Home

Forumas

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Marijus.K parašė:
nu tai va cia matosi skardele, ja atsuki ir issineria. Tada prie degiklio yra varztelis , ji issuki, degiklis zemyn issimauna. Paprastai uztenka skardele nuimti ir prapusti, degikli istraukes tiesiai i kamina ikisi slanga ir prapusi. Bet jei liepsnele dega, tai del neveikimo problema. Saldyti turi, nebent silpniau del uzsinesusio kamino, arba gali dujos smirdeti nesudegusios. Jei nesaldo, problemos kitur.
Duju kvapo nera, pradziai ejo kazkos dumas, ar tai garas. liepsnele nedidele ir kartais ji uzgesta.Vienu zodziu, reikia pradziai atitraukti saldytuva, kad eitu ten prieiti, tada viskas ir paaiskes.
Na nezinau. Pas mane is keliu kemperiu ne vienam atitraukti nereikejo. Ar tikrai reikia? Be to pagal foto bandyciau taip su kompresorium pusti. nes jei dingineja liepsna gali buti kad is kamino kazkas uzkrites ant degiklio. jei nepades reikia pati degikli isvalyti. Tik atsargiai, jie buna uzrudije, gerai luzta ir varztai ir degiklis.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Marijus.K parašė:
Na nezinau. Pas mane is keliu kemperiu ne vienam atitraukti nereikejo. Ar tikrai reikia? Be to pagal foto bandyciau taip su kompresorium pusti. nes jei dingineja liepsna gali buti kad is kamino kazkas uzkrites ant degiklio. jei nepades reikia pati degikli isvalyti. Tik atsargiai, jie buna uzrudije, gerai luzta ir varztai ir degiklis.
Tai va, kad ten priejimo nera, tik telefona uzkises nufilmavau. Turesiu omeny, kad ne su plaktuku reikia darbuotis :)Dekui uz info. 
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
virs saldytuvo yra kriaukle. As katik profilaktika dariau, isemiau kraiukle, ir nuemiau kamineli. toje trubeleje buvo toks kaip ir SAMPALAS pravalymui originaliai, ji trauki aukstyn ir zemyn, prasivalys pati tiuba o visa kita prie degiklio nubyres, paimk siurbli ir prikonstruok slangute, ir nusiurbsi.
Saldytuvo neistrauki todel, kad ant virsaus yra izoliacine medziaga, kuri prispausta su  kriaukle. 
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Šiaip vietos iš apačios prapūtimui turėtų užtekti, jei ne- kaip minėjau- tada praputi iš viršaus. Jei nepadeda- ir greitai (per pora min.) užgęsta- įtarimas ant liepsnos daviklio- nemato liepsnos ir uždaro dujas. "Šampalas" kamine, kaip suprantu, skirtas suardyti gryžtamo oro srautą ir sukelti jo sūkuriavimą , kad tiesioginis srautas neužpūstų ir negesintų liepsnos.


Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Pas mane, virš šaldytuvo ne kriauklė,  o dujinė. 
Ištraukti nepavyko, prapusti pavyko, dega, šaldo,  žiūrėsim ar ilgai.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Kazkokia mistika! Saldytuvas veikia, bet vazuojant, visvien mirksi geltona lempute, mazais intervalais. Kodel?
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Aurelijus.B parašė:


Kazkokia mistika! Saldytuvas veikia, bet vazuojant, visvien mirksi geltona lempute, mazais intervalais. Kodel?


Matyt važiuodamas neperjungei šaldytuvo nuo dujų ( stovint) ant 12 voltų. Dujas užpūtė vėjas :) , termo daviklis "pajuto" , kad dujos nebedega ir bando jas uždegti, todėl ir mirksi, tuo metu kai mirksi -duoda kibirkštį, turėtų dar garsas  tak-tak- tak būti, jei mano versija teisinga. Užsuki dujų rankenėlę ant šaldytuvo panelės ir turėt nebemirkčioti. 

Šiaip nėra saugu važiuojant dujomis naudotis. Aš tai sau ant prietaisų skydelio prieklijavau lapuką  "šaldytuvas !!!" ,kad prieš pajudant susitavarkyčiau reikalus su juo :) . Ne kartą ir man taip buvo iki lapuko atsiradimo :hi:
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Aurelijus.B parašė:
Kazkokia mistika! Saldytuvas veikia, bet vazuojant, visvien mirksi geltona lempute, mazais intervalais. Kodel?
Ar nereikėtų važiuojant perjungt nuo akumo,o dujas išjungt?
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Nu kad vazuojant nenaudoju nuo 12v, visada nuo duju. jei perjungiu i 12v tada labai pasijaucia per kuro sanaudas.