Home

Forumas

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Sovietmetyje nebuvo jokio kodo,dabar visko prisigalvojo,patys nebesugeba teisingai visko isaiskinti.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Išsilaikiau BE kai priekaba tampiau ir nesukau sau galvos dėl jokių kodų ar variantu, ar taip ar taip reikia laikyti egzaminą .
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Vytautas.J parašė:
Kazkada lankiau kursus del kodo,tai dstytojas isprakaitaves aiskino kad  kodas reikalingas tada kai vezi kazka su transporto priemone ,ir uz tai gauni atlygi.jei vezi sau, arba vaziuoji pinigu ismetyti,ir uz tai tau niekas nemoka, tai  ,jokio kodo nereikia.Siaip pas mus daznai pinigus paima, jeigu juos duodi,o duoti reikia ar ne- tiksliai niekas nepasako.
Krovinių ir keleivių pervežimui komerciniais tikslais yra reikalingas  95 kodas.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Daug yra prikurta įvairių nesąmoningų reikalavimų...
Šiuo atveju tikslas, manau, vienas, kad Regitra ir vairuotojų ruošimo įmonės turėtų darbo.

Kitose srityse tokių nesąmonių dar daugiau... Pav. aukštąjį mokslą baigęs inžinierius (mano laikais tai buvo 5 metai, dabar mažiau) negali dirbti statybos darbų vadovu, bet palankęs 2 savaičių kursus jau gali. O kursai tikrai ne pigūs:velnias: Po kelių metų vėl pakartotini... ir taip visą laiką. 
Panašiai ir su 95 kodu, nes per penkis metus užsidirbai pinigų ir turi "pasidalinti" periodinių mokymų kursuose:baisu:

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Kolegos, išvystėte temą apie kodus, bet taip nepasisakėte, pasvėrė kur nors, ar ne :(
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Ričardas.V parašė:

Kolegos, išvystėte temą apie kodus, bet taip nepasisakėte, pasvėrė kur nors, ar ne :(
Sveiki.
Prisijungiu prie Ričardo. Apie svėrimus daug "baubų" rašome, bet pasidalinkime savo patirtį kaip mums yra nutikę iš tiesų, ką ir kur svėrė.

Dalinuosi aš: iš mano draugų grupės ( ~10 kemperių ne klubo narių, ~8 metai kelionių) per visą laiką yra pasvėrę tik vieną kartą vieną kemperį įvažiuojant į Šveicariją. Jo svoris buvo per didelis ir jo paprasčiausiai neįleido. Visi kiti niekada jokių problemų neturėjome.

Parašykite ir kiti, ką ir kokiose šalyse svėrė ir kuo baigėsi, jei svoris buvo viršytas.

Ačiū visiems!! :alus:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Du kartus magistralėje išvažiuodamas iš Austrijos ignoravau ženklus, kurie rodė užvažiuoti svėrimui transporto priemonėms virš 2800kg.. Niekas nesivijo, laiškų negavau. Čia kaip yra- sveria tik savanorius? 
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Jeigu sunkvezimis kurio leistina mase 40t, veza birius krovinius ,jam leidziama perkrauti 1,5  tonos ir uz tai nebaudzia tik perspeja,tai kaip gali bausti kemperi uz koki 100-200kg.perkrovos.Na aisku saugumas...bet... Cia, manau, kad visi darbo turetu.
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Pernai važiuojant Prancūzijoje prie Bordeux miesto autostradoje(nemokamoje)buvo ženklas 60 ir po juo kitas ženklas >3,5t.Aš važiavau 80,pagalvojau kas ten žinos koks pas mane svoris.Sudirbo blykstė.Pagalvojau ,kad ne mane nufotografavo.Po kurio laiko atsiunčia baudą 188e.Ir parašyta,kad jei sumokėsiu per jų nurodytą terminą,tai tik 140e.Sumokėjau.O pasirodo,kad ten ir svarstyklės buvo.Jos suporuotos su rodaru.Sudirbo svarstyklės,sudirbo fotikas.Mano kemperio bendra masė 3850kg,na ir viršvorio koks 100-150kg.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Vytautas.P parašė:
Pernai važiuojant Prancūzijoje prie Bordeux miesto autostradoje(nemokamoje)buvo ženklas 60 ir po juo kitas ženklas >3,5t.Aš važiavau 80,pagalvojau kas ten žinos koks pas mane svoris.Sudirbo blykstė.Pagalvojau ,kad ne mane nufotografavo.Po kurio laiko atsiunčia baudą 188e.Ir parašyta,kad jei sumokėsiu per jų nurodytą terminą,tai tik 140e.Sumokėjau.O pasirodo,kad ten ir svarstyklės buvo.Jos suporuotos su rodaru.Sudirbo svarstyklės,sudirbo fotikas.Mano kemperio bendra masė 3850kg,na ir viršvorio koks 100-150kg.
Tai už 150kg viršsvori nubaudė ar kelias tik iki 3,5t transporto priemonėms buvo?