Home

Forumas

Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Tadas.Z parašė:
Tai tarkim 220V  20W TV per keitikli , kiek tada sunaudojimas butu? Keitiklis kaip ir geriau, vien del kompo pasikrovimo...
Blogiausio keitiklio atveju butu viso MAX ~25w
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Man prieš gerus metus namie virtuvėje "numirė" telikas, tai tada pirkom kad du zuikius nšaut t.y. kad ir virtuvėje tiktų ir kai išvažiuojam į kemperį pasiimam. veikia nuo 220v ir 12v. Galvojau kokio samsungo  ieškot, bet sustojau prie TV STAR 22". Nekažką tada kainavo (apie 130 Eur). Nustebau, išties rodo puikiai, pilnai palaiko HD. Prieš tai topo centre tok patį žiūrėjau tik ten apie 20 eur brangiau buvo ir jau su nuolaida.
Žiūrim retai, bet žiūrim, Kartais koncertuką užsidedam, yra USB jungtis. Pernai pvz futbolo čempionatą žiūrėjom Olandijoj, Vokietijoj, Austrijoj, visur pilna tų kanalų man realai jo reikia tik sporto varžyboms.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Alfredas.B parašė:
Tadas.Z parašė:
Tai tarkim 220V  20W TV per keitikli , kiek tada sunaudojimas butu? Keitiklis kaip ir geriau, vien del kompo pasikrovimo...
Blogiausio keitiklio atveju butu viso MAX ~25w
Kartai pakliuna ketikliai pagerinti su papildomomis funkcijomis ir naudoje tuščioje eigoje iki 30÷40W, pvz mean weal 1500w lemonoje , reiktu prieš perkant pasidometi konkretu modeli kaip ir kas.
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Tadas.Z parašė:
Sveiki, Noriu pastatyti TV kemperyje, tai sprendziu dilema, Ar ieskoti 12V ar 220V per inverteri. Klausimas butu Jei mano dabartinis 220V naudoja 20W Ar verta ieskoti 12V TV ar geriau detis inverteri ir per ji leisti? Kas maziau naudotu energijos?
Vienareikšmiškai ieškok 12V. Jie visi turės ir 220V galimybę.
Inverteris gerai, bet tai papildoma kaina, vieta, gedimo ir gaisro rizika. Na ir dar plius energijos nuostoliai.

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Inverterį kemperyje vis tiek reikia turėti.
Pas mane jis yra sumontuotas stacionarus ir galngas, bet be jo dar turiu ir mažesnės galios... tikrai praverčia
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Arvydas.I parašė:
Inverterį kemperyje vis tiek reikia turėti.
Pas mane jis yra sumontuotas stacionarus ir galngas, bet be jo dar turiu ir mažesnės galios... tikrai praverčia
Arvydai, parašyk, prašau kam naudoji inverterį?

Aš jį irgi turiu, tai per metus panaudojau gal tik du kartus pakrauti notebook'ą.
Galvojau jį išmesti nes viskas ant 12 V ir jis nereikalingas, bet kad mano inverteryje kartu yra ir saulės kontroleris ir jį išmetus, reikės kitą kontrolerį pirkti.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Giedrius.B parašė:
Arvydas.I parašė:
Inverterį kemperyje vis tiek reikia turėti.
Pas mane jis yra sumontuotas stacionarus ir galngas, bet be jo dar turiu ir mažesnės galios... tikrai praverčia
Arvydai, parašyk, prašau kam naudoji inverterį?

Aš jį irgi turiu, tai per metus panaudojau gal tik du kartus pakrauti notebook'ą.
Galvojau jį išmesti nes viskas ant 12 V ir jis nereikalingas, bet kad mano inverteryje kartu yra ir saulės kontroleris ir jį išmetus, reikės kitą kontrolerį pirkti.
Kemperyje sumontuotas stacionarus Samsungo TV, kuris veikia tik per inverterį, kitai buitiniai technikai (kad ir skutimosi mašinelei), kuri neturi 12V bei žemiau išvardintiems prietaisams, jei tuo metu įjungtas TV, kad nejungti dviejų įtampos keitiklių vienu metu.
Šitą mažesnį įtampos adapterį telefonams krauti, pastoviai nešiojamas kompas per jį įjungtas (kompą naudoju vietoj daugumos pamėgtų "žaislinių" GPS) ir planšetei.
Aplamai vieną vieno įtampos keitiklio kemperyje man mažoka.... Turėjau atvejį, kai jis tiesiog sugedo. Likau be GPS kompe, o mano maršrutas tik kompe. Gerai, kad kelionė ėjo į pabaigą, sugego grįštant jau Vokietijoje:) Po to atvejo nešiojamą atsarginį kompą taip pat pasiimu dėl visako.
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Arvydas.I parašė:
Giedrius.B parašė:
Arvydas.I parašė:
Inverterį kemperyje vis tiek reikia turėti.
Pas mane jis yra sumontuotas stacionarus ir galngas, bet be jo dar turiu ir mažesnės galios... tikrai praverčia
Arvydai, parašyk, prašau kam naudoji inverterį?

Aš jį irgi turiu, tai per metus panaudojau gal tik du kartus pakrauti notebook'ą.
Galvojau jį išmesti nes viskas ant 12 V ir jis nereikalingas, bet kad mano inverteryje kartu yra ir saulės kontroleris ir jį išmetus, reikės kitą kontrolerį pirkti.
Kemperyje sumontuotas stacionarus Samsungo TV, kuris veikia tik per inverterį, kitai buitiniai technikai (kad ir skutimosi mašinelei), kuri neturi 12V bei žemiau išvardintiems prietaisams, jei tuo metu įjungtas TV, kad nejungti dviejų įtampos keitiklių vienu metu.
Šitą mažesnį įtampos adapterį telefonams krauti, pastoviai nešiojamas kompas per jį įjungtas (kompą naudoju vietoj daugumos pamėgtų 'žaislinių' GPS) ir planšetei.
Aplamai vieną vieno įtampos keitiklio kemperyje man mažoka.... Turėjau atvejį, kai jis tiesiog sugedo. Likau be GPS kompe, o mano maršrutas tik kompe. Gerai, kad kelionė ėjo į pabaigą, sugego grįštant jau Vokietijoje:) Po to atvejo nešiojamą atsarginį kompą taip pat pasiimu dėl visako.
Arvydai, ačiū už atsakymą. Pas mane viskas ant 12V arba pakraunama per USB portą.
Jam radau labai gerą stacionarę "rozetę". Dvi tokias susimontavau ir visiems kraunamiems įrenginiams per akis. Pamatavau, kad jei nieko neprijungta, tai srovės beveik neima (~5mA), todėl net netjunginėju.

Ačiū darsyk už atsakymą. Sėkmės mums visiems ir įspūdingų kelionių!


Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Be inverterio niekaip neišsiverčiu: kompas, 4telefonai, video kamera, foto kamera, 220TV (kurį naudojam tik, kaip kompo ekraną)
, planšėtė, gps navigacija, dar velnias žino kas, nuolat visur kažkas kraunasi :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Kaip tik reikejo pasimatuoti vieną keitiklį, senas pigus nesinusinis 2 kw,  neapkrautas naudojo 1.4 A o tai 16w pastoviai...