Home

Forumas

Susitvarkiau. Ir degiklis ir kaminas buvo baisus. Nezinau nuo ko, nes realiai kemperis naujas, gal ten kas isdege ir nusedo, gal kokios dregmes buvo. Dabar jokio kvapo ir liepsna tokia, kokios nebuvo. Visiem aciu uz patarimus.:)
Žinutės: 75
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
Ir lipdukas kemperyje ir kemperio vadove rašo,kad važiuojant dujų negalima naudoti. Pilnai tenkina važiuojant 12V. Manau, kad ten nėra apsaugos nuo dujų nuotekio kaip viryklėje ir tiesiog pavojinga.
Butent reduktorius tas turi apsauga nuo nutekejimo, todel ir galima naudoti, yra TUV sertifikatas, papildomi lipdukai del naudojimosi, bent jau vokieciai leidzia. Specialiai pirkau ta reduktoriu, beje jis nepigus. Dujos vaziuojant gali buti naudojamos ne tik saldytuvui , bet ir sildymui. Ta darau nuolat, problemu nebuvo. Tik kelte pasijungiu 220, dujas isjungiu. O siaip pilnais tempais. 12 voltu, man susidaro ispudis kad silpniau saldo. 
Žinutės: 39
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-28
Aš taip pat šaldytuvui naudoju dujas. Išvažiuodamas uždegu ir po kelionės grįžęs išjungiu. Su 12V mano senelis kažko silpnai šaldo.
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
ir mano kemperio saldytuvas nuo 12 v, labai silpnai saldo. Tai tenka pries kelione ijungti dujas ir grizus isjungti. ir jokiu problem ar kvapo nuo duju nejauciu
Žinutės: 113
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-28
Mūsų šaldytuvas veikia  nuo dujų ir šaldo super ir nuo 12 v. Nuo 220 v niekaip nepakūrėm.:(
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
apie 7-10 A turi srebt saldytuvas nuo 12V, tada saldo, pamatuot sroves pokyti ijungiant reik.
Žinutės: 23
Nuotraukos: 21
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-08-22
Noriu pasidalinti informacija del Truma Combi 4/6 gedimu (gal kazkam pravers).
Nezinau ar buvo kazkur rasyta ar ne bet as neuzmaciau kiek skaiciau.

Po ziemos miego pabandziau pakurt savo peciuka Truma Combi 4 ir pasitikrint ar viskas gerai veikia. Ijungiau bet deja, bandziau kelis kartus rezultato nera. Tada nusprendziau saugikli patikrint, nuimu dangteli kru saugiklis ir visi jungimai ir ziuriu dvi lempute zalia ir raudona. Raudona mirksi itartinai lyg noretu kazka man pasakyt:)  Pasigooglinau  ir atradau Trumos mirksejimo kodu sarasa. Pasitikrinau pagal koduka ir pasirodo su vidaus temperaturos davikliu kazkas negerai. Rezultatas atjungtas laidas prie daviklio, matyt netycia besikrapstant busiu istraukes.

Taigi gedima galima surasti labai greit kai zinai kur jo ieskot.


s raidele - trumpas sumirksejimas
l raidele - ilgas sumirkesijmas.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Profesionalus priejimas :geras:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kitų sėkmės paakintas, šiandien išsitraukiau šaldytuvą, iškračiau iš degiklio smėlį ir rūdis, išvaliau kaminą- dujų kvapo nebėra, liepsna dega gal labai labai nežymiai geriau, ryt bandysiu ar šąla geriau. Šiaip įvertinus degiklio konstrukciją- pakanka įkišus per kaminą žarną viską išpūsti (kaip berods Alfredas ir sakė).