Home

Forumas

Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Vilniuje, Liepkalnio plentas "HUFA" N54.64468° E25.30266°   Buvo 10Lt
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Arvydai, gi taviskis nedaug sveria, jei gerai pamenu. Cia tokiem kaip as. Vokiskam forume prisiskaiciau, tai sumeciau info, kad musiskiai irgi zinotu.:)
Sveria tai nedaug (1950), bet tai pasikrauni neturėtųsi, kad 3000 kg viršytų:hi: O aš į kelione "tuščiom" nevažiuoju.... Vien geriamas vanduo mėnesiukui vos ne 200 kg:baisu: Bet tikiuosi, kad į 1000kg leistino sporio sutilpsiu :D 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
O kam tą vandenį tempi iš namų?Ar į negyvenamas dykumas važiuoji?
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Italija "perauklėjo".... kai už mažą buteliuką geriamo "auksinio vandenuko" po € su kažkiek reikėjo mokėti. Nuo to laiko užsiperku pakais ir negaištu laiko "paieškoms":D 
Beja, teko matyti, kad taip daro ir vokietukai...
Dazniausiai ir as taip darau ir ne tik kelionese. Nuziuriu kada kokioj parduotuvej akcija gero vandens, ir nuperku kokia 30 ipokavimu o paskui vartojam.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Kuro papildomai dėl svorio daugiau išdegini, nei sutaupau imdamas toki kieki pigiau ir tasyti po Europa...ir kemperi vietos užima, į parduotuve vistiek eini, kiek jis ten kainuoja , suprantu kokia Olandija, kur ir taros kaina prie ir taip brangaus priskaičiuoja , kuria priduoti jau negali nes išvažiuoji, realiai dvigubai moki, bet kur nors FR tai ir iš po krano gali prisipilti.
As atsiprasau savo komentare neparasiau kad tokius kiekius vartojam namuose:)
kelioneje maziau uztenka.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Daugiau Arvydui taikiau, dėl pačio supratau, kad namams.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kažkaip nepastebėjau, kad kuro ženkliai daugiau naudotų. Esu jau rašęs, kad važnėjant tuščiu kemperiu 'lietuvišku" kuru sąnaudos - 9,5 ltr/100km, o pakrautu su vakarietišku kuru sąnaudos 8,2-8,6 ltr/100 km:D 
Kas dėl vietos, tai alkova labai puikiai atstoja bagažinę:D

P.S. Man nekelia pasitikėjimo "europiečių" vandentekio vandens kokybė, tad jį naudojame tik virintą. Vieni į vandentiekį leidžia iš ežerų (Talinas), kiti net iš upių, tad iš krano, manau, saugu gerti  Lietuvoje. Dėl kitų valstybių - didelis klaustukas:hi:
Negeriu net Lietuvoje is krano , nors visi sako kad vanduo labai geras. Paimkite vandens jonizatoriu ir perleiskite vandeni per ji, tada pauostykite kas is jo lieka. Nors skelbiama kad vanduo ne chloruojamas, bet kvapelis tai neblogas. Aisku , is buteliu irgi ne auksas, ir dar plastmasiniu. Pries kuri laika dariau vandens tyrimus, sulinio, vandentiekio pries filtrus ir po filtru. Kadangi turiu dideli akvariuma, tai man rekomendavo sulinio vandeni arba vandentiekio pries filtrus. Cia biski ne i tema aisku:)