Home

Forumas

aha as beveik panasiai naudoju, tik siemet Karcher atstovai Deimena pasiule silpnai sarmini valikli-sampuna. Tai nuplove viska idealiai. Nezinau ar leme sis ploviklis ar tai kad praeitais metais buvau denges Nano danga is Nanoteko. Bandysim plauti kita kemperi ateinanti savaitgali ir bus aisku, nes jis nedengtas. Dabar blizga, vanduo ir purvas kaip nuo zasies.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As nemoku plaut automobilio ! ?
As nesuprantu visi giriate si valikli Bet ar as nemoku juo naudotis ar kaip?  Supurskiau visa kemperio sona ir su sepeciu sutryniau.Palaukiau nuo 5-10min ir dar karta sutryniau ir tada nuploviau visas putas.Kai nudziuvo as buvau labai nusivyles nes visi juodi nubegimai nenusiplove ir seip nekaska.Bandziau ir kitas vietas plauti ir nieko gero.

Nors labai taupem nes nusipirkome tik kelis vienetus sios priemones ir atlikau tapacia procedura su kitu kemperio sonu.Ir galiu pasakyti kat ana priemone isvis neplauna ! Parodziau kaip skiriasi kemperio sonai manoji sako pirksim deze to gaidzio:D Noriu pasakyti kad jis kainuoja nuo 2-2.5e pirkome Italijoje ir mes nieko geriau valancio nesame nei mate nei tureja.Supurskiau tikrai purvina draugo auto varikli ir po 10min nuplovem aukstu slegiu draugas iskart ussisake to gaidzio.Siulau kas tures galimybe nusipirkti ir pamegint universalia sio valiklio priemone.
Na as nezinau, bet visada kaip ir vale. As ta darau taip: nupuciu auksto slegio srove, tada ant slapio purskiu, tada siek tiek palaukiu ir kempine patrinu. Tada vel nuplaunu auksto slegio srove. Esu pastebejes, jei ji purski ant sauso pavirsiaus ir dar lauki kol nudzius, tai ne tik kad nenuplauna juodu ruozu, bet ir lieka siek tiek raudonu. Vabzdzius valo tobulai nuo lango. Juodus nubegimus valo, bet man labiau patiko bitumo nuemejes. Ploviau siemet provesionaliu sampunu: super. Jei tai pasitvirtins ir su kitu musu kemperiu, galesiu parasyti kokia tai priemone. Kadangi mano kemperis buvo dengtas nano danga, galbut todel gerai nusiplove.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Janis.C parašė:
As nemoku plaut automobilio ! ?
As nesuprantu visi giriate si valikli Bet ar as nemoku juo naudotis ar kaip?  Supurskiau visa kemperio sona ir su sepeciu sutryniau.Palaukiau nuo 5-10min ir dar karta sutryniau ir tada nuploviau visas putas.Kai nudziuvo as buvau labai nusivyles nes visi juodi nubegimai nenusiplove ir seip nekaska.Bandziau ir kitas vietas plauti ir nieko gero.


Nors labai taupem nes nusipirkome tik kelis vienetus sios priemones ir atlikau tapacia procedura su kitu kemperio sonu.Ir galiu pasakyti kat ana priemone isvis neplauna ! Parodziau kaip skiriasi kemperio sonai manoji sako pirksim deze to gaidzio:D Noriu pasakyti kad jis kainuoja nuo 2-2.5e pirkome Italijoje ir mes nieko geriau valancio nesame nei mate nei tureja.Supurskiau tikrai purvina draugo auto varikli ir po 10min nuplovem aukstu slegiu draugas iskart ussisake to gaidzio.Siulau kas tures galimybe nusipirkti ir pamegint universalia sio valiklio priemone.
Tas pitstop labai atskiestas gal 1:30   .As perku koncentrata ir pats skiedziuosi tai man viska labai gerai plauna.Bet aisku kiekvienam savo.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
O, aš praeitais metais, buvau nupoleraves savąjį kemperi, tai tie juodi nubėgimai dabar nusivalo su sausu skudurų.
Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Man po poliravimo kiekvieno lašelio nubėgimas juodas buvo. Matyt dėl to, kad polirolis tirpdo dažus ir suaktyvina paviršių. Būtina po poliravimo vaškuot, tada turėtų būti gerai.

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Praėjusį savaitgalį ploviau su Pit Stop. Stogas buvo gerokai nešvarus. Supurškiau ir beveik iškart nutryniau šepečiu su vandeniu. Ploviau ne iškart visą stogą, bet po ketvirtadalį. Labai gerai nusiplovė. Šonus taip pat supuškiau dalimis ir nutryniau kempine, nupyliau vendeniu. Nubėgimų nebeliko. Aš patenkintas.
Jam negalima leisti nudziuti.
Žinutės: 2
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-06-28
Janis.C parašė:
As nemoku plaut automobilio ! ?
As nesuprantu visi giriate si valikli Bet ar as nemoku juo naudotis ar kaip?  Supurskiau visa kemperio sona ir su sepeciu sutryniau.Palaukiau nuo 5-10min ir dar karta sutryniau ir tada nuploviau visas putas.Kai nudziuvo as buvau labai nusivyles nes visi juodi nubegimai nenusiplove ir seip nekaska.Bandziau ir kitas vietas plauti ir nieko gero.


Nors labai taupem nes nusipirkome tik kelis vienetus sios priemones ir atlikau tapacia procedura su kitu kemperio sonu.Ir galiu pasakyti kat ana priemone isvis neplauna ! Parodziau kaip skiriasi kemperio sonai manoji sako pirksim deze to gaidzio:D Noriu pasakyti kad jis kainuoja nuo 2-2.5e pirkome Italijoje ir mes nieko geriau valancio nesame nei mate nei tureja.Supurskiau tikrai purvina draugo auto varikli ir po 10min nuplovem aukstu slegiu draugas iskart ussisake to gaidzio.Siulau kas tures galimybe nusipirkti ir pamegint universalia sio valiklio priemone.
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-07-07
Loreta.M parašė:
Janis.C parašė:
As nemoku plaut automobilio ! ?
As nesuprantu visi giriate si valikli Bet ar as nemoku juo naudotis ar kaip?  Supurskiau visa kemperio sona ir su sepeciu sutryniau.Palaukiau nuo 5-10min ir dar karta sutryniau ir tada nuploviau visas putas.Kai nudziuvo as buvau labai nusivyles nes visi juodi nubegimai nenusiplove ir seip nekaska.Bandziau ir kitas vietas plauti ir nieko gero.


Nors labai taupem nes nusipirkome tik kelis vienetus sios priemones ir atlikau tapacia procedura su kitu kemperio sonu.Ir galiu pasakyti kat ana priemone isvis neplauna ! Parodziau kaip skiriasi kemperio sonai manoji sako pirksim deze to gaidzio:D Noriu pasakyti kad jis kainuoja nuo 2-2.5e pirkome Italijoje ir mes nieko geriau valancio nesame nei mate nei tureja.Supurskiau tikrai purvina draugo auto varikli ir po 10min nuplovem aukstu slegiu draugas iskart ussisake to gaidzio.Siulau kas tures galimybe nusipirkti ir pamegint universalia sio valiklio priemone.
Paprasčiausias metodas Cif kremas ir virtuvinė kempinėlė.Po to nuplaunant vandeniu ir nupoliruojant po to su poliravimo danga. Yra ką paveikti,bet rezultatas puikus.