Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Robertas.M parašė:
Na ir kaip po apgreido? Rezultatai yra? Ar tik skersvejis ties nugara?
Po ventiliatoriu nebuvau kur labai karsta,bet tarkim snd kai maziau saules ir su nauja pasta +2 tik viduj :) jau nuo tokio alaus dantis geltu :)
Beje ventiliatoriai labai itakoja bendra siluma kemperio viduj.Jauciasi,kad zymiai vesiau,o kai truksta biski silumos tai liuks pasyl viduj kemperio.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
As laikausi tokios nuomones, kad jei veikia pagal instrukcijas, nera ko kisti nagu. Paskui tik bedos daugiau. Del ventiliatoriu tai maciau kad sitaip nemazai kas pagerina taip saldytuvo darba. Bet sita klausima uzdaviau gamykloje. Atsakymas: tokiu dauktu reikia jei keliauji Afrikoje. Siaip normaliai turi funkcionuoti ir be ventiliatoriu . Tai yra saldyti pakankamai. Tiesa saknt pas mane groteles isvestos ant stogo, kas pagerina oro cirkuliacija , nes siltas oras kyla aukstyn kaip kamineliu. Tai manau sioks toks pliusas.
Tai va,kad cia ir uztenka to saldymo,bet jei vidurvasari i kokia kroatija ir sakes.Siaip tuos ventiliatoriu komplektus parduoda ir zinomos firmos kaip ir tuos SOG biotuoletams.Ai cia svarbiausia tai pts darymo procesas.Kaip ir deze bagazo darau jau trecia savaite :)
:). Tai vat su tokiu tikslu paknibineti nusipirkau orines triubas po kapotu
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
:). Tai vat su tokiu tikslu paknibineti nusipirkau orines triubas po kapotu
Cia signalui?
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
O aš pasta taip pat pasikeičiau. 2 ištraukimo ventiliatorius stačiau pernai, bet tada tik spintelės stalviršis juntamai atvėso. Anksčiau ant jos kaip ant radiatoriaus galėjai kojines džiovint:). Po ventilatorių pastatymo spintelė "atvėso", bet šaldytuvas vistek taip nešaldė, vidutiniškai buvo +8. Pagal higienos normas turi būti +4 +5 jei +6 bakterijos atsigauna ir pradeda savo gyvenimą :) ypatigai pieno poduktuose ir žuvyje. Alui tai negalioja. Ačiū Marijui už patarimą, pakeičiau pasta, dabar šaldo kaip naujas ( nors niekad neturėjau naujo :) ). Kai atsukau šaldymo plokštės tvirinimo varžtus, ji iškart nukrito, o sena pasta buvo kaip sena kramtoma guma kurios pavzdį galedavai rasti mokykloje po stalu :) ji tiesiog sutrupėjo. Man pastos keitimas padėjo, jaučiu kad nuo 92-ų metų ji nebuvo keista. Bet jei šaldytuvas veikia be priekaištų, reikalo ją keisti nematyčiau. 

Liūdna yra tai, kad daiktai turi ypatybę pasenti, bet jei yra sprendimas, tada viskas gerai :) .

Tarp kitko, turiu dar vieną tūtelę 35 g. jei kam reikia. Klaipėda. :hi:
Giedrius.Š parašė:
Marijus.K parašė:
:). Tai vat su tokiu tikslu paknibineti nusipirkau orines triubas po kapotu
Cia signalui?
Taip, signalui.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Giedrius.Š parašė:
Marijus.K parašė:
:). Tai vat su tokiu tikslu paknibineti nusipirkau orines triubas po kapotu
Cia signalui?
Taip, signalui.
Tai dabar imsi ne tik dydziu bet ir garsu :) Mano lengvoj masinoj juokingai,pati nera maza,bet kai signalini tai atrodo koks moskvicius atvaziavo :)
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kažkada minėjau, kad man ventiliatoriai Burstnery taip pat nieko nepagerino. Jei lauke +30, viduj +10. Tiek su jais, tiek be jų. Kameroj būdavo minusas.
O jei signalas orinis- berods TA nepraleidžia?

Tu Tomai teisus. taciau prekybininkai padare su jungtuku ir pajungima nuo seno signalo. Taigi tai valdoma su jungikliu. Kuris nori, tas pypia. Beje vokieciai gamykloje deda i kemperius, gal pas juos leidzia?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Jei pipsis sertifikuotas leidziama.