Home

Forumas

Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Kadangi mano mašina kūrenasi dujomis, tad jomis pildau ir balioną. Nematau problemos.:) 


Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
kalbejau su dujininkais, paaiskino paprastai, automobilines apmokestintos didesniu akcizu, todel organizuojama, kad buitines i automobilio baka nepatektu, priesingai, prasom, cia tik  politika ir mokesciai :)
Na su muluotu vandeniu ptikrinau jungtis viskas tvarkoj, nusiemiau degikio dangteli, beje tik uzkurus smarkiai smirdejo, ir su kompresorium ispuciau gana daug kokiu tai nuodeguliu. Vaizdas panasus butu kaip kokie dazyti pavirsiai nudege butu, Klausimas: ar gali tai buti todel kad kemperis naujas ir ten kas nors nudega, ar yra kokia kita priezastis? Ar uztenka degiklio isvalymui ispusti su kompresorium, ar reikia ka nors dar ardyti? 
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
manau ziklioriai turetu but neuzsikise
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Mano irgi antri metai kaip smirda iš šaldytuvo kamino degant dujoms. Nebekyla rankos n-tąjį kartą imt šaldytuvo:( Laukiu kuo baigsis ši istorija :D
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Na su muluotu vandeniu ptikrinau jungtis viskas tvarkoj, nusiemiau degikio dangteli, beje tik uzkurus smarkiai smirdejo, ir su kompresorium ispuciau gana daug kokiu tai nuodeguliu. Vaizdas panasus butu kaip kokie dazyti pavirsiai nudege butu, Klausimas: ar gali tai buti todel kad kemperis naujas ir ten kas nors nudega, ar yra kokia kita priezastis? Ar uztenka degiklio isvalymui ispusti su kompresorium, ar reikia ka nors dar ardyti? 
Aš irgi tu nuodegulių išpūčiau, jeigu gerai suprantu tai nėra kažkokie paviršiai ar dažai, o tiesiog nesudegusios dujos formuojasi į smalkes, jos limpa prie kamino sienelių, ir poto krenta tokiais sluoksniais kurie atrodo kaip dažų gabaliukai :)

Mano atveju išardžius, išpūtus, degiklyje jų buvo taip prilinde kad teko ardyti visą ir krapštyti viską iš ten. Po šios proceduros jokio kvapo ir jokiu juodulių :) Dar patį kamino vamzdelį reikia gerai išvalyti, kad visus degėsius pašalinti.

Bėje, pastebėjau, kad tos smalkės kaupiasi tada, kai pamirštu išjungti dujas ir važiuojant šaldytuvas veikia nuo dujų...
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Kasmet problema su kvapu sprendžiu taip: Paimu suspausto oro šlangą, kišu į šaldytuvo 'išmetimo' vamzdį kiek lenda(jis kaip tik baigiasi virš degiklio), atsitraukiu į šoną kuo toliau ir paleidžiu suspaustą orą. Išvirsta debesis suodžių. Užkuriu šaldytuvą - problemos su kvapu kuriam laikui nelieka. 
Aciu vaikinai, pavyko issiaiskinti kaip issiima degiklis is kaminelio, kaip prieiti prie kaminelio, dabar viska issiardysiu ir issipusiu. Beje , idmus pastebejimas del kurenimosi vaziujant, nebuvau girdejes. Pas mane sumontuotas specialus vokiskas reduktorius su kuriuo galima vaziuojant kurenti dujas, bent jau vokieciai leidzia. Kazkas buvo rases forume, kad draudziama naudotis dujomis. Pastebesiu Aurimai del to rirukimo vaziuojant, nes man irgi problema atsirado kai Norvegijoje vazinejau tris savaites kurenant saldytuva dujomis.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Gal 8 metus važinėju degant šaldytuve dujoms, bėdų dėl to neturėjau.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Ir aš.