Home

Forumas

Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Dainius.D parašė:
Vytautas.P parašė:
Pernai važiuojant Prancūzijoje prie Bordeux miesto autostradoje(nemokamoje)buvo ženklas 60 ir po juo kitas ženklas >3,5t.Aš važiavau 80,pagalvojau kas ten žinos koks pas mane svoris.Sudirbo blykstė.Pagalvojau ,kad ne mane nufotografavo.Po kurio laiko atsiunčia baudą 188e.Ir parašyta,kad jei sumokėsiu per jų nurodytą terminą,tai tik 140e.Sumokėjau.O pasirodo,kad ten ir svarstyklės buvo.Jos suporuotos su rodaru.Sudirbo svarstyklės,sudirbo fotikas.Mano kemperio bendra masė 3850kg,na ir viršvorio koks 100-150kg.
Tai už 150kg viršsvori nubaudė ar kelias tik iki 3,5t transporto priemonėms buvo?
Ar visgi čia bauda tik už greičio viršijimą ?
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Tik už greičio viršijimą.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Kadangi nežinojau tiksliai kiek sveria mano kemperis, tai šiemet po Lietuvą, Lenkiją, Čekiją (1, E461), Austriją (A2, A5, A1), Italiją (E70, E45, E55, A22), Vokietija (8, 93), Latviją, Estiją, Suomija, Norvegijos šiaurė, Švedijos šiaurė laksčiau su 300-600 kg. viršsvoriu.
Niekas nestabdė, baudų paštu negavau, kaip dabar suprantu - laimingai baigėsi.

Dėl anksčiau diskutuotų priekabos kategorijų, paklausimas nusiųstas Regitrai, gavęs parašysiu.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Speju su tuo viršsvoriu kaip ir bet kurioje srityje bus , palaipsniui kilpa veršis ir liks kokie užkampiai kur galima bus nesibaiminant išdykauti. Kitas klausimas kiek ilgai tai tęsis, gal musu amželiui ir užteks , o gal pamate kad galima smagiai papildyti biudžėtą pristatys tokiu svarstyklių kaip minėtos ir nebūtinai su greičio radarais suporuotos. Ilgesniam periodui nepirkčiau kemperio su rizika but pasvertam, net jei ir nėra dabar infos kad ką nors jau svėrė ir baudė. Priekaba tampytis prie kemperio prisisegus kaiptais visai neviliojantis reikalas, tada jau  normaliai priekaba-namą prie normalios mašinos. 
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Speju su tuo viršsvoriu kaip ir bet kurioje srityje bus , palaipsniui kilpa veršis ir liks kokie užkampiai kur galima bus nesibaiminant išdykauti. Kitas klausimas kiek ilgai tai tęsis, gal musu amželiui ir užteks , o gal pamate kad galima smagiai papildyti biudžėtą pristatys tokiu svarstyklių kaip minėtos ir nebūtinai su greičio radarais suporuotos. Ilgesniam periodui nepirkčiau kemperio su rizika but pasvertam, net jei ir nėra dabar infos kad ką nors jau svėrė ir baudė. Priekaba tampytis prie kemperio prisisegus kaiptais visai neviliojantis reikalas, tada jau  normaliai priekaba-namą prie normalios mašinos. 
Šiemet Prancūzijoje teko matyti jau nemažai kemperių su lengvom priekabomis. Matomai, "Makaronas" ėmėsi taisyti biudžeto problemas "skalbdamas kelių pažeidėjus".

Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Dėkui visiems atsakiusiems. Kas dar neatsakėte parašykite prašau.
O kol kas rezultatas nulinis - niekas nenubaustas, niekas net nesustabdytas išskyrus mano draugą prie Šveicarijos sienos. Kitaip sakant keliame problemą, kur jos dar visai nėra.
Kas dar neparašėte, pasidalinkite patirtimi:

AR ESATE JŪS, AR JŪSŲ PAŽĮSTAMI KEMPERISTAI, SULAIKYTI IR NUBAUSTI UŽ SVORIO VIRŠIJIMĄ?
JEI TAIP - KURIOJE VALSTYBĖJE TAI ATSITIKO IR KAIP SUSITVARKĖTE.

