Home

Forumas

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Po žiemos
Po žiemos miego kemperis prašosi nuprausiamas. Kokia patirtis nuplaunant juodulius?
Po žiemos stovėjimo baltas kemperis atrodo nekaip - juodi nubėgimai rėžia akį. Kiekvieną pavasarį trinu kuom pasitaikė - tačiau gariausio varijanto nerandu. Šampūnas neįveikia, kažkas patarė su druskos rūkštele - bet baisu pažeisti dažus, mėginau su mažiau agresyviu plastmasės valikliu, bet labai jau ilgai šveisti reikia. Gal kas turite gerų patarimų, kuom šveičiate juodus nubėgimus. Kai pasižiūriu į vokiečių kemperius - blizga kaip iš parduotuvės.
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Rankom kemperį valyti man atrodo sudėtinga užduotis, jeigu yra poliruoklis tai siulau ant jo užsidėti labai minkštą kempinę ar skudurėlį specialų, pritepti kokio turtle wax ir pirmyn.

Tik nedėkit tų kempinių ant drėlių ir kitu greitai besisukančių įrenginių :)

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
(Nezinau, kaip kovoti su pasekmem, todel siulau salinti priezasti- kemperi ziemai reikia uzdengti. Yra ivairiu uzdangalu. As isigijau storo politileno uzdangala UAB Baltic Autoparts. Uzdangalas metalizuotas. Nebrangus- apie 160lt.(galėsiu patikslint). Klubiečiams suorganizuočiau nuolaidą
:iki:
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
(Nezinau, kaip kovoti su pasekmem, todel siulau salinti priezasti- kemperi ziemai reikia uzdengti. Yra ivairiu uzdangalu. As isigijau storo politileno uzdangala UAB Baltic Autoparts. Uzdangalas metalizuotas. Nebrangus- apie 160lt.(galėsiu patikslint). Klubiečiams suorganizuočiau nuolaidą
:iki:
Deja, užprėjusią žiemą iš Moveros buvau įsigijęs uždangalą - http://www.movera.lt/apsauga-cover-top . Buvo vėjuotas ruduo, tad greit nutrenkiau į šoną. Iš pradžių galvojau, kad naktį vėjas stogą plėšia, o pasirodo kemperio uždangalas triukšmauja. Įtempiau iš visų pusių gumomis - nepadėjo. O metalinės įvorės (tvirtinimui) vietomis net dažus pabraižė. O po to ir įvores vėjas išplėšė. Tai va tokia istorija su firminiu Fiamos uždangalu :velnias:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kas liecia uzdangala- ta pati patirtis- pries pora metu uzdengus, nuo vejo visi kampai be dazu liko ir beveik visi langai matiniai patapo. Su masinele poliravau gal 2 dienas.

Po ziemos plaunant- man visi nubegimai 80% su sampunu nusiplauna, kas lieka- labai lengvai rankomis nuvalau su Virtus poliravimo pasta.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
as nusipirkau kaskoki senukuose, bet patingejau dengti, tai uzteks nuplauti , perdazyti nereikės :) nezinai kur rasi kur pamesi :)
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Man atrodo Vilniuje mačiau statoila su automatine plovykla į kuria greičiausiai priima ir didelius automobilius, bent jau vizualiai atrodo, kad ir fura su priekaba tilptų į tą plovyklą: Eišiškių pl. 11, LT-02184 Vilnius. Gal kas nors gali patvirtinti šitą?


Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Ričardas.V parašė:
Dainius.D parašė:
(Nezinau, kaip kovoti su pasekmem, todel siulau salinti priezasti- kemperi ziemai reikia uzdengti. Yra ivairiu uzdangalu. As isigijau storo politileno uzdangala UAB Baltic Autoparts. Uzdangalas metalizuotas. Nebrangus- apie 160lt.(galėsiu patikslint). Klubiečiams suorganizuočiau nuolaidą
:iki:
Deja, užprėjusią žiemą iš Moveros buvau įsigijęs uždangalą - http://www.movera.lt/apsauga-cover-top . Buvo vėjuotas ruduo, tad greit nutrenkiau į šoną. Iš pradžių galvojau, kad naktį vėjas stogą plėšia, o pasirodo kemperio uždangalas triukšmauja. Įtempiau iš visų pusių gumomis - nepadėjo. O metalinės įvorės (tvirtinimui) vietomis net dažus pabraižė. O po to ir įvores vėjas išplėšė. Tai va tokia istorija su firminiu Fiamos uždangalu :velnias:
Liudesys :(  Vadinasi be reikalo pinigus ismeciau. Nebandziau, nes siemet po stogu pavyko laikyt. Na nera to blogo, kuris neiseitu- malkas sodyboje uzdengsiu :)

 
Žinutės: 37
Nuotraukos: 39
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-23
as savo senuka nuplaunu variklio plovikliu skiestu vandeniu 1/1 ir pora lasu auto sampuno,viskas gerai nusiplauna,kad nebutu matinis ira pirkt moveroi  Caravan-Finich, mano  baltas kemperis blizga kaip katino.....na zinot kas.:D
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Vitalijus.B parašė:
as savo senuka nuplaunu variklio plovikliu skiestu vandeniu 1/1 ir pora lasu auto sampuno,viskas gerai nusiplauna,kad nebutu matinis ira pirkt moveroi  Caravan-Finich, mano  baltas kemperis blizga kaip katino.....na zinot kas.:D
Variklio ploviklis nepagriaužia langų plastiko ? Nesigilinau, bet galvoju, kad jis pakankamai agresyvus :velnias: