Home

Forumas

Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Paėmiau nebeveikiantį bagažinės amortizatorių, vieną jo galą pritvirtinau prie krėslo rėmokitame gale padariau kablįir užkabinu kai reikia už į durų briauną įsukto varžtoAtkabintas amortizatorius sustumiamas ir nuleidžiamas ant grindų
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Reniaus jau toks technologinis sprendimas ;), mano naujai pirktame dar paprasčiau išspręsta , visai automobilinės duris išnaikintos , tik vienos į kemperį patekti paliktos....bet tai kaip filmuke buvo, gerai ir per liukus sulenda kai nori.
Pas mane irgi vienos ir tos kodines ir pastiprintos. Bet dziugu kad kemperistai tokie isradingi. Nors man tai gaila butu varztus susukti :)
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Pas mane irgi vienos ir tos kodines ir pastiprintos. Bet dziugu kad kemperistai tokie isradingi. Nors man tai gaila butu varztus susukti :)
Va ir man kažkaip gaila varžtus sukioti, nors kemperis jau ir "nulinis":hi:
Keliausim Arvydai ne taip saugiai :) Arba naudosimes elektronikom.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Reniaus jau toks technologinis sprendimas ;), mano naujai pirktame dar paprasčiau išspręsta , visai automobilinės duris išnaikintos , tik vienos į kemperį patekti paliktos....bet tai kaip filmuke buvo, gerai ir per liukus sulenda kai nori.
Man irgi tos vairuotojo durys visai nereikalingos, gaila, bet jos yra...
As tik vakar parsibeldziau is savo eilines  keliones po vokietija,be jokiu apsaugu .............. o JUS manau greit ir savo seselio pradesit bijot,neduok dieve kur kas krepsteles
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Sveiki, prikeliu tema nes turiu kai kokios infos , gal kam bus įdomu :D

Nusipirkau ir sumontavau tokia signalizacija:
Kodėl :
1. kaip rašė Valius normalus davikliai, ne turiniai .
2. daug atskiru zonų kurias susiprogramuoji kaip patinka (miegant įjungiu duris ir garažą vienu mygtuku, kodų rankioti nereikia ).
3. davikliai tiek laidiniai tiek belaidžiai - patogu instaliuoti , nesižudant dėl kemperio buklės.
4. Papildomai 2 pulteliai , todėl centralę su klaviatūra galima montuoti nematomoje vietoje ir naudotis tik pametus ir nusodinus pultelius, na dar pasitikrinimui ;)
5. Saugoti galima ir vidų ir lauką ( lauko baldus , dviračius )
6. suveikus garsiai rėkia arba skambina ir siunčia sms i nurodytus telefonus( galima kombinuoti įvairiai pagal poreikį), pvz paprasta auto signalizacija dažniausiai tik pipsi lauke, o tik geresnes turi tokias funkcijas kaip šį, todėl jei neesi šalimais ar viduje net nežinai kas ten darosi su tavo kemperiu :D, šita pasiskambina ir praneša, gali dar ir pasikalbėti su žulikais arba pasiklausyti kas ten darosi tam tavo kemperyje.... kad nebegti susinervinus gelbėti , o ten gal klaidingai suveikė.
7.turi savo papildomą maitinimą , atjungus akumus vistiek veikia.
8.galima prijungti bilekokius buitinius daviklius, (dujų, gaisro, dumu, judesio gerkonus...)
9. kainuoja santykinai pigiai, bet tikiu kad galima dar pigesnių rasti ar atsisiusti , yra ir ne kinietišku, nors šitas gamintojas pasirodė porimtis kaip už tokius pinigus, gamina ir lietuvaičiai panašių variantų.
10.programuojasi lengvai, net nežinodamas pagal instrukcija pasidarai iš karto.

Dėl patikimumo nežinau,  kiek ilgai ir patikimai veiks , pasimatys. 
gal kas jau esate susidūre ir turite pastabų?
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Vertas dėmesio daiktas. Robertai, gal aiškinaisi, kuo skiriasi GSM-062 (ten pat parduodama)? Šiai kaina dar geresnė.
Žinutės: 109
Nuotraukos: 180
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-04
Ričardas.V parašė:

Vertas dėmesio daiktas. Robertai, gal aiškinaisi, kuo skiriasi GSM-062 (ten pat parduodama)? Šiai kaina dar geresnė.

GSM apsaugos ir valdymo sistema

ELDES ALARM

ESIM062. Nera komplekte davikliu , lietuviai gamina