Home

Forumas

Vykantas.V parašė:
Marijus.K parašė:
Pas mane irgi jis naudojasi kaip paseles. Sako moterys net rankines valo ir nekenkia. Bet maniske nerizikuoja. Siaip visada gerai nuplaunu vandeniu, nes vistiek jis trucas kazkoks. Beje kazkada snekejom apie juodus nubegimus, tai nepamenu ar esu rases, ideliai nuvalo chemija kur smalas nuo masinu valo.
Primink Marijau,kas čia per stebuklas :),foto ar nuorodą?
Sveikas. Mes kalbam apie sita daikta.
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Ir as naudoju jau seniai , super daiktas. Kaip Marijus rase, tai ir langams  ir ypac nuo vabzdziu prieki valyti.  Uzpurski ir po keliu minuciu su srove nusiplauna viskas Naudoju , be jokiu pirstiniuir nieko.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Darbe tepalus visokius valau tai skiedziu 1 prie 2(cia is koncentrato).Negrauzia nei ranku nei kokiu skuduru kuriais valau.Bandziau masinos sedyne odine valyti tai kaip diena ir naktis skirtumas.Vasara ant lietu ratu purskiu is su slanga netrynes nuplaunu visus juodulius.
As manau kad kolega arba ne tuo valo arba valo koncentratu neskiestu. Tada gal ir eda. Siaip kiek girdejau juo degalinese naftos demes valo. Lyg ir paciu koncentratu.
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Marijus.K parašė:

Vykantas.V parašė:

Marijus.K parašė:

Pas mane irgi jis naudojasi kaip paseles. Sako moterys net rankines valo ir nekenkia. Bet maniske nerizikuoja. Siaip visada gerai nuplaunu vandeniu, nes vistiek jis trucas kazkoks. Beje kazkada snekejom apie juodus nubegimus, tai nepamenu ar esu rases, ideliai nuvalo chemija kur smalas nuo masinu valo.
Primink Marijau,kas čia per stebuklas :),foto ar nuorodą?
Sveikas. Mes kalbam apie sita daikta.
Pirkau toki koncentrata, veiksmingas, nesugriauze nei kelniu nei ranku 5 litrai apie 7 eurus mokejau. Namu reikmems uzteks ~10 metu :)
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Marijus.K parašė:
As manau kad kolega arba ne tuo valo arba valo koncentratu neskiestu. Tada gal ir eda. Siaip kiek girdejau juo degalinese naftos demes valo. Lyg ir paciu koncentratu.
Jau dėkojau Marijui ir dar kartą AČIŪ, tikrai puiki priemonė ir koncentratas 5 ltr. talpoj (neskietas) nei rankų nei skuduro nesugraužė (žinoma skuduro būtu gaila).
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Arturas.U parašė:
Marijus.K parašė:

Vykantas.V parašė:

Marijus.K parašė:

Pas mane irgi jis naudojasi kaip paseles. Sako moterys net rankines valo ir nekenkia. Bet maniske nerizikuoja. Siaip visada gerai nuplaunu vandeniu, nes vistiek jis trucas kazkoks. Beje kazkada snekejom apie juodus nubegimus, tai nepamenu ar esu rases, ideliai nuvalo chemija kur smalas nuo masinu valo.
Primink Marijau,kas čia per stebuklas :),foto ar nuorodą?
Sveikas. Mes kalbam apie sita daikta.
Pirkau toki koncentrata, veiksmingas, nesugriauze nei kelniu nei ranku 5 litrai apie 7 eurus mokejau. Namu reikmems uzteks ~10 metu :)
As uz 5 litru koncentrato moku po 20 euru.Kaip yra idomu?Negi taip mane apgaudineja?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Žiūrint kur perkat. Čia Getz sukurtas ženklas ir produktas. Pas juos ir pigiausia:
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Tomas.J parašė:

Žiūrint kur perkat. Čia Getz sukurtas ženklas ir produktas. Pas juos ir pigiausia:
As cia ir moku po 20 eu uz 5 ltr.Uz 1 ltr mokejau 4 eu.
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Giedrius.Š parašė:
Tomas.J parašė:

Žiūrint kur perkat. Čia Getz sukurtas ženklas ir produktas. Pas juos ir pigiausia:
As cia ir moku po 20 eu uz 5 ltr.Uz 1 ltr mokejau 4 eu.
Lytagroj pirkau pries kokius 2 metus 6,7 euro 5 litrai koncentratas