Home

Forumas

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Arvydas.I parašė:
Diskusija, kai viena pusė remiasi Lietuvoje galiojančiais teisės aktais auto srityje (beja suteikiančiais teisę vykti į visas EU valstybes), o kitą asmeniniais nutikimais Vokietijoje, neturi perspektyvų :hi:
Tokiais atvejais aš tiesiog susilaikysiu nuo tolesnių diskusijų.... gaila laiko :viso:
Beje,visiems kemperistams turiu pasakyti, kad mano sitie parasymai, galioja kemperiams, kurie tusti sveria virs 3000 kg, lengvesniems kemperiams kablys gali visiskai nieko nekeisti ir buti viskas ok. Kadangi mano kemperis, kaip ir daugelis su alkova, sveria virs 3000 kg , domejausi siuo variantu.  
Pagaliau išlindo yla iš maišo :hi:
Kiek aš suprantu diskusija vyko apie kemperius, kurių pilna masė ne didesnė kaip 3500 kg (tokie kemperiai tušti dažniausiai sveria iki 3000 kg), t.y. apie lengvuosius automobilius. 
Butent tokie kemperiai, sveriant viršija leistiną max svorį. Ir tik, jie turi M1 kategoriją ir yra prilyginti lengviesiams automobiliams.

Savaime suprantama, kad jei automobilio (kemperio) pilna masė didesnė už 3500 kg, netinka jokie "B" kategorijos vairuotojo pažymėjimai ir, žinoma, visos aukščiau išsakytos mintys apie automobilius (kemperius) su priekaba iki 4250 kg arba automobilius (kemperius) su prikabintu namuku iki 3500 kg, jei priekabos (namuko) pilna masė daugiau už 750 kg.  

Taip, kad, manau, nieko tos lietuviškos "taisyklės" neprieštarauja išgirtosioms vokiškoms :driving: 
Ponas Arvydai, manau sitas forumas, ne musu asmeniniu ambiciju aiskinimosi vieta. Jeigu Jus bet kokia kaina , negirdint kito zmogaus ir neisisamoninus , kas Jums yra sakoma, siekiat irodyt savo teisybe, pasijusite laimingas, as Jums suteikiu sita galimybe. Bet kaip zmogaus , man Jusu nuosirdziai gaila. Daugelis kemperiu, kurie yra su alkova, sveria virs 3000kg. Nenoredamas izeidineti kolegu ir nezinodamas kiek sveria ant senesnio Fiat bazes pagamintas kemperis, parasiau ta sakini, kuris suteike Jums tiek dziaugsmo. Didzioji dalis naujo modelio kemperio tuscio mase yra virs 3000 kg( mano sveria 3150kg, max mase 3500kg ir jis turi 6 sedimas ir miegamas vietas naturoje, dokumentuose 5 vietas) 
Jus tail pat galetumete vaziuoti sesiese. Taisykles galioja ne tik Vokietijoje, Austrijoje jos dar grieztesnes, italijoje, to pacio kablio man nesutiko montuoti, nes keiciasi homologacija, arba pasiule kemperi padaryti keturvieti. Taip kad Jums , turint toki supratima tiktu keliauti po mazesnio techninio lygio salis, kur nera tokiu reikalaviamu, arba Jusu kemperis gerokai lengvesnis.Bet visa sita niekai, sbarbiausia as Jums linkiu, kad nepapultumet i jokias situacijas, kurias dabar neigiate, nes buna kad zmonems gyvenimai del to sugriuna. Tai yra svarbu. Nes visgi pirmiausia esate zmogus, ir tikrai nelinkiu Jums nieko blogo. Tik dometis iki galo, ir ypac tomis salimis, i kurias keliaujate.
P.S. Jeigu JUms reiks konsultacijos apie kemperius, ju komplektacijas, uzsakymo galimybes, ir atskirus modelius, kreipkites mielai padesiu. Nes tiesiog esu toks zmogus , kuris nieko neperku , gerai neissiaiskines. Sekmes.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Yra toks posakis "susitiko du ožiai ant tilto........ ir t.t., visi turbūt žinot kaip ten buvo. :veliava:
Ar reikia čia to aiškinimosi tokio. Na kiekvienas žino savo teisybę, pamirškit tą teoriją, darykit kaip kiekvienam geriau atrodo, o praktika parodys, kas ir su kokiomis kategorijomis kokias priekabas gali tampyt.
Tiesiog gal lengviau reikia priimt kito nuomonę ir nesvarbu, kad žinai, kad tu teisus.
Ne esu stiprus forumo dalyvis, pasisakau retai, bet kartais tikrai nemalonu skaityti ginčus, kurie yra tikrai beprasmiai.
Sutinku
Žinutės: 68
Nuotraukos: 10
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-29
Taip, taip, pykčių tikrai nereikia, kiekvienas pasirenka sau tinkamas išvadas :)

