Home

Forumas

Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-19
Kaip paziuriu, ju Autoaibeje yra: tai kad 5 litrus be abejo apsimoka pirkti

Pit Stop C10505S universalus ploviklis "Extra Cleaner" 5L 8.40eu (5l kanistra)
Pit Stop C10501/T universalus ploviklis "Extra Cleaner" 1L 2.35eu (1l purskiamas)

tai kad 5 litrus be abejo apsimoka pirkti.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pradėjau morališkai ruoštis plovimui :), tai pasirodo kokių aparatų: būna
Tomas.J parašė:

Pradėjau morališkai ruoštis plovimui :), tai pasirodo kokių aparatų: būna
Bet cia gal koks samadielnas sukonstruotas?
As irgi sia savaite skalbsiu saviski. Beje nepamenu ar buvau rases, kad tuos juodus nubegimus labai gerai ir greitai nuvalo kur skirta smalom nuo masinos valyti. Papurski ir svariai nusisluosto.
 O Cia ne ta pacia funcija atliktu?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Tomas.J parašė:

Pradėjau morališkai ruoštis plovimui :), tai pasirodo kokių aparatų: būna
Bet cia gal koks samadielnas sukonstruotas?
As irgi sia savaite skalbsiu saviski. Beje nepamenu ar buvau rases, kad tuos juodus nubegimus labai gerai ir greitai nuvalo kur skirta smalom nuo masinos valyti. Papurski ir svariai nusisluosto.
 O Cia ne ta pacia funcija atliktu?
Tomo nuorodoje voliukas kur kas landesnis, tas karcherio tai šepečiai apsaugos ribose, lenkimu ir kampų neišimsi, bet abu atvejai man kaiptais neatrodo tinkami naujam daiktui šonams , subraižys manau, stogui dzin..
As irgi rankytem, kempinem, sampunu. Paskui nano danga stiklai atskirai sonai atskirai. Ir paruosta kelionems ir sezonui prieziuros nedaug. :)
Iskilo klausimas. Siandien ploviau kemperi ir pamaciau kad stogas visas murzinas. Ar kiekvienais metais sveiciat stoga? Ar kas kokie antri ar visai neplaunat? Jei plaunat lipat ant stogo ar sepeciu sveiciat?
Beje nezinau ar nano dangos nuopelnas ar gero sampuno bet juodi nubegimai vienu kempines brukstelejimu nusivale. Reikes ta sampuna isbandyti ant nedengto nano danga kemperio. Bus aisku kieno nuopelnas. Tada galesim rekomendacija rasyti. :)
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
As vel nusipirkau to "pitstop" koncetrato 5 litrus,jis man labai pasiteisino.As su juo ir tepalus valau darbe,ima geriau nei nuriebalintojas.Minkovskiu gatvej mokejau po 18 eu,nes pirkau kelias bankes ir draugams.Lytagroj kainuoja 24 eu,o kas sake,kad mokejo apie 7 eu uz 5 litrus lytagroj tai ten skiestas.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Marijus.K parašė:
Iskilo klausimas. Siandien ploviau kemperi ir pamaciau kad stogas visas murzinas. Ar kiekvienais metais sveiciat stoga? Ar kas kokie antri ar visai neplaunat? Jei plaunat lipat ant stogo ar sepeciu sveiciat?
Beje nezinau ar nano dangos nuopelnas ar gero sampuno bet juodi nubegimai vienu kempines brukstelejimu nusivale. Reikes ta sampuna isbandyti ant nedengto nano danga kemperio. Bus aisku kieno nuopelnas. Tada galesim rekomendacija rasyti. :)
Aš daugelį metų plaunu kiekvieną pavasarį su šepečiu ir "Feiri" pagalba, gal būt ten kiekvieną kampelį ir nepasiekiu(stoglangiai, kondensionierius), nes po žiemos tur būt pas visus po atviru dangum žiemoje būna panašūs. Netgi nuo vidurvasario tur būt visi pastebėjo, kad nubėgimai gale vėl atsiranda.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.Š parašė:
As vel nusipirkau to 'pitstop' koncetrato 5 litrus,jis man labai pasiteisino.As su juo ir tepalus valau darbe,ima geriau nei nuriebalintojas.Minkovskiu gatvej mokejau po 18 eu,nes pirkau kelias bankes ir draugams.Lytagroj kainuoja 24 eu,o kas sake,kad mokejo apie 7 eu uz 5 litrus lytagroj tai ten skiestas.
Stogą plaunu kasmet sezono pradžioje. Jei stogas nešvarus, nubėga juoduliai.
Aha, reiks ir man tada skirti demesio. O lipat patys ant stogo ar nuo kopeciy su sepeciu? Girdejau, tiksliau skaiciau, kad iki 100 kg stogas atlaiko ir galima uzlipus valyti.