Tęskime, laukiame ir kitų dalyvių informacijos!
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Paskaičius paskutinį komentarą, susidaro įspūdis, kad visi esame pažeidėjai, tik dar nenubausti. 

Bet yra truputi kitaip....
 Aš jau penkis metus prieš kelionę sveriuosi. Nesisveriu tik tada, kad su savimi imami tie patys daiktai (arba mažiau), kaip ir ankstesnėje. Važinėjame dviese, tad visada pavyksta sutilpti į 3500 kg.
Manau, pasisveriančių prieš kelionę yra ir daugiau. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.B parašė:

Dėkui visiems atsakiusiems. Kas dar neatsakėte parašykite prašau.
O kol kas rezultatas nulinis - niekas nenubaustas, niekas net nesustabdytas išskyrus mano draugą prie Šveicarijos sienos. Kitaip sakant keliame problemą, kur jos dar visai nėra.
Kas dar neparašėte, pasidalinkite patirtimi:


AR ESATE JŪS, AR JŪSŲ PAŽĮSTAMI KEMPERISTAI, SULAIKYTI IR NUBAUSTI UŽ SVORIO VIRŠIJIMĄ?

JEI TAIP - KURIOJE VALSTYBĖJE TAI ATSITIKO IR KAIP SUSITVARKĖTE.


Tęskime, laukiame ir kitų dalyvių informacijos!

Kaip ir skubotas išvadas darai. Nera nubaustų tarp tautiečių ir tavo draugų su kuriais gali pabendrauti, ar kas klausimo neišgirdo ar nepanoro atsakyti, nereiktu dėl to nurašyti problėmos tarsi ji neegzistuotu. Youtube tikrai yra  filmuku iš tv laidų kai trumpina policija vokietyjoje ir žmogeliai lengvinasi išleisdami vandienį. Tai kad kol kas kokie nors lenkai nepasigavo idėjos ir nepristate svarstikliu ant visu kelių tai nieko neirodo, bus kritinė mase tokio transporto ir tikrai nepraleis progos pasipinigauti, dabar iš tu kelių kemperiu ne ką paimsi. Netikiu kad vokiečiai meluotu ir iš tikro nesvertu ir nebaustu. Zenonas pirmame temos puslapyje idejo filmuką.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Paskaičius paskutinį komentarą, susidaro įspūdis, kad visi esame pažeidėjai, tik dar nenubausti. 

Bet yra truputi kitaip....
 Aš jau penkis metus prieš kelionę sveriuosi. Nesisveriu tik tada, kad su savimi imami tie patys daiktai (arba mažiau), kaip ir ankstesnėje. Važinėjame dviese, tad visada pavyksta sutilpti į 3500 kg.
Manau, pasisveriančių prieš kelionę yra ir daugiau. 
Kiek tokių neskaičiavom ir nežinom, bet aš su senuoju kemperiu tikrai nepadoriai daug viršidamas važinėjau, nes budavom ne dviese , o šešiesia ir neisivaizduoju ką bučiau daręs jei pagautu. Išpradžiu net nežinojau ir neskaudėjo  vėliau vengdavau tokių vietų kur tai praktikuojama, bet visad įtampoje kad neužkliuti. Manau verta perspėti tuos kurie pradeda kemperiauti, ar nesusimastydavo apie tokius reikalus. Taigi ką čia beapkaltinsi, o ir kam to reikia?
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
turiu ta 96 koda, paprasta, kas virs 3500Kg turi tureti 96 koda, tada mase iki 4250Kg. Ir nesvarbu mikras ar lengvoji. Priekaba ta 750 kg rasoma tik todel, kad jos buna be stabdziu, virs 750kg jau turi buti stabdziai. O jei prie kemperio kabinsi priekaba, reikia 96 kodo arba BE.