Home

Forumas

Darius.S parašė:
Ne toks jau ir zaislas tas dronas paziurekit, kaip fainai gaunasi.Antra menesi keliauju ir pafilmuoju. Jau kaupiasi dar video medziaga reikes dar ideti. Kolkas paziureti cia.
Ne visiems taip atrodo Dariau. Nors tai akivaizdu....
Nezinau kodel zmones tokie pikti siuo metu. Kartais nemate, nepazysta, o jau seja neapykanta. Ir jei tik randa kur prisikabint, tai...
Ai , geriau Tu patarimu is savo patirties pazerk sitoj idomioj temoj, nes kiek supratau skraidai jau seniai. Pas mane kazkaip neleidzia istrinti vaizdu is atminties korteles, kiekvienakart reikia formatuoti, ar pas Tave taip pat? Taip pat nerodo 4K filmuotu vaizdu . neveza nei televizorius nei kompiuteris. Ar filmuoji HD rezime?
Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-27
Nuotraukas aš nuskaitau taip :  ištraukiu miniSD kortelę ir įdedu i SD tada įkišu i kompą ir nuskaitau, nuskaitęs ištrinu. Dėl 4K nieko negaliu pasakyti, nes pas mane senesnis DJI modelis  ir neturi 4K rėžimo. Kol kas man pilnai užtenka fullHD.
Kažkiek įvaldžius droną rekomenduočiau programėlę : autopilot  Tai yra autopilotas dronui. Labai faina programa. Puslapyje parodyta ką ji gali.
Del korteles tada speju kad pas mane problema del Apple kompiuterio neleidzia trinti, daugiau viska taip pat darau. Programa instaliuojasi i drona?
Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-27
Marijus.K parašė:

Del korteles tada speju kad pas mane problema del Apple kompiuterio neleidzia trinti, daugiau viska taip pat darau. Programa instaliuojasi i drona?
Aš irgi dirbu su apple kompiuteriu. Problema gali buti tame, kad Apple kompui reikia palidomos programos NTFS for MAC. pvz :  tuxera.


 Programą instaliuoti ne į droną, o reikia įrašyti į iphone telefoną ar ipadą (su kuo video žiūri valdant) ir naudoti vietoje DJI programos.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Darius.S parašė:
Ne toks jau ir zaislas tas dronas paziurekit, kaip fainai gaunasi.Antra menesi keliauju ir pafilmuoju. Jau kaupiasi dar video medziaga reikes dar ideti. Kolkas paziureti cia.
Fantastika, ir aš noriu!
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Tuoj ir as paziurejes daugiau vaizdu susigundisiu.
Žinutės: 1605
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Vaizdai tikrai įspūdingi!
Žinutės: 1605
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Darius.S parašė:
Ne toks jau ir zaislas tas dronas paziurekit, kaip fainai gaunasi.Antra menesi keliauju ir pafilmuoju. Jau kaupiasi dar video medziaga reikes dar ideti. Kolkas paziureti cia.
Mačau važiavot Maroke. Gal būtų galima plačiau apie jį kelionių temoje? Kaip keliai, kaip vietiniai žmonės, ką pažiūrėti, kaip nuvažiuoti? Kaip nakvynės vietos ir ar nėr problemų su vandens pasipildymu?
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:

Darius.S parašė:

Ne toks jau ir zaislas tas dronas paziurekit, kaip fainai gaunasi.Antra menesi keliauju ir pafilmuoju. Jau kaupiasi dar video medziaga reikes dar ideti. Kolkas paziureti cia.
Mačau važiavot Maroke. Gal būtų galima plačiau apie jį kelionių temoje? Kaip keliai, kaip vietiniai žmonės, ką pažiūrėti, kaip nuvažiuoti? Kaip nakvynės vietos ir ar nėr problemų su vandens pasipildymu?

Labai smagūs http://www.klase.lt/forumas/getTopic/490022/1/ispanija-marokas-ir-t-t-2012-vasario-2-kovo-24 Ievos pastebėjimai iš kelionės po Maroką 
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Renius.L parašė:
Tomas.J parašė:
Darius.S parašė:
Ne toks jau ir zaislas tas dronas paziurekit, kaip fainai gaunasi.Antra menesi keliauju ir pafilmuoju. Jau kaupiasi dar video medziaga reikes dar ideti. Kolkas paziureti cia.
Mačau važiavot Maroke. Gal būtų galima plačiau apie jį kelionių temoje? Kaip keliai, kaip vietiniai žmonės, ką pažiūrėti, kaip nuvažiuoti? Kaip nakvynės vietos ir ar nėr problemų su vandens pasipildymu?
Labai smagūs http://www.klase.lt/forumas/getTopic/490022/1/ispanija-marokas-ir-t-t-2012-vasario-2-kovo-24 Ievos pastebėjimai iš kelionės įpo Maroką 
Reniau ,"Klasėje"neregistruotėms neatsidaro.