Home

Forumas

Žinutės: 9
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2023-09-27
Aurimas.S parašė:
Man atrodo Vilniuje mačiau statoila su automatine plovykla į kuria greičiausiai priima ir didelius automobilius, bent jau vizualiai atrodo, kad ir fura su priekaba tilptų į tą plovyklą: Eišiškių pl. 11, LT-02184 Vilnius. Gal kas nors gali patvirtinti šitą?



Laba diena ,

Jei Vilniuje tai Rygos g 2B Saurida , ten sena savitarna  3boksas paaukštintas , su šepečiu , puikiai telpu ir plaunuosi , žetonas buvo 60cnt , su 10 žetonu nusiplaunu :)
Žinutės: 2
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-06-28
Giedrius.Š parašė:
Janis.C parašė:
As nemoku plaut automobilio ! ?
As nesuprantu visi giriate si valikli Bet ar as nemoku juo naudotis ar kaip?  Supurskiau visa kemperio sona ir su sepeciu sutryniau.Palaukiau nuo 5-10min ir dar karta sutryniau ir tada nuploviau visas putas.Kai nudziuvo as buvau labai nusivyles nes visi juodi nubegimai nenusiplove ir seip nekaska.Bandziau ir kitas vietas plauti ir nieko gero.


Nors labai taupem nes nusipirkome tik kelis vienetus sios priemones ir atlikau tapacia procedura su kitu kemperio sonu.Ir galiu pasakyti kat ana priemone isvis neplauna ! Parodziau kaip skiriasi kemperio sonai manoji sako pirksim deze to gaidzio:D Noriu pasakyti kad jis kainuoja nuo 2-2.5e pirkome Italijoje ir mes nieko geriau valancio nesame nei mate nei tureja.Supurskiau tikrai purvina draugo auto varikli ir po 10min nuplovem aukstu slegiu draugas iskart ussisake to gaidzio.Siulau kas tures galimybe nusipirkti ir pamegint universalia sio valiklio priemone.
Tas pitstop labai atskiestas gal 1:30   .As perku koncentrata ir pats skiedziuosi tai man viska labai gerai plauna.Bet aisku kiekvienam savo.