Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Sveiki,kaip cia baigesi su kondicionieriais?As planuoju namini kondika montuoti i kemperi,tik laukini bloka reikia lengvai perdaryti.O surinkta kondensata pajungti prie svaraus vandens talpos .

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Naminis tinka jei daug stovi, vaziuojant bevertis, toks sprendimas tinkamesnis priekabai, esu taip padares, tik kondencato nerinkau, nematau prasmes.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Man baisu buvo kai  nuvaziavus sia liepa i kroatija  viduj buvo 35 nakti ir negali issimiegoti normaliai.O visokie ventiliatoriai mano galva tik lietuvos klimatui jaustusi.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Robertas.M parašė:
Naminis tinka jei daug stovi, vaziuojant bevertis, toks sprendimas tinkamesnis priekabai, esu taip padares, tik kondencato nerinkau, nematau prasmes.
O koki stateisi?kokio galingumo?Ir kuo naudojiesi kai vaziuoji?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Į priekaba "samsungas" įmontuotas, važiuojant naudojau automobilio gamyklinį :), kemperis pas mane senas, važiuojant jei karšta mėgstu atidaryti langus, tai kondišenas man kaip ir nereikalingas, o stovint kartais naudoju papildomai sumontuota vandenini"vesa" tik jei reiktu dar karta rinktis tai nedėčiau jokio arba jei jau labai nori tai Aurimo variantas man atrodo racionalus, nežinau kaip praktikoje, gal jis pats pakomentuos, bet teoriškai man pasirodė logikos tame yra.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
pritariu, jei nesiruosi dėti generatoriaus,kas labai nepigu, tai kondikas tik stovint naudingas, be to, pakankamai triukšmingas, reikia neužmiršti. Aš atvėsinu, jei stoviu kempinge, iki kol einam miegoti, nes nakties metu vibracijos vistiek savo padaro... 
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
O siaip del smalsumo...kokiu principu dirba tie brangus generatoriai?kodel tokia kaina?jie begarsiai gal?
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
būna dyzeliniai, kurie triukšmingesni aišku, benzininiai ir dujiniai, tai šie pakankamai tylūs. Kaina tikrai nevaikiška. Jie automatiškai nukritus voltažui baterijose pasileidžia, inverteriniai ir t.t. Kažkada buvo noras susimontuoti, kad galėčiau mėgiamu būdu miegoti ne kempinge bet su kondiške :) Tačiau ne taip paprasta rasti jam vietą mašinoje, kadangi triukšmas ir vibracijos vistiek yra. Taip ir baigėsi, užtenka saulės baterijų, kad ir be kondiškės :)

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Kaina nevaikiska,bet ko nepadarysiu del tu keliu komfortisku dienu metuose.As isvis tik 2 menesius turiu sena kemperi,o tiek svaigimu ir noru,kad ojojoi.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
žinomas jausmas :geras: Aš savo pirmajį kemperį,  irgi ne jauną, išglostęs ir pritobulines iki "negaliu" buvau :)  taip, kad jei tik turi idėjų-realizuok savo namelyje :)