Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Rolandas.H parašė:
Arvydas.I parašė:
Mindaugas.K parašė:

Manau galima apsilengvinti ir tikrai telpam į 3.5 T, aš po truputi lengvinimo procese, arba kaip alternatyva jei vežtis daugiau tada išeitis kabinama priekaba iki 750 kg.
Aš, jeigu reikėtų pasirinkti, po sunkesnio kemperio, rinkčiausi priekabą... 'apsilengvinimas', tai - savęs ribojimas
Junginio masei virs 3500kg, atsiranda prievole moketi uz kelius. Vaziuojant i Ispanija su priekaba, teko pirkti(galima grazinti) Via Toll aparaciuka Lenku keliams(kol kas tik Lenkams, Austrijos nekirtau). Patariu tureti, arba turi buti technikiniame pase tarsos EURO standarto irodyma. Mano kemperis 2014m EURO 5, bet technikiniame to nebuvo parasyta ir neturejau sertifikato, taigi skaiciavo pagal max. uzterstuma.
Rolandai, o kuriems keliams ir kaip tai fiksuojama? Senokai ispanijoje buvau, gal todėl nepamenu ar ten yra kokios budelės ir mokėjimai už kelius? Ar policija stabdo ir paaiškina kiek ir kam mokėti? O beje kiek tas mokestis? 
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Janis.C parašė:
Jei kemperis svers 3,5t + priekaba 750kg=Reikalingas 96 kodas nepamirskite.
Įkėlus nuorodą, būtų pravartu ir pačiam ją perskaityti:

"96 kodas (B kategorija) reikalingas asmenims norintiems vairuoti B kategorijos junginį (nuo 3500) kg iki 4250 kg svorio. Virš 4250 kg svorio B kategorijos junginį galima vairuoti tik išlaikius BE (CE, DE irgi tinka) kategorijos egzaminą VĮ Regitra. Turint BE kategoriją galima vairuoti ir 96 kodo junginį."

Kaip gauti daugiau virš 4250 kg sudėjus (3500+750)  ????? 

P.S.  Šiaip tai įstatymą reikėtų skaityti, prieš klaidinant kitus
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Robertas.M parašė:
Rolandas.H parašė:
Arvydas.I parašė:
Mindaugas.K parašė:

Manau galima apsilengvinti ir tikrai telpam į 3.5 T, aš po truputi lengvinimo procese, arba kaip alternatyva jei vežtis daugiau tada išeitis kabinama priekaba iki 750 kg.
Aš, jeigu reikėtų pasirinkti, po sunkesnio kemperio, rinkčiausi priekabą... 'apsilengvinimas', tai - savęs ribojimas
Junginio masei virs 3500kg, atsiranda prievole moketi uz kelius. Vaziuojant i Ispanija su priekaba, teko pirkti(galima grazinti) Via Toll aparaciuka Lenku keliams(kol kas tik Lenkams, Austrijos nekirtau). Patariu tureti, arba turi buti technikiniame pase tarsos EURO standarto irodyma. Mano kemperis 2014m EURO 5, bet technikiniame to nebuvo parasyta ir neturejau sertifikato, taigi skaiciavo pagal max. uzterstuma.
Rolandai, o kuriems keliams ir kaip tai fiksuojama? Senokai ispanijoje buvau, gal todėl nepamenu ar ten yra kokios budelės ir mokėjimai už kelius? Ar policija stabdo ir paaiškina kiek ir kam mokėti? O beje kiek tas mokestis? 
Per pacia Ispanija vaziavau nemokamais keliais(nebuvo tikslo skubeti). Uz virssvori junginio su priekaba niekur papildomai nemokejau. Prancuzijoje- keliose vietose mokejau uz greitkelius, nes tikslas buvo Ispanija. Portugalijoje ir Vokietijoje, taip pat be mokesciu. Tik Lenkija apmokestino >3.5T jungini- stovi kamerytes virs keliu, prasiseda nuo Suvalku apvaziavimo. Via Toll sutarti dariau Suvalkuose, koloneleje(gilumoje miesto, neatsimenu dabar tiksliai), gal jau yra dabar arciau sienos...
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Kol kas į svorį nekreipiu dėmesio. Kraunu kiek telpa. Po pirmos baudos (aišku jei bus ir neaišku kada) bus matyt visa matematika- ar susimokėti kartą per 15-a metų ar pirkti sunkų ir mokėti mokesčius. O turėti sunkų ir ten nevažiuoti, nes dideli mokesčiai, ten nelįsti, nes nepravažiuosi- man netinka :ne:

Mane tai irgi trikdo ir nervina kai yra kokie nors apribojimai ir negaliu ilisti ar draudimai uždėti. Rinkausi didesni ne tik dėl svorio, labai patiko didelė erdvė viduje. Iš tikro norėčiau iki 3,5 t bet erdvaus ir tvirto. Su didele vandens ir energijos atsarga, 4×4,  na dėl mokesčių dar kaip nors, šiai dienai ne taip dažnai kertu tas vietas kur reiktų daug moketi vien už tai kad svoris kitoks ar ratų daugiau, tikiuosi taip ir liks. Jei apmokestins tai teks daugiau uždirbti ir tiek
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Arvydas.I parašė:
Janis.C parašė:
Jei kemperis svers 3,5t + priekaba 750kg=Reikalingas 96 kodas nepamirskite.
Įkėlus nuorodą, būtų pravartu ir pačiam ją perskaityti:


'96 kodas (B kategorija) reikalingas asmenims norintiems vairuoti B kategorijos junginį (nuo 3500) kg iki 4250 kg svorio. Virš 4250 kg svorio B kategorijos junginį galima vairuoti tik išlaikius BE (CE, DE irgi tinka) kategorijos egzaminą VĮ Regitra. Turint BE kategoriją galima vairuoti ir 96 kodo junginį.'


