Home

Forumas

Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Raimondas.B parašė:

Aurimai, leisiu truputi sau patikslinti, naudingumo koeficienas kazkiek priklauso nuo apkrovos, nurodytas buna 50-100%, esant labai mazai apkrovai, keitiklis savo darbui naudoja, santykinai vartotojui, daugiau energijos, todel esant mazom apkrovom, n.k gali buti ir 50% ir maziau.

Aš labai norėčiau pamatyti praktiškai tokį prastą koeficientą :) Gal aš tiesiog nesusidūriau su tokias pigias kinietiškais keitikliais... Galėsim per sezono uždarymą atlikti testus, paimsiu pora galingų amperų matuoklių :D
Žinutės: 37
Nuotraukos: 39
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-23
visi keitikliai dyrba nuostolyngai,nes konvertuoja zema ytampa i aukstesne o eektroninis pprietaisas ja vel zemina iki sau reikemos itampos, tai kur tas naudingumas,isskirus elektros varikliukai ir sidimo tenai,o pvz televizorius ar tiuneris ir t.t. jie vel zemina itampa,taireikia pirkti tokia aparatura i kemperi kuri dirba nuo 12 v. 
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Jeigu jau taip labai gilinantis jokia mikroschema nedirba nuo 12v, tad tie prietaisai kurie skirti 12v ir savyje turi procesorius, mikroprocesorius ir pan irgi mažina įtampą iki 3.3v ir mažiau, tai šitoje vietoje kažko labai neišlošiam, kartais dar gali būti atvirkščiai kompiuteriui skirtas krovimas nuo 12v tiesiai gali suvalgyti daugiau watų nei tas nuo 220v, nes jie abudu mažina voltus, tik tas nuo 12v gali turėti labai prastus įtampos stabilizatorius, o tas nuo 220v naujos kartos impulsinius kurių efektyvumas skiriasi kaip diena ir naktis.
Žinutės: 37
Nuotraukos: 39
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-23
padaryk toki bandima paimk 1000w keitikli,pamatuok kokia srove jis ima tuscia eiga is baterijos ,paskui prijunk apkrova kokiu 200w ir vel pamatuok ir taip didindama sapkrova kas 200w pamatysi  kas is musu teisus ps.dar ira toks omo desnis
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Vitalijus.B parašė:
padaryk toki bandima paimk 1000w keitikli,pamatuok kokia srove jis ima tuscia eiga is baterijos ,paskui prijunk apkrova kokiu 200w ir vel pamatuok ir taip didindama sapkrova kas 200w pamatysi  kas is musu teisus ps.dar ira toks omo desnis
Butent tokį ekspirimentą ir dariau turiu 2000w keitiklį, tuščioje eigoje jis ima keltą watų (tikrai labai efektyviai snaudžia, aš jo net neišjunginėju jeigu akumai pilnai pakrauti) kurių aš neskaičiuoju, jungiau 85w impulsinį maitinimo bloką, bendras akumo nuostolis gaunasi ~110w.

Įtampos keitiklis tikrai nėra pigus, pagal tai kas dabar yra rinkoje 1w = 1litas grubiai, jeigu nori gero keitiklio su geru procesorium kuris gali prisitaikyti prie įvairių salygų ir nešildo kemperio pertekline energija :)
Žinutės: 37
Nuotraukos: 39
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-23
vat nuoto reikejo ir pradeti 1w-1lit,
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Vitalijus.B parašė:
vat nuoto reikejo ir pradeti 1w-1lit,
Šiap rimtai, įdomumo delei reikėtu per susitikima padaryti testus, pamuoti taisiklingo/netaisiklingo sinuso galingus/negalingus, tie kurie pirko pigiai ir kurie brangiai palyginimui :)
Žinutės: 37
Nuotraukos: 39
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-23
gera mintis,pas dauguma rasim ir vienokiu ir kitokiu:B,tik problema ta kad vieni liks laimyngi o kiti ne:D
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
pas mane taisiklingo sinuso 300w sugedo po menesio kelioneje.pirkau alytuje 250lt.labai nusivyles.pataise bet neaisku kiek vel laikys.

Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
labai abejoju ar už 250lt ten yra tikra 300W sinusoidė?:hmz: