Home

Forumas

Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Mieli kolegos, nuoširdžiai dėkoju už patarimus. Polirolį "Xerapol Acrylic" įsigijau, poliravimo mašinėlę turiu. Lauksiu rezultato. SU ARTĖJANČIOM ŠVENTĖM !
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
As is viso nesuprantu, kam tuos kemperius dengti? As geriau prieki pakelciau, kad sniegas tirpstant nubegtu ir naktimis uzsaldamas nelauzytu. Ir tegu stovi.:hmz:
Aš taip, ir darau, turiu paprasta , elementaru kemperį, numečiau rudenį gatvėje, pavasari pasiėmiau, nuploviau ir važiuoju, kad jau dengčiau , tai matyt kelis plastikinius vamzdukus pakisčiau po tentu, užtvirtinčiau , kad neklibėtu kokias dirželiais ar vielomis ir tentas nesiliestu ir kondensatą prapustu.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Marijus.K parašė:
As is viso nesuprantu, kam tuos kemperius dengti? As geriau prieki pakelciau, kad sniegas tirpstant nubegtu ir naktimis uzsaldamas nelauzytu. Ir tegu stovi.:hmz:
Aš taip, ir darau, turiu paprasta , elementaru kemperį, numečiau rudenį gatvėje, pavasari pasiėmiau, nuploviau ir važiuoju, kad jau dengčiau , tai matyt kelis plastikinius vamzdukus pakisčiau po tentu, užtvirtinčiau , kad neklibėtu kokias dirželiais ar vielomis ir tentas nesiliestu ir kondensatą prapustu.
Matomai, šis išmislas išlikęs dar iš sovietmečio, kai žmonės laikė "garbės reikalu" turėti uždangalą svao žiguliukui, o 21-ąjai tai būtinai. Būdavo ateini ir važiuoji, kai tuo tarpu kaimynas dar pusvalandį savo "paklodes" vynioja:juokas:
Tai kad bet kokiam nereikia to uzdangalo. Tik saugiai nuo žulikeliu pastatyt. Anksciau Bauhofe pardavinejo tokius uzdangalus lengvus, visokio dydzio. Tai uzdengus , kai kurios vietos po ziemos pasidaro matines. As viena ka padarau, tai atpalaiduoju liukus, kad siek tiek vedintusi ir gumu nespaustu. Na kas labai entuziastas galima pakelti ant kaladziu. Bet mano nuomone daiktas turi tarnaut zmogui, o ne atvirksciai. :)
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Daiktas tarnauja žmogui tada, kai jį prižiūri.
O uždangalai ne tik pas mus naudojami, vakaruose taip pat plačiai pardavinėjami.
Tai butent uzdangalas ta daikta ir gadina Tomai. Tai kam ji gadinti savo rankom? O del pardavimo daug ka parduoda, tik ne visi pagal paskirti naudoja. Uzsini daug uzdengtu kemperiu, bet jie turi stacionaria konstrukcija ir tentas neplaka sonu, be to yra itempimai ir tentas net nesiliecia prie kemperio korpuso. Kad mes panaudojam daug daiktu ne pagal paskirti , tai irgi yra faktas . Paskui kalbam apie polirolius, kaip atblizginti langus ir sonus. Tai cia veikti neturint ka gali uzsiimt, bet tai nera daikto prieziura, nes is pradziu yra gadinimas, o po to atstatymas. Zinoma tai tik mano nuomone, kiekvienas gali elgtis pagal savo nuoziura:)
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Tikrai pats nesiruošiu jų naudoti ir kitiems nesiūlau. Apie tai jau rašiau šioje temoje aukščiau.