Home

Forumas

Žinutės: 109
Nuotraukos: 180
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-04
As radau ji...bet kaina nebloga..
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Olegas.P parašė:
Tomas.J parašė:
Žinome, jis čia
Jis tikrai padeda nuo purskimu?
Turiu tokį pasikabinęs, rašo, kad veikia nuo narkotinių dujų. Neteko išmėginti (tfu-tfu-tfu :D), bet bent jau ramiau, kasnakt jungiu.
Čia nuoroda Olandijoje, iš ten siuntimas  apie 25 Eur. O Vokietijoje apie 90 Eur.
Man tai jis nerimtai atrodo. Be to reiktu deti prie galvos,o jis sviecia. Pas mane vienam kemperi buvo Sopro firmos, rimtai atrode, su rakteliu. Galima duru apsauga prijungti. Bet kaina apie 150 euru. Dabar sudeti CBE vienas virtuveje prie grindu,kitas miegamajame prie galvos. Nuoroda kazkurioje temoje buvau firmos imetes kai kalbejome su Tomu apie kontrolines plokstes.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Man tai jis nerimtai atrodo. Be to reiktu deti prie galvos,o jis sviecia. Pas mane vienam kemperi buvo Sopro firmos, rimtai atrode, su rakteliu. Galima duru apsauga prijungti. Bet kaina apie 150 euru. Dabar sudeti CBE vienas virtuveje prie grindu,kitas miegamajame prie galvos. Nuoroda kazkurioje temoje buvau firmos imetes kai kalbejome su Tomu apie kontrolines plokstes.
Šviečia, bet švelniai. Įtaisiau galvos lygyje ant šoninės sienos, tad jeigu suveiktų,perspėtų. Kaskart įjungus prasitestuoja/prasivalo apie pusę min. ir po to pasiruošia saugotI (testuojant patriukšmauja-supažindina su signalu).
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Radau dar ir tokiu apsaugos smulkmenu.
Gerai, kadangi esu medikas, pasnekesiu su keletu anesteziologu, kurie migdo dujomis. Paziuresim ka sakys. Man visalaika  idomu ka naudoja vagys. Nes is principo uzmigdzius zmogu , kaip raso parai, nakciai ar ilgiau gresia neisvengiama mirtis. Tokiu atveju isjungiami lygiaruoziai raumenys ir visos gyvybines funkcijos sustoja. Nerealu. Neisgyventum. Kazkas yra , kuo prislopina. Pasiekti tokia koncentracija tokiam turyje reikia nezinau kokio baliono. Ir paciam zulikui kokios kaukes kad pats neuzmiktum. Nezinau kuo migdo. Kol kas is mediku niekas nepasake. 
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Naudoju ir automobilinę signalizaciją. Durys apsaugotos, šoninius langus prižiūri tūrio davikliai. Davikliai sumontuoti iš šono, tai iki miegamojo nereaguoja.
Ir patogu, esant reikalui, aliarmą sukelti. Kartą Klaipėdoje pijokėlis sugalvojo ant kampo nusi...  Pašokau iš lovos, pora žingsnių link priekio ir pradėjo sirena kaukt, avarinis mirgsėt. Veikėjas prasegtom kelnėm pasišalino, nereikėjo nei prašyt.
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Ričardas.V parašė:
Naudoju ir automobilinę signalizaciją. Durys apsaugotos, šoninius langus prižiūri tūrio davikliai. Davikliai sumontuoti iš šono, tai iki miegamojo nereaguoja.
Ir patogu, esant reikalui, aliarmą sukelti. Kartą Klaipėdoje pijokėlis sugalvojo ant kampo nusi...  Pašokau iš lovos, pora žingsnių link priekio ir pradėjo sirena kaukt, avarinis mirgsėt. Veikėjas prasegtom kelnėm pasišalino, nereikėjo nei prašyt.
Bet Ricardai turio davikliai neveikia jeigu atidarytas liukas ar langas ??
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Valius.V parašė:
Ričardas.V parašė:
Naudoju ir automobilinę signalizaciją. Durys apsaugotos, šoninius langus prižiūri tūrio davikliai. Davikliai sumontuoti iš šono, tai iki miegamojo nereaguoja.
Ir patogu, esant reikalui, aliarmą sukelti. Kartą Klaipėdoje pijokėlis sugalvojo ant kampo nusi...  Pašokau iš lovos, pora žingsnių link priekio ir pradėjo sirena kaukt, avarinis mirgsėt. Veikėjas prasegtom kelnėm pasišalino, nereikėjo nei prašyt.
Bet Ricardai turio davikliai neveikia jeigu atidarytas liukas ar langas ??
Negaliu atsakyti - niekada nepalieku atvirų langų. Liuką atsidarau miegamajame virš lovos, ten davikliai neužgriebia. Gal tai ne tūrio davikliai, juos meistrai "ultrikais" vadina. Lengvuosiuose auto kampuose virš priekinio stiklo montuoja.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03