Kaip gauti daugiau virš 4250 kg sudėjus (3500+750)  ????? 


P.S.  Šiaip tai įstatymą reikėtų skaityti, prieš klaidinant kitus
Nieko as neklaidinu.96 kodas junginui iki 4250kg o BE JUNGINYS IKI 7000KG.Ka as apgaudineju ?
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Janis.C junginiui 4250 kg. jei priekaba iki, ar 750 kg. užtenka B kategorijos, 96 kodo nereikia. Ten taip painiai parašyta, tai tik su Regitros ir forumiečių pagalba pavyko suprasti :)
Paskaityk ankstesnius postus, viskas detaliai išaiškinta.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Nieko painaus ten nėra. Tiesiog parašyta teisine kalba, kurią reikėtų skaityti truputį kitaip nei "meilės prisipažinimus".
Deja, bet daugelis mato tik skaičius, nekreipia jokio dėmesio į kablelius, o būtent jie ir pakeičia visą esmę teisiniame tekste. Panašiai kaip šiame rusiškame išsireiškime: "Казнить нельзя помиловать". Kablelį padėjus po pirmo žodžio viskas baigsis labai liūdnai, o po antro - visai gerai :juokas:
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Janis.C parašė:
Arvydas.I parašė:
Janis.C parašė:
Jei kemperis svers 3,5t + priekaba 750kg=Reikalingas 96 kodas nepamirskite.
Įkėlus nuorodą, būtų pravartu ir pačiam ją perskaityti:


'96 kodas (B kategorija) reikalingas asmenims norintiems vairuoti B kategorijos junginį (nuo 3500) kg iki 4250 kg svorio. Virš 4250 kg svorio B kategorijos junginį galima vairuoti tik išlaikius BE (CE, DE irgi tinka) kategorijos egzaminą VĮ Regitra. Turint BE kategoriją galima vairuoti ir 96 kodo junginį.'


Kaip gauti daugiau virš 4250 kg sudėjus (3500+750)  ????? 


P.S.  Šiaip tai įstatymą reikėtų skaityti, prieš klaidinant kitus
Nieko as neklaidinu.96 kodas junginui iki 4250kg o BE JUNGINYS IKI 7000KG.Ka as apgaudineju ?
Pirmiausia patį save, po to ir visus kitus..... 

Reikėjo pastebėti, kad skaičius "(3500)" parašytas skliausteliuose. Ką tai reiškia - ilgai aiškinti.
Geriau susirasti visą pilną įstatymą (ir jį detaliai išsinagrinėti), o ne cituoti vairavimo mokyklos reklamą. Vairavimo mokykla nieko neiškraipo, tiesiog pasirinko jai naudingą dalį ir ją pacitavo, tikslu privilioti daugiau "patiklių €" :juokas:


Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Reziumuokite skaitytojams be issidirbinejimu. Su B kategorija gali tempti priekaba iki 750kg nevirsydamas 4250kg junginio mases. Jei priekaba virs 750kg- atsiranda prievole tilpti i 3500kg, arba tureti BE kategorija, jei virsyji. Esme priekabose.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Tomas.J parašė:
Kol kas į svorį nekreipiu dėmesio. Kraunu kiek telpa. Po pirmos baudos (aišku jei bus ir neaišku kada) bus matyt visa matematika- ar susimokėti kartą per 15-a metų ar pirkti sunkų ir mokėti mokesčius. O turėti sunkų ir ten nevažiuoti, nes dideli mokesčiai, ten nelįsti, nes nepravažiuosi- man netinka :ne:

Mane tai irgi trikdo ir nervina kai yra kokie nors apribojimai ir negaliu ilisti ar draudimai uždėti. Rinkausi didesni ne tik dėl svorio, labai patiko didelė erdvė viduje. Iš tikro norėčiau iki 3,5 t bet erdvaus ir tvirto. Su didele vandens ir energijos atsarga, 4×4,  na dėl mokesčių dar kaip nors, šiai dienai ne taip dažnai kertu tas vietas kur reiktų daug moketi vien už tai kad svoris kitoks ar ratų daugiau, tikiuosi taip ir liks. Jei apmokestins tai teks daugiau uždirbti ir tiek
Atsirado sąlyginai erdvus, ganėtinai tvirtas, su gana didele vandens atsarga hymer iki 3,5t. Tik dėl 4x4 nežinau ar yra. Bet jis galu varomas, o čia jau viduriukas tarp 4x4 ir priekiu varomo:) Dalinai integruoti Hymer MLT yra 4x4, bet jie mažesni. Tik bėda, kad 3,0 variklį iš jų atėmė, liko tik gaidelis 2,2L...