Aš šiuo atveju tikrai pritariu Marijui, su vokiška tvarka esu susipažinęs, gyvenau ten ne vieną mėnesį. Jiems tikrai  per daug nerūpi lietuviški teisiniai aspektai, ypač jei esi Vokietijoje, vokiška "teisė" be abejonės bus viršesnė. Mane su kemperiu Vokietijoje sustabdė ir pralaikė gal valandą laiko, nes kemperis nebuvo iki galo suremontuotas (vizualiai), tai tik dėka mažų vaikų,  mano vokiečių kalbos žinojimo ir ilgų derybų paleido, kitaip grėsė tralo (sunkvežiminio) iškvietimas, vežimas į saugomą aikštelę, teismo sprendimu bauda ir kemperio pasiėmimas su kitu tralu iš aikštelės, aišku, už viską sumokant :)
Į panašią istoriją buvo papuolęs ir lietuvių lengvasis automobilis, kai policija uždraudė su juo važiuoti dėl neorginalių ksenoninių žibintų naudojimo, istorija yra aprašyta internete.


Jei bus i tema, galiu Andriau parasyti pora situaciju, kaip issisuko lietuviai keliaudami kemperiais, virsydami svori.
Žinutės: 68
Nuotraukos: 10
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-29
Marijus.K parašė:
Jei bus i tema, galiu Andriau parasyti pora situaciju, kaip issisuko lietuviai keliaudami kemperiais, virsydami svori.
Žinoma kad į temą :), būčiau dėkinkas už info, o manau, kad yra ir daugiau "tyliai" skaitančių šią diskusiją ir sužinančių naudingos informacijos.
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Skaitom, skaitom :) Ir patirtys - kad ir kokios jos - visada įdomios. Kad bent įsivaizduotum, kaip kartais būna.
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
man irgi idomu dar galetu pasiginciti.pvz. apie interneta uzsienyje.kaip ten geriausia pasijungti.
Siaip nezinau kiek realus issisukinejimai su svoriais Vokietijoje ar Austrijoje, bet girdejau , kad jie negali palikti zmoniu ant kelio ar aiksteleje. Tai vat pasakojo kad vienas virsydamas svori buvo pasvertas, tada sako tvarka, mano zmona su vaiku toliau keliaus autostopu, vaikas buvo mazas. Sake ne ne ne, ir paleido, sumekejus bauda. Taip pat pasakojo vieni nuominikai, kad virsijus svori, iskrove visa manta aikstelej, paliko zmones, tada nuvaziavo i artimiausia miesta issinuomojo lengvaji automobili ir daigtus perkrove. Sake vokieciai buvo apake nuo isradingumo, bet paleido. Tiesa susimoketi sake teko. tik nezinau kiek. Pakutines zinios, sake austrai dabar isigudrino, kemperius virsijancius svori, ir negalincius issikrauti , kelia ant tralo iskviesto, ir isveza iki sienos. Moki uz trala ir bauda. Sita pasakojo zmogus , kuris uzsiima kemperiu nuoma. Siandien teko pakalbeti su zmogum , kuris turi kemperi, priskiriama C kategorijai, t.y. virs 3500kg. Sake reikia pirkt GO-BOx, jis kainuoja 5 eur metams, tada i ji idedi pinigu ir automatiskai nuskaiciuoja vaziuojant. Per Austija pirmyn atgal apie 100 eur. Daugoka, liudnos perspektyvos.