Home

Forumas

Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Kaip sakant viskas prasidėjo nuo moterų :D Nusprendžiau paimti galingesnį, kad bent kelioninį plaukų džiovintuvą pavežtų, nes be jo žmona negali apsieiti, o man tai keleto šimtų vatų per akis visai įrangai kuri man reikalinga kelionių metu. Pabandžiau užbidinti ebay pora inverterių, uždėjęs mažesnę maksimalią kainą ir buvau beveik tikras, kad vis vien mane permuš su kaina, bet taip nutiko, kad laimėjau ir visus abu, tai vienas atliekamas bus. O va čia tiek diskusijų prirutuliojom :D Aišku jos tik į naudą manau visiems kas nebuvo su šituo reikalu susidūrę, beje ir man pačiam įdomu paskaitinėti įvairių nuomonių.
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Laimutė.S parašė:
Taip jau išlepom, kad be kompų nei minutės gyvent neina. 
Labai negražu kritikuoti žmones neįsigilinant į situaciją ;-) Man pvz nebuna jokių atostogų ar papraščiausio išejimo iš namų be kompo, ir tai tikrai ne savo malonumui darau :veliava:
Žinutės: 113
Nuotraukos: 11
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-28
Aurimas.S parašė:
Laimutė.S parašė:
Taip jau išlepom, kad be kompų nei minutės gyvent neina. 
Labai negražu kritikuoti žmones neįsigilinant į situaciją ;-) Man pvz nebuna jokių atostogų ar papraščiausio išejimo iš namų be kompo, ir tai tikrai ne savo malonumui darau :veliava:
O gal kartais kritika sveika;-)? Jūs jaunimas gyvenimo be kompų neįsivaizduojat, bet ir neįsivaizduojat, kokią " naudą" musų sveikatai jie duoda. Pakol jauni - visiems jūra iki kelių, sveiki, gyvybingi. Bet ateina toks laikas, kai galvoje ima zvimbt kaip bičių avily, atsiranda ir susiformuoja ataugos sprande nuo besaikio įtempto sėdėjimo pastovioj pozoj, akys silpsta. Turiu pakankamą patirtį nuo pat pirmų kompų atsiradimo ir tą galiu drąsiai sakyti - mes jau esam priklausomi, mes nemokam net pailsėti keletą dienų  ir nesiteisinkim, kad toks dabar gyvenimas. 
p.s. mano nuomonė nebūtinai turi sutapti su kitų klubo narių nuomone.
Žinutės: 75
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
Tomas.M parašė:
Kaip sakant viskas prasidėjo nuo moterų :D Nusprendžiau paimti galingesnį, kad bent kelioninį plaukų džiovintuvą pavežtų, nes be jo žmona negali apsieiti, o man tai keleto šimtų vatų per akis visai įrangai kuri man reikalinga kelionių metu. Pabandžiau užbidinti ebay pora inverterių, uždėjęs mažesnę maksimalią kainą ir buvau beveik tikras, kad vis vien mane permuš su kaina, bet taip nutiko, kad laimėjau ir visus abu, tai vienas atliekamas bus. O va čia tiek diskusijų prirutuliojom :D Aišku jos tik į naudą manau visiems kas nebuvo su šituo reikalu susidūrę, beje ir man pačiam įdomu paskaitinėti įvairių nuomonių.


