Home

Forumas

Žinutės: 38
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-05
Reiks ir man tikriausiai statyti akuma nieko nebus:)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Mindauga.V parašė:
Reiks ir man tikriausiai statyti akuma nieko nebus:)
Tai racionaliausias sprendimas ir nesustok ties tuom , įmesk ir saulės baterija , jos dabar nebrangios , nebūtinai firminiam servise už firmine kaina pirkti ir montuoti , tikrai pasiteisins.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:

Mindauga.V parašė:

Reiks ir man tikriausiai statyti akuma nieko nebus:)

Tai racionaliausias sprendimas ir nesustok ties tuom , įmesk ir saulės baterija , jos dabar nebrangios , nebūtinai firminiam servise už firmine kaina pirkti ir montuoti , tikrai pasiteisins.
Paantrinsiu Robertui. Manau, kad akumuliatorius ir saulės baterija geriausias sprendimas. Neverta net tampyti laidus iš automobilio. Saulės baterijos nebrangios, pvz. pirkau iš čia - http://sauleselektrines.lt/lt/saules-moduliai/itp-zdny-80c36-mono . Kartu su valdikliu, laidais, jungtimis (viską turi vietoje), gavosi apie 130 eur. Prisimontavau pats, jau antram kemperiui klijuoju Wurth klijais.

Žinutės: 38
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-05
Sveiki,
Na savo namelio problema issprendziau su uzmaitinimu 12v, paprasciausiai pasistaciau akuma ir pasijungiau.

Tik dabar kitas klausimas: Man 12v reikalinga tik kol vaziuoju kad veiktu saldytuvas ir sustojus pernakvoti tai apsvietimas ir viskas. Mes dazniausia vaziuojam pora dienu iki tikslo.Tik dabar galvoju ar to akumo uzteks man pilnai pakrauto porai dienu saldytuvui?? akumas http://www.tarvikkeet.fi/tuote/1988/vapaa-ajan-akut/vapaa-ajan-akku-e-nex-100ah

Dar galvoju saules elementus pasistatyti bet nezinau kaip spesiu iki isvaziavimo dabar..

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Jei akumo nekraus generatorius tai gal para ar net tik puse pratems.O jei kraus bus viskas super
Žinutės: 38
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-05
Na nea nekraus niekas akumo. tik nuvykes i kempinga pasikrausiu ji. Tai vat ir galvoju kiek to akumo uzteks.

Ar tada deti saules elementa kokiu 100w ir bus ramu tada.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
užteks ar ne priklauso nuo aibės reikalu:
aplinkos temperatūros
akumo talpos
šaldytuve nustatytos temperatūros
net ir kaip dažnai darinėsi šaldytuvą , tuo klausimu net sakoma , kad net visai tuščias šaldytuvas "generuoja" nemažiau dviejų atidarymu per diena :D
Dar prieš išvažiuojant namuose pakrauk šaldytuvą nuo 220, kad išaltu. natūralu tai pataupis, dar jei kiek vietos yra koki butelis plastikinį su vandenių užšalusi į ledą įmesk .
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Mindauga.V parašė:
Sveiki,
Na savo namelio problema issprendziau su uzmaitinimu 12v, paprasciausiai pasistaciau akuma ir pasijungiau.


Tik dabar kitas klausimas: Man 12v reikalinga tik kol vaziuoju kad veiktu saldytuvas ir sustojus pernakvoti tai apsvietimas ir viskas. Mes dazniausia vaziuojam pora dienu iki tikslo.Tik dabar galvoju ar to akumo uzteks man pilnai pakrauto porai dienu saldytuvui?? akumas ]http://www.tarvikkeet.fi/tuote/1988/vapaa-ajan-akut/vapaa-ajan-akku-e-nex-100ah

Dar galvoju saules elementus pasistatyti bet nezinau kaip spesiu iki isvaziavimo dabar..


Jeigu maitinsi šaldytuvą 12v, tai akumo 2 paroms tikrai neužteks. Reikėtų arba turėti dujas arba akumo pakroviklį nuo 220v. Žadėjo, kad bus kur pasijungti. Jeigu reikia galėčiau paskolinti tam kartui pakroviklį   
Žinutės: 38
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-05
Tai pakrovikli akumo turiu, as ir taip galvoju daryti kad nuvaziavus i kempinga jau pasikrausiu ji vel, bet va vaziuojant tas 2 dienas kad man jis saldytu. Galiu ir dujas pasileist ir saldys bet taip nenoriu kad saldytuvas vaziuojant veiktu dujom.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Mindauga.V parašė:
Tai pakrovikli akumo turiu, as ir taip galvoju daryti kad nuvaziavus i kempinga jau pasikrausiu ji vel, bet va vaziuojant tas 2 dienas kad man jis saldytu. Galiu ir dujas pasileist ir saldys bet taip nenoriu kad saldytuvas vaziuojant veiktu dujom.
Tokiu atveju važiuojant reikėtų užmaitinti nuo automobilio akumuliatoriaus, o priekabos akumą atjungti. Stovint šaldytuvą perjungti dirbti dujomis. Vien šviesai priekabos akumo užteks ilgam.