Home

Forumas

Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-19
Mindauga.V parašė:
Na dabar aiskiau viskas pasidare, tik pas man rozete 7pin ir priekaba 12v gauna per priesrukinio kontakta, nes senesnese priekabose priesrukinio near, tai reiskia man ant kablio reik ta kontakta per rele paleisti pastovu 12v ir turetu buti viskas lux..
Galima pasakyti ir taip. Viskas priklausys nuo pasirinktos reles, idealiai jums reikia "voltage sensing relay", kuri neduoda sroves i priekaba esant mazesniam uz nustatyta akumo ikrovimo lygiui, siuo atveju, kol neuzkursit masinos. Kitu atveju gali numirti arba masinos akumas arba ir pats generatorius.
Žinutės: 86
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-03
Vienintelis niuansas. Šviesoms eina 1,5kvmm laidukai, maitinimui 2,5kvmm (kas galbūt neskausminga šaldytuvui, su max 11A poreikiu). Akumo krovimui reikėtų prasivesti kažką rimtesnio. Pats kolkas palieku priekabos laidus 2,5kvmm, kadangi ateityje priekabos akku krovima paliksiu saulės batareikoms (čia kažkada vėliau)
Žinutės: 27
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-29
Šiaip tai keistoka, pas mane mašiniuke yra šaldytuvas, bet jis nedidelis. Jei palieku įjungtą, tai per parą niekad nėra nusodinęs akumuliatoriaus. Gal skiriasi šaldytuvų efektyvumai?
Žinutės: 133
Nuotraukos: 8
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-22
 Zinoma kad skiriasi. Jei pas jus maziukas, tai gal ima tik pora amperu, maniskis dometic 6 - 7 a. Skaiciuokit. Jei akumas 60 ah, tai 10 valandu ir akumo neber :)
Žinutės: 14
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-06-07
Siu metu tvarkausi priekabos laidus, galvoju pasjungti rele kaip sioje schemoje, atsirinkau saldytuvo 12v maitinimo laida, jy uzmaitinus valgo apie 11.5A, tik ydomu tas kad jis valgo visada nepriklausomai ka nustatysiu ant saldytuvo, ir ant 220v ir ant duju ir ant 12v. Saldytuvas Dometic 7390L. likau suglumes, kodel ant kitu padeciu veikia 12v sidymo elementas?

O sakute ir rozete naudosiu 13 kontaktu Multicon West, kuri tinkla ir yprastai 7 pin sistemai
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Naudojant dujas arba 220v šildymo elementą reikėtų 12V šildymo elementą išjungti jungikliu ant šaldytuvo. Mano priekaboje taip. 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Patirtis ir logika sako , kad jei ant šaldytuvo išjungta 12v turi nevalgyti, jei valgo , gal yra kitas vartotojas arba gedimas , arba paleista apeinant jungikli...jei šaldytuvas veiks nuo kelių elementų , pabaiga liūdna, užvirs, tada oras , burbulai, neveikiantis šaldytuvas , ištraukimas ir vartimai , ypatingai kalnuose kur virimo temperatūra žemesnė.