Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Atsukus kraną vanduo bėga iš karto, nereikia laukti kol atbėgs vamzdžiais nuo siurblio.

Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:

Atsukus kraną vanduo bėga iš karto, nereikia laukti kol atbėgs vamzdžiais nuo siurblio.


Pas mane vanduo ir be spaudiminio siurblio bėga iš karto. Tiesa, esu papildomai esu pasistatęs atbulinį vožtuvą
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Pas mane taip originaliai.Sis siurbliukas visada palaiko slegi sistemoje ir jo nereikia ijungineti.Ciaupai kriauklese ir vonios kambaryje paprasti stovi kaip namuose.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Janis.C parašė:
Pas mane taip originaliai.Sis siurbliukas visada palaiko slegi sistemoje ir jo nereikia ijungineti.Ciaupai kriauklese ir vonios kambaryje paprasti stovi kaip namuose.
Jei maišytuvai tikrai paprasti, be mikro jungiklių, tai rizikuoji visąlaik palikdamas įjungtą....

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Tomas.J parašė:
Janis.C parašė:
Pas mane taip originaliai.Sis siurbliukas visada palaiko slegi sistemoje ir jo nereikia ijungineti.Ciaupai kriauklese ir vonios kambaryje paprasti stovi kaip namuose.
Jei maišytuvai tikrai paprasti, be mikro jungiklių, tai rizikuoji visąlaik palikdamas įjungtą....


Kuom ? Ten nera tokio didelio slegio kad numustu slangas.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Jeigu dėl kokių nors priežasčių sistema taptų nesandari, išbėgtų visas vanduo.... Kas įvyktų vėliau, manau, sunkiai nuspėjama. Gerai, jei tik sugestų vandens siurblys.
Daug saugiau, nesinaudojant sistema, įtampą atjungti
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Jeigu dėl kokių nors priežasčių sistema taptų nesandari, išbėgtų visas vanduo.... Kas įvyktų vėliau, manau, sunkiai nuspėjama. Gerai, jei tik sugestų vandens siurblys.
Daug saugiau, nesinaudojant sistema, įtampą atjungti
Mano atveju yra valdymo skide atskiras jungiklis vandens siurbliui išjungti kai nereikia.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Robertas.M parašė:
Arvydas.I parašė:
Jeigu dėl kokių nors priežasčių sistema taptų nesandari, išbėgtų visas vanduo.... Kas įvyktų vėliau, manau, sunkiai nuspėjama. Gerai, jei tik sugestų vandens siurblys.
Daug saugiau, nesinaudojant sistema, įtampą atjungti
Mano atveju yra valdymo skide atskiras jungiklis vandens siurbliui išjungti kai nereikia.
Taip pas mane irgi yra.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Stovėjo kažkada ir pas mane maišituvai su mikro jungiklis, bet kai vienas iš jų sugedo. O, kaina jų kosminė , tai pastačius hidraforinio tipo siurblį, dabar galiu naudoti, ir naudoju buitinius maišytuvus. 

Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Janis.C parašė:
Pristatau savo nauja pirkinuka Fiat ducato riviera gt 2.5 tdi 85 kw 7 miegamos vietos stovis nuostabus.Esu antras savininkas sio kemperiuko.
Tema užrakinta - atsakinėti joje nebegalima.