Home

Forumas

Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Vykantas.V parašė:
Ričardas.V parašė:
Pamėginau nusiprausti su aktyviomis putomis. Puikiai, juodų nubėgimų nebeliko, tik reikėjo lengvai patrinti. Blizga kaip veidrodis:):):)

Opa ,idomu,cia kur tokia prausykla yra?
Svarunei? kaip juodulius, gerai atitirpino?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Tadas.Z parašė:
Sveiki, siaip yra toks vadinamas MOROT VASKAS, yra lytagroje tikrai, jis ko tik nenuvalo, tik reikia atsiskiesti su vandeniu, 1:10 arba 1:5 viska nuvalo super. Ir kaina juokinga, 5 litru uzteks neisivaizduoju kiek...

Imesk foto kaip jis ten atrodo.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Tadas.Z parašė:
Vykantas.V parašė:
Ričardas.V parašė:
Pamėginau nusiprausti su aktyviomis putomis. Puikiai, juodų nubėgimų nebeliko, tik reikėjo lengvai patrinti. Blizga kaip veidrodis:):):)

Opa ,idomu,cia kur tokia prausykla yra?
Svarunei? kaip juodulius, gerai atitirpino?
Labai gerai, neliko jokių pėdsakų. Nuslinkus putoms prabraukiau su langų valikliu (toks ant ilgo koto, vienoj pusėj kempinė, kitoj guma), dar kartą nupurškiiau putomis ir nupyliau vandeniu. Blizga, nubėgimų nei žymės.
Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Tadas.Z parašė:
Sveiki, siaip yra toks vadinamas MOROT VASKAS, yra lytagroje tikrai, jis ko tik nenuvalo, tik reikia atsiskiesti su vandeniu, 1:10 arba 1:5 viska nuvalo super. Ir kaina juokinga, 5 litru uzteks neisivaizduoju kiek...

Labai idomu butu suzinoti tiksliau,kas tai per priemone?
Dar vienas metodas nubegimams juodimiems valyti , bitumo valiklis. Arba kitaip smalu valiklis nuo automobilio. Papurski ant sauso pavirsiaus ir vienu judesiu su skudureliu nusivalo. Paskui nuplauni vandeniu. Net nustebau kaip puikiai nuvalo juodumus.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Marijus.K parašė:
Nezinau kokia tavo plansete. Mano Ipad irgi alpsta. Bet tik kai labai karsta. Gal du kart buvo. Manau kad visi perkaista. 
Del priekinio stiklo: kadangi maniskis dar didesnis, tai problema zinoma. Imi to raudono skyscio kur sakiau anksciau, papurski, kelios minutes ir lengvai sepeciu nusivalo. 
Tas raudonas skystis kuri rekomendavai tai tikras stebuklas.As jiperku po 5 litrus koncentrata ir naudoju visur ir darbe ir namuose.
Pas mane irgi jis naudojasi kaip paseles. Sako moterys net rankines valo ir nekenkia. Bet maniske nerizikuoja. Siaip visada gerai nuplaunu vandeniu, nes vistiek jis trucas kazkoks. Beje kazkada snekejom apie juodus nubegimus, tai nepamenu ar esu rases, ideliai nuvalo chemija kur smalas nuo masinu valo.
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Marijus.K parašė:
Pas mane irgi jis naudojasi kaip paseles. Sako moterys net rankines valo ir nekenkia. Bet maniske nerizikuoja. Siaip visada gerai nuplaunu vandeniu, nes vistiek jis trucas kazkoks. Beje kazkada snekejom apie juodus nubegimus, tai nepamenu ar esu rases, ideliai nuvalo chemija kur smalas nuo masinu valo.
Primink Marijau,kas čia per stebuklas :),foto ar nuorodą?
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Jei kalbame apie "Pit stop", tai jis labai "stiprus" daiktas, valiau dėmes su koncentratu, apsitaškiau kelnes, tai skylėm nuėjo...
kiek naudoju, nesu patyres tokio dalyko. Gal kalbi apie koncentrata? nes tas skiestas tikrai needa. Net rankas apsiliejes buvau, tikrai negrauze.