Home

Forumas

Danutė.K parašė:
Marijus.K parašė:
Pasakysiu atvirai. Turiu susimontaves kondicionieriu su keitikliu, viskas Dometic firmos pagal gamintojo rekomenduotus produktus ir instrukcijas. Kai montavo , sake kad galesiu naudotis ir vaziuojant. Naudojausi vaziuojant du kartus, sudege visa akumuliatoriu ikrovimo sistema, vien saugikliu nepakako. Kadangi elektra , ne mano stiprioji sritis, tai pirmas normalesnis sutiktas meistras labai greit suskaiciavo, kad neimanoma ideti i masina tokio generatoriaus, kuris paveztu kondicionieriu dirbanti. Nebent imontuotas dujinis ar dyzelinis atskiras generatorius. Taigi kol greicio pedala spaudi, tai dar laiko apkrova, kai sustoji prie sankryzos, akumuliatorius senka akyse. Taigi vaziuojant nebenaudoju. Stovint paskaiciavau kad per tris metus buvau ijunges kokiom trim dienom, nes keliavom kur ne taip karsta. Mano investicijos virs 10000 litu. Dabar suprantu, kodel nemazai vakarietisku kemperiu stovi tik ventiliatoriai nuo 12 voltu. Ir mano nuomone siuo klausimu pasikeite, pasirodo tai ne atgyvena, tai protinga ir taupi ideja. Beje dar vienas variantas Viesa, juo irgi nedaug kas dziaugiasi, nebent nori pateisinti savo islaidas, ta galeciau daryti ir as noredamas pateisinti saviskes. Bet deja...
Marijau,
vėsintuvą esame įsidėje jau į antrą kemperį.Ir tikrai tuo džiaugiames.Jei norėtume pateisinti išlaidas ,antrą kartą  nebūtume investavę.
Tai tiesiog mano asmenine nuomone, paremta mano patirtimi ir matematiniais skaiciavimais. Cia del kondicionieriaus. Del drekintuvu, mano draugai nepatenkinti dregme, pats nebandziau, bet kai silta ir dregna ... kiekvieno asmeninis reikalas. Dziaugiuosi kad Jus patenkinti, drasiai galesiu sakyti, kad tikrai zinau zmoniu kurie tokiu pirkiniu patenkinti.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Imeskite foto ar nuoroda apie koki yrengini vyksta kalba;-)aciu
Žinutės: 14
Nuotraukos: 67
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-11-16
Janis.C parašė:
Imeskite foto ar nuoroda apie koki yrengini vyksta kalba;-)aciu
Pas mus sumontuotas-http://www.leopolis.lt/autonominiai-vesintuvai/ebercool-holiday/