Home

Forumas

Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Ramiai , pasiteisino :)
informaciją į studiją,prašytume :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Testavau praeita vasara Graikijoje, muša temperatūra kokiais 5 laipsniais vidutiniškai kartais ir daugiau, turint saulės baterijas viskas sukasi smagiai nuo saulės :), temperatūrų skirtumas juntamas jauti vėse, to pakanka, kad palikęs kemperi saulėje įlipęs jaustum vėsa arba arba ne prikaitintą skorbonkę. Radau dvieju gamintoju tuos agregatus, aš montavau pas aber cargo "vėsa", kaina apie 4k su visais pvm ir darbais,Renius žinau pas kitus, bet principas tas pats , kaina panaši. Vandens išnaudoja juntamai, bet pasipildyti ne problema kol kas , važiuojant nebutinas , langus praveri ir varai, stovint kai pavėsyje +30,o tenka dar saulutėje na patys žinote ką tai reiškia :),  kalnuose visą laiką neišbusi :)
butina palikinėti truputi pravirus langus, liuką, nes vėsinimo  procesas purškiant vandeni, kai lauke drėgna , viduje gali kauptis drėgmė, man nepasitaikė, bet instrukcijoje rašo, perspėja.
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Klausimas,
ar reikia žiemai uždengt kondicionierių(ant stogo),pvz kokiu maišu,ar dar kuo?
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Pas mane ant stogo "WAECO EasyCool Ec-1500-AC/DC" su 1600w inverteriu "ECW-012VS". Apie jokį kondensionieriaus uždengimą žiemai nerašo. Aš tai nelabai nusimanau, bet mieste pilna "busiukų" ir visą žiemą jie važinėja atviri. Aš savąjį uždengiu.
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Rimantas.T parašė:
Pas mane ant stogo 'WAECO EasyCool Ec-1500-AC/DC' su 1600w inverteriu 'ECW-012VS'. Apie jokį kondensionieriaus uždengimą žiemai nerašo. Aš tai nelabai nusimanau, bet mieste pilna 'busiukų' ir visą žiemą jie važinėja atviri. Aš savąjį uždengiu.
     Klausiu,nes maciau movera.lt kondicionieriaus uzdangala,vat ir kilo mintis,manau logiska uzdengt kolei nebenaudojama.:hi:
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
               Vykantui. V   Aš matot dengiu nepopuliariai, greičiausiai būsiu sukritikuotas, bet ką darysi. Aš dengiu "Senukuose" pirktu uždangalu visą kemperį. Kadangi yra alkova ir kondesionierius gerokai iškilęs, tai praktiškai po visą stogą po uždangalu "vaikšto" vėjas. Žinoma keletą kartų per žiemą nustumiu sniegą, o šiaip tai ir vėjas padeda.
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Rimantas.T parašė:
               Vykantui. V   Aš matot dengiu nepopuliariai, greičiausiai būsiu sukritikuotas, bet ką darysi. Aš dengiu 'Senukuose' pirktu uždangalu visą kemperį. Kadangi yra alkova ir kondesionierius gerokai iškilęs, tai praktiškai po visą stogą po uždangalu 'vaikšto' vėjas. Žinoma keletą kartų per žiemą nustumiu sniegą, o šiaip tai ir vėjas padeda.
Ačiū Rimantai.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Keliaujant pastebėjau, kad net ant "kapitalistų" kemperių kondicionierių mažai sumontuota. Dalis šaldymo problemą sprendžia su mobiliais kondicionieriais. Taip pasielgėme ir mes, nes investuoti į kondicionierių ant stogo buvo skaudu.  Nupirkau už 900 lt. Elektroliuks kondicionierių, važiuojant paguldau ant alkovos (dabar naujame kemperyje bandysiu į garažą dėti :), o stovint tarpe tarp priekinių sėdynių padėjau faneros ir ant jos viduryje kondicionierių. Vairuotojo lange išpjoviau stiklo formos fanerą su skyle ir pro ją išvedu karščio išmetimo vamzdį. Nekeliaujant kondicionierių naudoju namuose arba darbe. Ir praktiška ir nebrangu.
Pasakysiu atvirai. Turiu susimontaves kondicionieriu su keitikliu, viskas Dometic firmos pagal gamintojo rekomenduotus produktus ir instrukcijas. Kai montavo , sake kad galesiu naudotis ir vaziuojant. Naudojausi vaziuojant du kartus, sudege visa akumuliatoriu ikrovimo sistema, vien saugikliu nepakako. Kadangi elektra , ne mano stiprioji sritis, tai pirmas normalesnis sutiktas meistras labai greit suskaiciavo, kad neimanoma ideti i masina tokio generatoriaus, kuris paveztu kondicionieriu dirbanti. Nebent imontuotas dujinis ar dyzelinis atskiras generatorius. Taigi kol greicio pedala spaudi, tai dar laiko apkrova, kai sustoji prie sankryzos, akumuliatorius senka akyse. Taigi vaziuojant nebenaudoju. Stovint paskaiciavau kad per tris metus buvau ijunges kokiom trim dienom, nes keliavom kur ne taip karsta. Mano investicijos virs 10000 litu. Dabar suprantu, kodel nemazai vakarietisku kemperiu stovi tik ventiliatoriai nuo 12 voltu. Ir mano nuomone siuo klausimu pasikeite, pasirodo tai ne atgyvena, tai protinga ir taupi ideja. Beje dar vienas variantas Viesa, juo irgi nedaug kas dziaugiasi, nebent nori pateisinti savo islaidas, ta galeciau daryti ir as noredamas pateisinti saviskes. Bet deja...
Žinutės: 14
Nuotraukos: 67
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-11-16
Marijus.K parašė:
Pasakysiu atvirai. Turiu susimontaves kondicionieriu su keitikliu, viskas Dometic firmos pagal gamintojo rekomenduotus produktus ir instrukcijas. Kai montavo , sake kad galesiu naudotis ir vaziuojant. Naudojausi vaziuojant du kartus, sudege visa akumuliatoriu ikrovimo sistema, vien saugikliu nepakako. Kadangi elektra , ne mano stiprioji sritis, tai pirmas normalesnis sutiktas meistras labai greit suskaiciavo, kad neimanoma ideti i masina tokio generatoriaus, kuris paveztu kondicionieriu dirbanti. Nebent imontuotas dujinis ar dyzelinis atskiras generatorius. Taigi kol greicio pedala spaudi, tai dar laiko apkrova, kai sustoji prie sankryzos, akumuliatorius senka akyse. Taigi vaziuojant nebenaudoju. Stovint paskaiciavau kad per tris metus buvau ijunges kokiom trim dienom, nes keliavom kur ne taip karsta. Mano investicijos virs 10000 litu. Dabar suprantu, kodel nemazai vakarietisku kemperiu stovi tik ventiliatoriai nuo 12 voltu. Ir mano nuomone siuo klausimu pasikeite, pasirodo tai ne atgyvena, tai protinga ir taupi ideja. Beje dar vienas variantas Viesa, juo irgi nedaug kas dziaugiasi, nebent nori pateisinti savo islaidas, ta galeciau daryti ir as noredamas pateisinti saviskes. Bet deja...
Marijau,
vėsintuvą esame įsidėje jau į antrą kemperį.Ir tikrai tuo džiaugiames.Jei norėtume pateisinti išlaidas ,antrą kartą  nebūtume investavę.