Home

Forumas

Supratau. Galiu ir nekomentuot. Girtis kaip ir nesigiriu , nes neturiu kuo. Skaitykit atidziau.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijau, čia tik Audriaus nuomonė. Manau, kad Tavo komentarai motyvuoti, išsamūs, naudingi ir neižeidūs.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
  Viska gerai Marijus rašo, svarsto , diskutuoja, man labai įdomu pasiskaitinėti.
Butu dar įdomiau kada nors nauja Marijaus pirkinį kai jis bus pačiupinėti :), neprarandu vilties :)
Išties dėl tu brangesnių kemperių pirkimu ir jų naudojimu yra aibė klausimų ir abejonių ir jei anksčiau pats galvodavau , kad yra pinigų perki ir važiuoji , dabar jau taip radikaliai nemastau, bet gal pačiupinėja vėl persigalvosiu :) , sako tik idiotai nuomonės nekeičia :D



:driving:Vaikinai patikekit, kiek siandiena pas mane dvejoniu, svarstymu. Pinigai ziauriai dideli, bes esu pamises del kemperiu, tiksliau kelioniu su jais. Turiu nerealu pasiulyma tiesiai is gamyklos. Bet vistiek labai daug. Del pinigu ir brangiu daigtu, turiu savo filosofija, kurios tikrai neisaiskinsiu forume. Manau vistiek susitiksim klubo rentginyje. O kai nusipirksiu, butinai apsvarstysim technologines naujoves. Ir ne del kazkokiu pasigyrimo as cia rasau. Tiesiog labiau gerbiu labai tuos, kurie patys pasidaro, negu nusiperka. Galbut del to kad kazkada pats esu restauraves dvi GAZ 21, kurias vokieciai apsilaizydami issiveze.
Zinot aciu uz palaikyma, taciau tie komentarai gal irgi astroki, bisgi kai kurie jau gryzot pailseje, o as nupuses dar tik sekmadieni isvaziuju
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Viskas įdomu, ir tik iš diskusijų, net jei ir pats jose nedalyvauji, gali susidaryti savąją, žnoma, gal kartais ir subjektyvę nuomonę. 
Tad kuo jų bus daugiau, tuo visiems bus tik į naudą:alus:




Audrius.K parašė:
Gerb. Marijau, jau ne pirmoje temoje pilstote iš tuščio į kiaurą apie savo kemperio pirkimą ir kito nuomą. Kam tos pagiros? Niekas Jums nepavyduliauja. Pradėkite rašyti lietuviškai ir tuštybės sugebėsite parašyti mažiau. 
Gerb. Audriau noriu Jusu paklausti, tik neisizeiskit. Nuo kada žemaičiams parupo lietuviu kalba, Jus gi turit savaja. Bet ja nerasot. Kvepia nutautejimu.:alus:
Kadangi kazkada buvau zadejes ikelti foto su spynelemis pritvirtintomis prie duru ir uzraktai ileidziami i stakta, jei taip galima issireiksti, galvoju kad tai patikimiau nei dirzas, kuri perrisam uz plastmasines apdailos rankenu. Kita nuotrauka , kur matosi kad blokuojamos durys su rankena. Ji uzsilenkia , paslepdama spyna ir uzsirakina, tada ilipi pro Fiat duris ir uzrakini spyneles duryse. Cia jei nakvoji viduj. Dar ijungiu elektronine duju nosi. Iskart priemu kritika del duju detektoriaus aukscio, nes tik paskaites si foruma, supratau kad ji turetu buti pritvirtinta zemiau.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Pas mane ant durelių panašios spynos, tik užsirakina pasukus rankenėlę, o atsirakina su raktu ir ant durelių išorės spynelių lizdo pritvirtintos nerūdijančio plieno apsaugos su rakto "FORD" skersmens skyle nuo prasukimo. Tokį pirkau.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Marijus.K parašė:
Kadangi kazkada buvau zadejes ikelti foto su spynelemis pritvirtintomis prie duru ir uzraktai ileidziami i stakta, jei taip galima issireiksti, galvoju kad tai patikimiau nei dirzas, kuri perrisam uz plastmasines apdailos rankenu. Kita nuotrauka , kur matosi kad blokuojamos durys su rankena. Ji uzsilenkia , paslepdama spyna ir uzsirakina, tada ilipi pro Fiat duris ir uzrakini spyneles duryse. Cia jei nakvoji viduj. Dar ijungiu elektronine duju nosi. Iskart priemu kritika del duju detektoriaus aukscio, nes tik paskaites si foruma, supratau kad ji turetu buti pritvirtinta zemiau.
Va aš ir už dujų ir net dūmų detektorius, jis ne kosmosą kainuojantis. Jei 12v duju detektorius iki 30€  O, dūmų nuo 8-25€ 
Galima dar surasti su GSM pranešimo funkcija.
O tvirtinimo dirzas tarp rankenu iverziant , ne paprasciau butu? Be to kazkada buvau idejes tokias spyneles ant duru foto. Naudojimas paprastesnis.