Home

Forumas

Žinutės: 11
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-05-20
Apie Trumos veikimo įpatumus galiu pasakyti tik tiek, kad veikia ji tyliai, pakankamai ekonomiška ir patikima (kol nauja). Didžiausias jos trūkumas mano akimis - nepamatuotai didelė kaina, nes EU užima dominuojančią padėtį. Mano kemperyje stovi archajiškas Suburban kompanijos šildytuvas, veikiantis garsiai, nelabai taupiai, bet išskirtinai patikimai. Tereikia nedidelės priežiūros ir jo užteks likusiam kemperio gyvenimui...
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Šnd išpūčiau šaldytuvo kaminėlį. Nei dulkelės. ....... neramu kažkaip..................
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
pas mane taip pat,švarus švarutėlis:hmz:
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Išputinėju dviem būdais. 
Pirmas - įkišu oro šlangą kiek lenda. Užtaisau skuduru tarpa tarp šlangos ir kamino Paduodu suspaustą orą. Viskas išeina per oro padavimo į degiklį kanalą
Antras - įkišu ploną suspausto oro šlangą. Stora nepralenda pro šilumokaitį iki pat degiklio.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Hm :hmz: O aš visai neesu ten valęs nei karto. Kokie valymo būtinybės požymiai? Nebedega, ar sunkiai užsidega? :hmz:
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Iš šaldytuvo kaminėlio pradeda sklisti nemalonus degėsių ar tai dujų kvapas. Na bendrai tai nepilnai sudegusio kuro kvapas. Kai pravalai, tai viskas ir susitvarko.Manau kad taip atsitinka kai važinėju su įjungtu dujiniu šaldymu, mat kuras dėl vėjo sūkurių nepilnai sudega ir suodžiai nusėda ant degiklio tuo dar daugiau blogindami degimo kokybę. Važinėjant įjungus šaldytuvą nuo akumo - pas menę silpnai šaldo.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Kažkoks kvapas yra kai dujomis kūrenasi šaldytuvas, bet nekraipiau dėmesio niekad, galvojau, taip ir turi būt, juk dujos dega. Šaldo gerai. Na reiks vakare pabandyt ir man prapūst, žiūrėsiu kaip ten bus.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Alfredas.B parašė:
Iš šaldytuvo kaminėlio pradeda sklisti nemalonus degėsių ar tai dujų kvapas. Na bendrai tai nepilnai sudegusio kuro kvapas. Kai pravalai, tai viskas ir susitvarko.Manau kad taip atsitinka kai važinėju su įjungtu dujiniu šaldymu, mat kuras dėl vėjo sūkurių nepilnai sudega ir suodžiai nusėda ant degiklio tuo dar daugiau blogindami degimo kokybę. Važinėjant įjungus šaldytuvą nuo akumo - pas menę silpnai šaldo.
Manau, kad važinėjimas su įjungtu suodžiams neturi įtakos. Aš taip pat važinėju, prieš porą dienų valiau, tai degiklyje tik smėlis (daug važinėju po miškus ir žvyrkeliais) ir sukritę rūdys iš kamino, jokių suodžių. Kamine taip pat.

Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Suprantu taip: šaldytuvo kaminėlis tai ten kur šaldytuvo grotelės viršutinės, ten toks vamzdelis ateina, iš kurio ir eina tas kvapas. Tai ten nusiima tokia maža tų grotelių dalelė, tai kiši ten kompresoriaus žarną ir praputi, bet kaip jūs matot kas iš jo išsipučia niekaip nesuprantu, juk viskas apačioje, ten irgi grotelės, bet per jas nesimato nieko ir jos nenusiima. :hmz:
Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Olegas.I parašė:
Suprantu taip: šaldytuvo kaminėlis tai ten kur šaldytuvo grotelės viršutinės, ten toks vamzdelis ateina, iš kurio ir eina tas kvapas. Tai ten nusiima tokia maža tų grotelių dalelė, tai kiši ten kompresoriaus žarną ir praputi, bet kaip jūs matot kas iš jo išsipučia niekaip nesuprantu, juk viskas apačioje, ten irgi grotelės, bet per jas nesimato nieko ir jos nenusiima. :hmz:
Jei kazkas uzdejo (apatines groteles),tai turi ir nusiimti,negime juk kemperis su grotelemis.
Jei bandysi prasiputineti su grotelemis,galimai prisivarysi visur suodziu :baisu: