Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
As is viso nesuprantu, kam tuos kemperius dengti? As geriau prieki pakelciau, kad sniegas tirpstant nubegtu ir naktimis uzsaldamas nelauzytu. Ir tegu stovi.:hmz:
:geras:

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Prieš gal 5 metus taip pat buvau uždengęs. Tai kaip ir kažkada rašiau visi kampai liko be dažų, visus langus pavasarį gal 2 dienas poliravau. Dabar galvoju, kad dengimas ko gero neturi prasmės, nes jei leidžia per kažkokį sujungimą, tai po stogu pastačius kemperį viduriai pradžiūsta tik per pusmetį ir tai tik vasaros metu. Gaunasi, kad savaitgalį išvažiavus ir gavus lietaus, vėl džiovinti po stogu pusmetį reikės.

Kas liečia Rimanto T. atvejį dėl pakelto apkantavimo , tai mano galva kaltas buvęs nesandarumas- į jį prilindo drėgmės ir šaldamas vanduo iškėlė kampuotį.
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Jei leidžia vanduo per kokį nors sujungimą stoge, būdas priežasčiai pašalinti - skaidrus, karsčiui atsparus silikonas PENOSIL. Išbandžiau pavasarį ir iki šiol puikiai laiko ir po vasarinių kelionių (apie 6500 km). Net jei tiksliai nežinote kurioje vietoje leidžia, reikia per visą sujungimo ilgį ištepti silikonu. Kai išdžiūsta, jis praktiškai nepastebimas. 

Nežinau kiek metų laikis, bet po kelių metų, jei vėl atsirastų pratekėjimai, tiesiog reikėtų pakartoti procedūrą. Pigu ir greita - nereikalauja jokių imlių ardymo darbų 
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Ačiū p.Tomui ir Arvydui aš prieš 2 metus taip ir padariau kaip sau( o sau bet kaip gerai ,juokauju) ,tačiau kai mašina stovi horizontaliai ,toj žemiausioj vietoj per lietų prisikaupia vandens ir matosi kai per šoninį langą iš vidaus nuvarva ant spintelės, todėl visada mašina turi būti su nuolydžiu, kad vanduo nutekėtu per galą. Žinoma čia ne išeitis, bet kol kas taip. Aš dar įtariu ,gal per kondensionieriaus tarpinę, tačiau kol kas nesiryžtu nuimti jį. Tiesa, hermetiką aš naudojau "Wurth" gamybos.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Dėl hermetikų, svarbu nenaudoti rūgštinių. Kažkur forume mačiau foto, kad rūgštinis hermetikas per laiką sugriaužia :baisu: aliuminį. Pasidaro korėtas.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Naudojamas produktas turi būti atsparus UV ir vandeniui.
Būtent tam naudojamas hermetikas-klijai polimeras Teroson 9120SF:
http://www.loctite.co.uk/loctite-4087.htm?nodeid=8802621718529
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Tomai, Jūs paminėjot jog poliravot langus. Nuo šakų, o gal kiek ir nuo tento reiktų ir man tai padaryti. Norėčiau patarimo ar Jūs poliravot rankiniu būdu, ar su poliravimo disku. Jeigu su disku tai kokios rūšies. Ar naudojote kokią pastą ar sausu būdu ir jeigu su disku tai tur būt minimaliais apsisukimais. Ačiū.
Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
poliruoklis
Neblogai pasiteisino,rankiniu budu.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Rimantas.T parašė:
Tomai, Jūs paminėjot jog poliravot langus. Nuo šakų, o gal kiek ir nuo tento reiktų ir man tai padaryti. Norėčiau patarimo ar Jūs poliravot rankiniu būdu, ar su poliravimo disku. Jeigu su disku tai kokios rūšies. Ar naudojote kokią pastą ar sausu būdu ir jeigu su disku tai tur būt minimaliais apsisukimais. Ačiū.
Rimantai, turiu el. poliravimo diską Vilniuje, galėčiau paskolinti
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Rimantas.T parašė:
Tomai, Jūs paminėjot jog poliravot langus. Nuo šakų, o gal kiek ir nuo tento reiktų ir man tai padaryti. Norėčiau patarimo ar Jūs poliravot rankiniu būdu, ar su poliravimo disku. Jeigu su disku tai kokios rūšies. Ar naudojote kokią pastą ar sausu būdu ir jeigu su disku tai tur būt minimaliais apsisukimais. Ačiū.
Aš poliravau su el. mašinėle. Diską reikia naudoti priklausomai nuo įbrėžimo gylio. Paprastai aiškinant- jei nagas jaučia įbrėžimą- pradžiai reikia šiurkštaus disko, skirto šveitimui, o vėliau minkšto, skirto užbaigimui. Pasta pradžioje taip pat su abrazyvu, skirta šveitimui, tol kol nagas nebejaučia įbrėžimo, po to švelnia, skirta užbaigimui. Kas liečia sūkius- geriau lėtesni- svarbu poliruojamo paviršiaus neužkaitinti. Tam kartas nuo karto purškiamas vanduo ant paviršiaus (purškiamas taip pat jei naudojamos sausos pastos). Pastų taip pat yra begalė gamintojų, kokią turite, tokia ir tinka, svarbu tinkamas jos šiurkštumas.