Home

Forumas

Žinutės: 158
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-04
As su savo 83 kg drasiai lipu ant stogo ir jokiu problemu nera :D
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Aha, reiks ir man tada skirti demesio. O lipat patys ant stogo ar nuo kopeciy su sepeciu? Girdejau, tiksliau skaiciau, kad iki 100 kg stogas atlaiko ir galima uzlipus valyti.
Visada lipdavau (100 kg su gramais :D) ir kempine su šampūnu šveisdavau. Šį savaitgalį mėginsiu nuo kopėčių nupurkšti rekomenduotu Pit Stop Extra cleaner-iu ir šepečiu su pajungtu vandeniu nušveisti.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Aha, reiks ir man tada skirti demesio. O lipat patys ant stogo ar nuo kopeciy su sepeciu? Girdejau, tiksliau skaiciau, kad iki 100 kg stogas atlaiko ir galima uzlipus valyti.
Tada nebelaipiosiu, siusiu ten jaunesni ir lengvesni :B
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
As jau nebelaipioju ant stogo kai pasake kaip lubos linksta is vidaus.Apie svori nerasysiu (geda)
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Manau stogų būna visokių..... Kaip ir kemperių pigių ir su stipriais stogais, brangių ir su visai nelaikančiais stogais:juokas: 
O jei rimtai, manau, jei yra kopetėlės užlipimui, tai viskas gerai galima lipti, jos tam ir padarytos:D

Kopeteles gali buti uzsakomos bet kuriam kemperiui kartu su reilingais.  Nepriklausomai nuo markes. Kiek esu girdejes daugelis gamintoju sako kad iki 100 kg, bet man atrodo dar turi reiksmes kiek ten ant to stogo primontuota. Kiek liuku , kondicionieriu ir tt. Tos visos skyles turetu silpninti stoga, o tuo paciu mazinti svori leidziama lipti. Reiks kelti matyt dukra.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Kopeteles gali buti uzsakomos bet kuriam kemperiui kartu su reilingais.  Nepriklausomai nuo markes. Kiek esu girdejes daugelis gamintoju sako kad iki 100 kg, bet man atrodo dar turi reiksmes kiek ten ant to stogo primontuota. Kiek liuku , kondicionieriu ir tt. Tos visos skyles turetu silpninti stoga, o tuo paciu mazinti svori leidziama lipti. Reiks kelti matyt dukra.
Žinoma, 100% naudinga apkrova priklauso nuo konstrukcijos nuosavo svorio. 
Šiuo atveju visi sumontavimai, tai nuosavas svoris. Nuo liukų skaičiau priklausyti neturėtų, nes kemperis turi laikantį rėmą, ant kurio sumontuotas stogas. Liukai tik palengvina apkrovą į laikantį rėmą.
Liukai turi įtakos bendram kemperio standumui (liaudiškai- siūbavimui). Kuo jų mažiau, tuo kemperis standesnis, nes šiuo atveju stogas atlieka ryšių funkciją. 
Bet rema dabar turi ne visi. Nemazai kemperiu su gfk nebeturi jokio remo, tik isorine ir vidines plokstes. Gi senesnes kartos kemperiai turi medini karkasa, kuris gali buti papuves. Dar pries kokius kelis metus Hymer taip gamino. Zodziu visais atvejais reikia atsargumo, kitaip gali buti bedu.
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Mano kemperiuko gale gamyklinės kopėčios, o ant stogo yra priklijuotos kelios rifliuoto aliuminio plokštės, tai tik ant jų ir lipu. Matyt tam ir padėtos, kad svorį plačiau paskirstytų. O viduje tose viese baldai remia stogą :) nešokinėju ant stogo, bet ramiai vaikštant viskas OK.  
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kas liečia stogus- tai jų tikrai labai įvairių yra. Ant 1991m Burtsner lakstydavau pasišokinėdamas, neskaitant, kad 40x40 dar 1 skylę buvau išpjovęs papildomam liukui. Ant dabartinės nesąmonės pustuštį kibirą atsargiai dedu kuo arčiau krašto, nes akivaizdžiai stogas linksta. Jame 25mm skersinukai kas ~0,5m sudėti ir visi skersai sugręžioti, kad ~20mm gofruoti vamzdžiai el. laidams prasikištų. Priedo viršutinė skarda neklijuota, tik ant durniaus užmesta.
Kas liečia plovimus- stogą plaunu kiekvieną pavasarį. Ir sąžiningai, nes po lietaus nuo jo per galinę sieną visi nešvarumai bėga. Prisižiūrėjęs, kaip vokiečiai plauna, šiemet stogui panaudojau šį daiktą. Pasiteisino- eina ir užsigulus patrint ir gerai palenda po saulės baterijom ir liukais įvairiais. Jau keli metai naudoju šį šepetį- labai patogus ir kokybiškas tiek sienom, tiek stogui. Na ir aišku be kempinės paprastos ir Karcher- niekaip.
Kas liečia chemiją- porą metų pagrindiniam plovimui naudoju šį valiklį- šampūną. Vienam plovimui reikia min 1 buteliuko. Veikia daug efektyviau už paprastus šampūnus, juodus nubėgimus metų senumo gerai nuplauna. Seniems nubėgimams šiemet pabandžiau šį valiklį- nuvalo gerai. Užpurškus reikia palaukti, po to nemažai trinti. Nelakus, todėl nuvalius reikia ištrinti likučius. Nuvalė viską iki baltumo, išskyrus 1 nubėgimą, kurį nuvaliau tik su poliroliu. Jis mažiau aktyvesnis už polirolį- dažų neskiedžia- po valymo skuduras nepabąla. Polirolis efektyviau valo, bet sulig kiekvienu poliravimu ploninį viršutinio padengimo sluoksnį ir reikia daug pastangų jo likučiams išvalyti bei "šmorams" panaikinti.
Vis dar nedrįstu naudoti jau daugumos naudojamą tą ružavą PIT STOP, nes ta Kauno prekybininkų kontorėlė, kuri sukūrė šį ženklą man visiškai nekelia pasitikėjimo, neaišku ką ten pilsto ir nežinau kaip jis veikia sujungimų hermetikus ir langų plastiką.