Home

Forumas

Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-09-26
Justinas.S parašė:
Esu naudojas dviems kemperiams.Su abiem viskas gerai. Vienas is ju pas kaimynus apsigyveno,tvarkiau prieš 6 metus.Viskas viduje sausa..Labai lengva dirbt ir t.t.
kurios frakcijos gelana naudojote, yra spaudžiamas aparatu, yra juostomis, o langų gumas hermetinote su juo? 
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Audrius.A parašė:
Justinas.S parašė:
Esu naudojas dviems kemperiams.Su abiem viskas gerai. Vienas is ju pas kaimynus apsigyveno,tvarkiau prieš 6 metus.Viskas viduje sausa..Labai lengva dirbt ir t.t.
kurios frakcijos gelana naudojote, yra spaudžiamas aparatu, yra juostomis, o langų gumas hermetinote su juo? 
As naudoju spaudziama aparatu,nes turiu ta aparata.Pas mane abieju kemperiu langai buvo su kietu rėmu,nqudojau ir ten
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Olegas.I parašė:
Jų puslapyje tik apie dinitrol ir loctaite rašoama. Parašiau užklausimą. Lauksim atsakymo, bet jaučiu bus paprasčiau pas Tadą pagalbos prašyt. :alus:
Pirkau prieš porą sav. iš Makvio. Vakar 1/3 sunaudojau, kas liko galiu perleisti.
Rašymais retai kas išaiškėja, skambutis daug greičiau ir paprasčiau.

Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Nežteks man vieno. Reiks pirkti daugiau, bet keistai aatrodo kai atsidarai int puslapį, ten nei žodžio, kad jie juo prekiauja. Parašai užklausimą- irgi tylu.