yra kemperiams stovėti draudžiantis ženklas, tai kitoje nėra. Be to daugelyje mažųjų Europos miestelių yra nemažai akligatvių, kur ir stovėti nedraudžiama, ir triukšmo nėra... Išbandyta Olandijoje, kai visos aikštelės buvo pilnos.
Kad tame problema yra tai faktas ,Svedijoje taip pat buvo varijantas kai kemperynai perpildyti o salia lengvikiu aikstele, su zenklu draudzianciu kemperiams, pustuste. Aisku, vaziuoji kitur,randi kazka bet kai masina su M1 kategorija tai kodel tuos kemperius skriaudzia.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Šiaip tai prieš kelionę reikėtų pasidaryti "namų darbus"... bent jau į Google žemėlapį.
Ir nereikės niekada ieškoti
 
Nors daug patogiau į MapPoint, važiuoji ir matai kokios galimybės nakvynei.
Aš naudoju MapPoint, Google žemėlapis tik atsargai. 
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Arvydas.I parašė:
Kemperis ir yra lengvasis automobilis... M1 kategorija
Bet kad salia to M1 zenklo nupiestas kemperis ir nubrauktas ka tada...?:viso:
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Arvydas.I parašė:
Šiaip tai prieš kelionę reikėtų pasidaryti 'namų darbus'... bent jau į Google žemėlapį.
Ir nereikės niekada ieškoti
 
Nors daug patogiau į MapPoint, važiuoji ir matai kokios galimybės nakvynei.
Aš naudoju MapPoint, Google žemėlapis tik atsargai. 
Taip, bet kartais ne viskas pagal plana gaunasi.Tenka ir pagal esama situacija elgtis. O kartais ir ,,ekipazas,, planus sugriauna.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Aš asmeniškai, nakvynės paieškai, naudoju Park4night programėlę.
Ypač rekomenduoju programėlėje suradus vietą, paskaityti paskutinius komentarus.
Googlas pas mane dabar antroje vietoje, ir naudoju ne paiešką, o žiūriu pagal ortofoto.
Vytautai - rašėte, kad renkatės nakvynę degalinėse - tai yra viena iš blogiausių vietų nakvynei, pirma dėl saugumo (neseniai Renius buvo įkėlęs foto, iš tokios nakvynės), antra degalinės dažniausiai būna prie judraus kelio, didelis triukšmas, taip pat aš stengiuosi vengti didesnių miestų nakvynei, tokiuose miestuose nebent kempingas.
Buvau Berlyno kempinge, tvoros aukštis 3 metrai, visi vartai pastoviai užrakinti, registratūroje iš karto pasakė, kur vakare nevaikščioti - tai daug ką pasako apie esamą padėtį dėl saugumo, panašią info esu girdėjęs ir apie Barseloną.
Atsiprašau, kad truputi nukrypau nuo temos, bet saugumas svarbu.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Dekui, Mindaugai,programele buvo ikelta, tik nebuvau gerai isstudijaves.Pasirodo jo, geras dailykas.
  Degalinese nakvojam Lenkijoj,Vokietijoje,kai varai is tasko i taska ir ateina vakaras.Kol kas buvo ramu,daznai ir policija pasimaiso,zmoniu visuomet pilna.Manau, kad saugiau negu kazkur nemokamoje,pamiskeje.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Vytautas.J parašė:
Dekui, Mindaugai,programele buvo ikelta, tik nebuvau gerai isstudijaves.Pasirodo jo, geras dailykas.
  Degalinese nakvojam Lenkijoj,Vokietijoje,kai varai is tasko i taska ir ateina vakaras.Kol kas buvo ramu,daznai ir policija pasimaiso,zmoniu visuomet pilna.Manau, kad saugiau negu kazkur nemokamoje,pamiskeje.
Tokiose šalyse kaip Vokietija ar Prancūzija nemokamų trumpalaikės nakvynės vietų begalė. Čia pateikiu nuotrauką iš mano duomenų bazės MapPoint-e.

Panaši padėtis su trumpalaike nakvyne, gal kiek rečiau, ir kitose Vakarų Europos valstybėse - Olandijoje, Belgijoje, Ispanijoje. Aišku, didesnė jų dalis nebus nepatrauklios ilgesniam apsistojimui. Tada praverčia minėta programėlė, nors ir jų koordinates, bent jau pagal planuojamą maršrutą, reikėtų susivesti į GPS-ą... Daugumoje jų (nemokamose) nėra vandens ir išpylimų, o visada norisi tai atlikti ryte, kad visą dieną netektų saves gaišinti dėl vandens ar išsipylimų.