Home

Forumas

As irgi taip sakau, jokiu pykciu, pagiezos ar raganu medziokles:alus:
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
As irgi taip manau, jug kemperiu forumieciai turetu but seimos zmogai, arba siaip megstanys ramybe , kuriems razborkes atsibode arba tiesiog nepriimtinos :alus:
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Taip, taip turėtų būti....bet :ne: 
Vien ko vertos dvi paskutinės apklausos, tikrai nereikalaujančios jokių papildomų komentarų žiūrėti čia 
Nežinau, kas ten vyksta, tuose susitikimuose, nes, apart pirmųjų dviejų, seniai nebedalyvavau.
Bet kaip ten bebūtų, po jų prasideda.....švelniai tariant, labai keisti dalykai.
Žinutės: 27
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-29
Aš tai dar turiu vieną klausimą. Dėl keltų. Iškilo klausimas jau ir Lietuvoje keliantis į smiltynę.
Mano mažiukas Jumpy svoris 2,9 T, kategorija M1 ir J.1 pozicija (klasė ir kėbulo tipas) M1-SA, todėl kartais nori mane kelti kaip lengvąjį, o kartais kaip kemperį, kas jau yra visai brangu, nors automobilis tikrai nėra didelis. Kaip šiuo atveju turėtų būti iš tikrųjų?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As manau matmenys turetu nurodyti ikainius.
Žinutės: 27
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-29
Čia yra aprašymas: http://www.keltas.lt/lt/kainorastis/
Patenku į dvi kategorija, M1-SA ir lengvasis M1 iki 3T


Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-05
Julius.J parašė:
Aš tai dar turiu vieną klausimą. Dėl keltų. Iškilo klausimas jau ir Lietuvoje keliantis į smiltynę.
Mano mažiukas Jumpy svoris 2,9 T, kategorija M1 ir J.1 pozicija (klasė ir kėbulo tipas) M1-SA, todėl kartais nori mane kelti kaip lengvąjį, o kartais kaip kemperį, kas jau yra visai brangu, nors automobilis tikrai nėra didelis. Kaip šiuo atveju turėtų būti iš tikrųjų?
Juliau Lietuvoje drąsiai gali ginčytis pagal kategoriją ,kad pas Jus  lengvasis auto .Lietuviškuose tech.pasuose ,bent jau tokiuose kaip pas Jus kemperiukuose niekas nerašo ,kaip vokiečiai, kad tai gyvenamasis namas .Įrašo nėra -namo reiškiasi  nėra ,viskas paprasta :) ,o kas jau ten viduje tai Jūsų privatus reikalas ,kad ir vištidė :) 
Žinutės: 27
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-29
Taip, bet prie punkto F.1 rašo tech pase, kad M1-SA, kas reiškia: motor caravan :)
Vat butent, ir uzsienyje taip pat. Kemperis pirmiausia yra lengvasis automobilis ir ta rodo M1, toliau SA reiskiasi, kad pritaikytas gyventi su stabiliais baldais isskyrus stala. Toks yra apibrezimas. Taigi , kemperiams NEGALIOJA JOKIE SUNKVEZIMIU ZENKLAI, nes tai yra visu pirma lengvasis automobilis, nors ir svertu iki 12000kg!!! Isskyrus tuos atvejus kai zenklo apacioja parasyta su svoriu arbe gabaritais susijusi lentele. Taigi sunkvezimiu eismas draudziamas zenklas negalioja kemperiui virs 3,5 t, taciau jei yra lentele su nuoroda 2,8 t, ji galioja net kolegos kemperiui 2,9 tonos ir net lengvajam automobiliui su priekaba. Tas pats su mokejimais, jei kalba apie sunkvezimi, tai toks parasymas negalioja, taciau jei mokama pagal svori ar gabaritus , tada jau galioja. Tas pats su savoka komercinis transportas, nes kemperis ne komercinis transportas. Tokiu atveju labai reikia idemiai ziureti keliu mokejima uzsienyje, nes kai kur yra nemokama.
Arvydas.I parašė:
Taip, taip turėtų būti....bet :ne: 
Vien ko vertos dvi paskutinės apklausos, tikrai nereikalaujančios jokių papildomų komentarų žiūrėti čia 
Nežinau, kas ten vyksta, tuose susitikimuose, nes, apart pirmųjų dviejų, seniai nebedalyvavau.
Bet kaip ten bebūtų, po jų prasideda.....švelniai tariant, labai keisti dalykai.
Zinot Arvydai, as tikrai ne uz pykcius, bet nesmagu kai issakai savo nuomone, o paskui yra sekami tavo pasisakymai ir saipomasi  irdroziama. Toks jausmas kad neitikai ir esi persekiojamas kaip tarybiniais laikais. Tai forumas ir yra tam kad pasidalintume ir issiaiskintume. Galu gale nesvarbu kad rusai netoli stovi, bet gal dar pas mus siek tiek yra demokratijos. Ar jei jau galvoji kitaip, tai reikia pradeti raganu medziokle. Siulau sita klausima uzdaryt, kaip sakant pasibuciuot ir draugaut, taip pat ir oponentams. Gi ne to susirinkom.:veliava: