Home

Forumas

Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Tema sutvarkyta. Dėl Dievo meilės, neverskit daugiau moters rūšiuot Jūsų padangų ir variklių :stop:
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Aciu;-)
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Virginija.J parašė:
Tema sutvarkyta. Dėl Dievo meilės, neverskit daugiau moters rūšiuot Jūsų padangų ir variklių :stop:
Pedantė...
Žinutės: 86
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-03
Janis.C parašė:
Darius.S parašė:
Janis.C parašė:
Sendien grazus oras ir rankos pacios emesi darbo.Nuploviau kemperi :D Viskas butu grazu bet per saldytuvo anga apipyliau laiptu valdykli.:piktas:Pradejo pats uzdarinet laiptus! Isemiau isdziovinau idejau viskas ok . Po valandeles nebeveikia ! ! ! klepsi ir viskas.Laiptus sutraukiau daves maitinima tiesiogei. Gal kas turit toki ar panasu valdikli? Ar duos patarima kas jame numire ?
Greičiausiai ne iki galo išdžiūvo. ten tarp plokštės ir paneles yra mikro mygtukai, į juos galėjo patekti dregmės. Galbūk jie patys pakorodavė, ir plovimo procedūra juos išlaisvino. Jeigu vanduo trumpina pvz 'Stop', niekas niekur ir negali judėti.  Galima testeriu patikrinti mygtukų kojas, ir viskas bus aišku. Dar gali rėliukes patikrinti, klapsėt klapsi, o ar atsidaro?
Praslydau:) Visus kontaktus perlitavau ir isvaliau.Ir viskas veikia.Buvau nepastebejas dvieju takeliu nutrukusiu.Gal kai valiau nutraukiau o gal nutruko.Jau kuriau planus kaip perdaryti.
Super! Džiugu girdėt, kad pavyko.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Pas ka dar yra toks valdymas ? Pas mane anksciau budavo pasukus degimo rakteli susitraugdavo laiptai.Dabar si funkcija nebeveikia ir as nerandu priezasciu.Noreciau tiesiog sulyginti kaip pas kitus tai veikia ir kada i koki kontakta pasiduoda signalas.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Visada rupejo paklausti.:)
Kai pirkau is vokiecio kemperi zinoma gavau visa istorija ir visus dokumentus.Ir man pasidare idomu del siu dokumentu. Kaip supratau tai duju baliono patikra.Klausimas - ar negali paprasyti tokio dokumento musu ? Ir kuo tai gali grest.
Jani o pas tave balionas stacionarus ar tie istatomi? Cia gali buti sertifikatas, nes matau parasyta kad GOK reduktorius , koks balionas parasytas. Tokiu atveju tai yra tam kad galetum eksploatuoti vaziuodamas dujas. Vokieciai grieztai i tai ziuri. Yra iskart sertifikuoti reduktoriai, su kuriais galima vaziuoti
Jei labai galva skauda, pirmadieni busiu Vokietijoje, esant galimybei galiu paklaustimkas cia, bet nepazadu.
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Kaip man sakė vokietis . Kad kai varai mašina tech. apžiūrai , taip ir pas dujininkus reikia , kad patikrintu visą sisitemą. Ir  dar būti lipdukas iki kada galioja . Gal Marius sužinos tiksliau.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Saulius.G parašė:
Kaip man sakė vokietis . Kad kai varai mašina tech. apžiūrai , taip ir pas dujininkus reikia , kad patikrintu visą sisitemą. Ir  dar būti lipdukas iki kada galioja . Gal Marius sužinos tiksliau.
Ir man atrodo, kad čia dujų sistemos patikros surašytos. Bet tik atrodo...
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Su visais sutinku.Ne balionas kaip pas visus kaip visur galima toki pasikeisti.Reduktorius nezinau atrodo paprastas.Man vokietis tapati aiskino bet sakau gal neviska gerai supratau.Tada lieka klausimas ar is musu nereikalautu tokio dokumento ir ar nejieskotu patikros libduko sustabdzius mus kelyje ?
Tema užrakinta - atsakinėti joje nebegalima.