Home

Forumas

Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Marijus.K parašė:
Nezinau, bet lengvuosiuose automobiliuose man patinka tiek Led tiek Xenon. Kadangi Led nereikia apiplovimo ir auksciu korektoriu skirtingai nei Xenon tai juos ir dejau. keiciau visa zibinta, Hella kompanijos, kuri gamina daugeliui automobiliu. Pas mane irgi buvo sudeti gamykliskai Hela tik halogenai. Sviesos skirtumas akivaizdus jau nuotraukoje matosi kad kitokia sviesa. Taip pat keisiu ir trumpuju sviesu zibintus. Norejau sugudrauti ir ideti BiLed, taciau ju tvirtinimas kitoks. Teks turbut deti trumpu sviesu Led. Arba kazka meistrauti.
na vistiek, bent garantini atvazinet deretu, po to tiuningais uzsiimt, bet cia pono valia :D
Na tai nesunkiai keiciasi atgal. :)
Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Raimondas.B parašė:
Arvydas.I parašė:
Raimondas.B parašė:
turi itakos ir optika, ir spektras. LED dirba kitu spektru, geriau slapiam kely matyti, LED naudingumo koeficienta daug geresnis, lengviau isgaut daugiau liumenu.

kai mirksi is priekio, tai reiskia reik lepikes reguliuot :D
Mažas pataisymas
Lempikes reikia reguliuoti, kai mirksi, jeigu važiuoji su trumpom..... jeigu ką:juokas:
kazkaip iprotis tapo, kai tik pries pasirodant is priekio masinai, jungiu trumpas, nesvarbu kokiuo atstumu butu :)
Taisyklės reikalauja persijungti ne vėliau, kaip likus 150 m, aišku jei naudojami sertifikuoti apšvietimo įrenginiai. Jei trukdo už 500 m, manyčiau, kad reiktų tikrintis akis ir nevažinėti naktimis:B
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Mano "FORD" 2007 metų lempos tikrai šviečia pakankamai gerai, jeigu yra problema sutikčiau keistis aparatus be priemokos.
Nezinau, bet man vaziavimas tamsiu paros metu pats nesaugiausias metas. Juolab kad per paskutini menesi dukart teko staigiai stabdyti : Lenkijoje briedis pris nosi issoko, Alytaus rajone stirna. Jei nebutu galimybes - nekeisciau. Kadangi standartiskai tai galima, tvirtinimai tie patys, kodel gi nepagerinus vairavimo salygu. Na bet cia nukrypom i pievas nuo klausimo. 
 Tai kaip supratau yra kokios tai varzos, kurios jungiasi i grandine elektros, taip?
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Jei niekas nepagelbes Panevežyje,yra toks narys klube Neriux iš Šiaulia- tikrai padės su varžom pakovot;)
Aciu
Žinutės: 133
Nuotraukos: 8
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-22
 Na varzos man ne tas sprendimas. Jos stipriai kais, reikia labai galingu varzu, jas tvirtinti ant kebulo kazkur. Nu kazkaip naujam kemperyje nelabai gal toki gemoroju daryt. Yra kitas variantas, idomu kieno koks bortas tame kemperyje stovi? Kai kuriuose bortuose galima isprogramuoti lempuciu testavimasi.
Iveco Daily naujo. Beje ten kolega diskutavo del garantiniu dalyku. Tai kad ten nieko to Iveco is priekio nera. Lempos sudetos ir tiek, plastmases kiekvienas brendas deda kokias nori.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Arvydas.I parašė:
Raimondas.B parašė:
Arvydas.I parašė:
Raimondas.B parašė:
turi itakos ir optika, ir spektras. LED dirba kitu spektru, geriau slapiam kely matyti, LED naudingumo koeficienta daug geresnis, lengviau isgaut daugiau liumenu.

kai mirksi is priekio, tai reiskia reik lepikes reguliuot :D
Mažas pataisymas
Lempikes reikia reguliuoti, kai mirksi, jeigu važiuoji su trumpom..... jeigu ką:juokas:
kazkaip iprotis tapo, kai tik pries pasirodant is priekio masinai, jungiu trumpas, nesvarbu kokiuo atstumu butu :)
Taisyklės reikalauja persijungti ne vėliau, kaip likus 150 m, aišku jei naudojami sertifikuoti apšvietimo įrenginiai. Jei trukdo už 500 m, manyčiau, kad reiktų tikrintis akis ir nevažinėti naktimis:B
musu pagrindine beda, kad zinom taisykles ir istatymus...
Ne LT taisykles buna ir kitokios
jungiu is anksto trumpas labiau is mandagumo, regejimas puikus, galiu pilnai ir su trumop vaziuot, ir visad su ilgom, nes nepametu kelio, kai is priekio visai pamirsta perjungti :D