Jei tik dėl feno, tai gal jau geriau 12 V
http://www.frankana.de/Electric-%7C-Multimedia/12-Volts/Travel-Hair-Dryer-12-V-25955-EN-FRA
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Del motogeneratoriaus.Taip daug kur maciau kas juos turi, ypac skandinavijoje. Man sita ideja jau senai neduoda ramybes. Gal kas turite? Gal galite pasidalinti patirtimi?
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Saulius.G parašė:
Del motogeneratoriaus.Taip daug kur maciau kas juos turi, ypac skandinavijoje. Man sita ideja jau senai neduoda ramybes. Gal kas turite? Gal galite pasidalinti patirtimi?
Aš pernai iš vieno vyriškio, kuris prekiauja Kalvarijų turguje įrankiais paėmiau nemažai dėvėtų profinių įrankių automobilių remontui ir siūlė man Honda benzininį maža generatorių, labai tyliai dirbantį ir beveik naują. Norėjo už jį apie 900 lietuviškų. Labai gundžiausi, bet neturėjau tiek atliekamų pinigėlių. Manau jis pastoviai panašių daiktų turi. Galėčiau duoti kontaktus jei įdomu.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
i pirma kelione, su priekaba dar, važiavau kaip į sibirą , prisikroviau mikrobangiu, generatoriu, dar ten visokiu nereikalingu dalykėlių, dabar įsimetu atsarginius batus kiek tais drabužių, maisto , vandens kuriam laikui ir pirmyn , ko labai reiks nusipirksių, o kai isiveli keliauti dažniausiai nieko ir nebereikia.....
tas atsargu kaupimas iš nežinojimo ar baimes ką nors keisti mano objektyve nuomone :)
viena Aurimo idėja yra verta demesio , tai del aušintuvo, bet tai vel tas kambarinis kur ji laikyti, mano kemperis jau nemažas, bet tai jai kur ji ant grindu laikyti pavargsi ratai veikscioti aplinkui, jo papildimas vel jei neintegruotas prie didesnio vandens bako, efektivumas isprausto i kampa vel matyt krenta....atkentejai karta tuos pinigus ir pamiršai problema.
kompa vežu, nuotraukas nukraunu, gps atsarginis ten , taip infos prirenku i ji, rysiui su kuom nors kartais prireikia ,teminius filmus apie ta vieta kur vaziuoju susirenku , bet realiai galima ir be jo apseiti, kelione tuom ir gera , kad atsijungi nuo rutinos nutraukai visus saitus , tada supranti ir pasijauti kitaip.


Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Laimutė.S parašė:
O gal kartais kritika sveika;-)? Jūs jaunimas gyvenimo be kompų neįsivaizduojat, bet ir neįsivaizduojat, kokią " naudą" musų sveikatai jie duoda. Pakol jauni - visiems jūra iki kelių, sveiki, gyvybingi. Bet ateina toks laikas, kai galvoje ima zvimbt kaip bičių avily, atsiranda ir susiformuoja ataugos sprande nuo besaikio įtempto sėdėjimo pastovioj pozoj, akys silpsta. Turiu pakankamą patirtį nuo pat pirmų kompų atsiradimo ir tą galiu drąsiai sakyti - mes jau esam priklausomi, mes nemokam net pailsėti keletą dienų  ir nesiteisinkim, kad toks dabar gyvenimas. 
p.s. mano nuomonė nebūtinai turi sutapti su kitų klubo narių nuomone.
Priklausomybė ir įsipareigojimas du skirtingi dalykai. O ir jaunimas iš tų kompų duoną valgo :D Po mėnesio be kompo, nebeturėčiau jau darbo į kurį sugrįžti galėčiau, galiu tik pavydėti tiem kurie gali tai sau leisti... O jeigu ir taip neaišku tai dar paprastas pavyzdys, išvažiuoju aš mėnesiui atostogų, sekančia diena sugenda serveris kuriame saugomas kemperiuklubo puslapis, tai per mėnesį daugelis čia esančių jau palaidotų puslapį ir pamirštų, kad toks buvo ;-)

Robertai, dėl vėsintuvo nėra jis toks didelis telpa pas mus po sėdyne, ir pas mus kemperiukas ant bagažo labai dėkingas, tai mum geras variantas visai...
Žinutės: 39
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-28
Pradėdamas kempeiauti taip pat svajojau apie generatorių, bet įsitikinau, kad 4-5 savaites puikiausiai išsiverčiu net neprisijungęs prie tinklo. Kemperį aptarnauja du automobiliniai akumuliatoriai po 74 A/h ir dar vienas panašus varikliui. Naudoju ir kompiuterį, ir televizorių, ir baterijas foto aparatui, kamerai bei telefonams pasikraunu. O keitiklis 12V/~220V 300W ,televizorius naudoja 12V, kompiuteriui pradžioje naudojau  220V keitiklį, po to įsigijau universalų maitinimą nuo 12V iki 100W.


Žinutės: 39
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-28
O jeigu ir taip neaišku tai dar paprastas pavyzdys, išvažiuoju aš mėnesiui atostogų, sekančia diena sugenda serveris kuriame saugomas kemperiuklubo puslapis, tai per mėnesį daugelis čia esančių jau palaidotų puslapį ir pamirštų, kad toks buvo ;-)
Aurimai tikrai nepalaidotų. Labai jau patogu, kai viskas vienoje vietoje. Ir po mėnesio, ir po dviejų dar pabandytų prisijungti :D