Home

Forumas

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Jei nori matyt lietuviška tv užsienyje,yra du pasirinkimai:greitas interis,arba palydovinė tv.Lietuviška tv per palydova galima matyt centrineje iršiaurinėje Europoje.Centrinėje europoje viasato palydovo dengimas baigiasi maždaug ties Austrija,Kroatijoje tikrai neveikia-išbandyta.
Gal pas ka didesnio skersmens sat bliudai,gal ir Kroatijoj,ar Italijoje dar viasato palydova pagauna.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
O, aš turiu tokį daikčiuką TV-PC puikiai veikia. Visi LT kanalai + radijo ir dar yra funkcija, įrašyti bet ka, ką rodo per TV.
O, dar privalumas tame, kad turi standartinė antenos jungti, tai tinka bet kuri lauko antena.
Dabar paklausiu jūsų, kiek realiai, kelionės metų žiūrite TV ???
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Aurelijus.B parašė:
O, aš turiu tokį daikčiuką TV-PC puikiai veikia. Visi LT kanalai + radijo ir dar yra funkcija, įrašyti bet ka, ką rodo per TV.
O, dar privalumas tame, kad turi standartinė antenos jungti, tai tinka bet kuri lauko antena.
Dabar paklausiu jūsų, kiek realiai, kelionės metų žiūrite TV ???
Nuorodele neveikia.As i kelione neimu tv.Ir del svorio ir seip nuo jo pailsi.O vietines ekskursijas ezerai,jura ir panasei.ziurim mazai.Dziaugiuosi kad neinvestavau ir nepirkau atskiro tv kemperui.Taip pripazitu labai retai pagalvoji gerai kad jis dabar butu.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Aurelijus.B parašė:
O, aš turiu tokį daikčiuką TV-PC puikiai veikia. Visi LT kanalai + radijo ir dar yra funkcija, įrašyti bet ka, ką rodo per TV.
O, dar privalumas tame, kad turi standartinė antenos jungti, tai tinka bet kuri lauko antena.
Dabar paklausiu jūsų, kiek realiai, kelionės metų žiūrite TV ???
Neturiu todėl ir nežiūrių, grybauskaičių ir namie budamas prisižiūriu ...
Neziuriu pats, labai retai vaikai vaziuojant per kokia Lenkija filmus paziuri.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Aš ir manau kad nelabai TV reikalingas. PC aktualesnis dalykas, gali persikelti nuotraukas ar video 
Žinutės: 67
Nuotraukos: 893
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-27
Aurelijus.B parašė:
O, aš turiu tokį daikčiuką TV-PC puikiai veikia. Visi LT kanalai + radijo ir dar yra funkcija, įrašyti bet ka, ką rodo per TV.
O, dar privalumas tame, kad turi standartinė antenos jungti, tai tinka bet kuri lauko antena.
Dabar paklausiu jūsų, kiek realiai, kelionės metų žiūrite TV ???
Neturime ir niekad neturėjome ir nei kiek dėl to nesukame galvos. Natūralūs vaizdai veža labiausiai:).
O jei jau labai lyja natūr0je - yra PC, kur irgi galima daug ką veikti.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Sveiki, Noriu pastatyti TV kemperyje, tai sprendziu dilema, Ar ieskoti 12V ar 220V per inverteri. Klausimas butu Jei mano dabartinis 220V naudoja 20W Ar verta ieskoti 12V TV ar geriau detis inverteri ir per ji leisti? Kas maziau naudotu energijos?
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Tadas.Z parašė:
Sveiki, Noriu pastatyti TV kemperyje, tai sprendziu dilema, Ar ieskoti 12V ar 220V per inverteri. Klausimas butu Jei mano dabartinis 220V naudoja 20W Ar verta ieskoti 12V TV ar geriau detis inverteri ir per ji leisti? Kas maziau naudotu energijos?
20W / 0.8 (prasčiausio keitiklio naudingumo koficientas_ = 25W (blogiausiu atveju). Taip kad spręsk pats kas pigiau, ar naujas televizorius ar keitiklis :)
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Tai tarkim 220V  20W TV per keitikli , kiek tada sunaudojimas butu? Keitiklis kaip ir geriau, vien del kompo pasikrovimo...