Home

Forumas

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Sveiki, as savo budos dar neturiu, bet ziuriu kad labai aistringai verda pokalbiai, apie kondicionierius.Sove tokia mintis, kadangi apsistojus kempinge, tai ten pasijungi i 220v tinkla. Tai kaip del elektros ir nebera jokiu bedu. Tai va, mano mintis, Mobilus oro kondicionieriai belieka isspresti kl.kur ji ikisti. 
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Didele beda kai reikia rast jiems,vieta,nes kondivionierius turi stove kuo auksciau,kitaip kojom salta,o galva kaista
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Aurelijus.B parašė:
Sveiki, as savo budos dar neturiu, bet ziuriu kad labai aistringai verda pokalbiai, apie kondicionierius.Sove tokia mintis, kadangi apsistojus kempinge, tai ten pasijungi i 220v tinkla. Tai kaip del elektros ir nebera jokiu bedu. Tai va, mano mintis, Mobilus oro kondicionieriai belieka isspresti kl.kur ji ikisti. 
Išbandyta , nepasiteisina. Svoris, vieta , o dar pagalvok ar tikrai jo reikia :D. ne pirmas busi fantazuojantis apie svajonių kemperi , va tik beda užsiciklines ties kemperiu gali visai keliauti pamiršti, kai jau kai važiuoji tai matai , kad nelabai ko tau ten ir reikia , yra keli labiau reikalingi daiktai, bet tai realiai  čia jau vėl filosofiniai klausimai ko tau iš tikro reikia, koks preoritetas kelionė, kemperis kaip daiktas, komfortas, gal dar kas nors kam nors, ir žiuri koks balansas, bet kol nepavažinėjai, ir nepajutai kokie tavo prioritetai, neskubėk prisimontuoti visokių pacamonų.

pažiūrėk parodose kokiu kemperiu su garažais kitam mažesniam kemperiui :), orkaitėm , džiakuzio voniomis dar , televizoriais kiekvienam ir vienu atsarginiu (na gal kiek perdedu) , na jei neatsidžiaugi tuo namuose, ar tiek priklausomas kad jau kitaip bijai kojos iš namu iškelti gal ir reikia, nežinau, bet jei tau prioritetas laisva kelionė, tai tie daiktai tik varžys reikalaudami dėmesio , priežiūros, "valgis" tavo ir kelionės laiką , drums ramybe triukšmu, reikalaus pinigų palaikimui. 

konkrėčiai dėl kondišeno patirtis tokia, kad važiuojant jei jau šilti kraštai kur kas smagiau atidaryti langai, visai kitas efektas, jei šalti kraštai, kam jo reikia? jei jau daug stovi kempinguose, tai kam tau kemperis ? nusipirk priekabą, o mašinoje dažniausiai ir taip kondišenas stovi jei labai reikia :) skirk tą laiką ir pinigus geriau papildomoms dienoms kelionėje nei  kondišenui .
Žinutės: 53
Nuotraukos: 644
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-03
Palaikau Roberta 100 procentu
Kai pusę metų prasėdim šaltai ir drėgnai,tai kas gali būti maloniau už šilumą ir saulę :):):) O važiuojant,jeigu reikia, įjungiam kemperio kondicionierių.
Turejau kondicionieriu pirmame kemperyje. Panaudojau pora kartu per tris metus. Panaudojimo galimybes ribotos, gal isties geriau drekintuvas. I nauja kemperi isidejau kondicionieriu ir Sat komplekta tiktai del to kad tokie kemperiai antrineje rinkoje be siu aksesuaru neperkami. Televizija irgi viena karta buvau isijunges, kai Sventojoje krepsini rode :)
I mazesnes vertes kemperi tikrai nedeciau siu aksesuaru, per brangus viebo karto panaudojimas
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Pas mane stacionarus "WAECO" kondensionierius. Ne kiekvienam kempinge įjungsite ir netokį galingą. Šiaip tai aš jį naudoju tik atvėsint gyvenamąją patalpą (budą),o tik po to įeinu. Man per vėsu kai jis veikia, o važiuojant užtenka automobilio. Matomai kol nėra tai reika, o kada yra - tai gal ir nebūtina.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Mano nuomone, gal būt pirmiausia reiktu nusipirkti kemperį, išvykkti bent į vieną vidutinę kelionę(patikrinimui), o tada daug kas paaiškės.
Neradau kur irasyti, tai rasau cia. Jei kam idomu Viesa vesintuvai, Cia ilgalaikis testas. tiesa italu kalba, bet nemokantiems googlas translate pades. Susitikimo metu buvo besidominciuju siuo itaisu.