Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
As senais laikais su krovininiu autobusiuku i svedija esu kelis kart vaziaves ,tai net furos sveikindavosi.Aisku numeriai svediski buvo.
J.J
grieztai draudziu i sita tema  rasyti nepozityviai ar kaip nors izeidinejanciai  tautiniu principu.......................................................................................................................... tik linksmi nutikimai su vaikais:taika:
J.J
Zalgirio 600-mecio minejime stovejom  3 dienas kempinge prie pat  paminklo. IR  musio diena  uzsiemem gera vieta stebejimui....  bet dukryte pradejo cypti ir rekti, nu neklause vienu zodziu..zmona neiskentus nuvede ja i kemperi ir uzrakino.... po musio gryztam o ji liuka praverusi ir ziuri kas vukst ...nors  jai tik 4 m. buvo tada. Ir dar taip pasaipiai sako...O AS VISKA MACIAU,,,:hmz::D
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vktoras.J parašė:
Zalgirio 600-mecio minejime stovejom  3 dienas kempinge prie pat  paminklo. IR  musio diena  uzsiemem gera vieta stebejimui....  bet dukryte pradejo cypti ir rekti, nu neklause vienu zodziu..zmona neiskentus nuvede ja i kemperi ir uzrakino.... po musio gryztam o ji liuka praverusi ir ziuri kas vukst ...nors  jai tik 4 m. buvo tada. Ir dar taip pasaipiai sako...O AS VISKA MACIAU,,,:hmz::D
Norvegijoje jau turėtum vienu vaiku mažiau.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
galvoju, kad dabartinei kartai pasisekė, kad ir tavo, Viktorai, vaikučiams. Kelionės, tikras namas ant ratų,oj, net norėtusi grižti ir pagyventi savo vaikystėje namlyje ant ratų :) mums statytis tekdavo visokias medines palatkes :) kadangi tema apie vaikučius, tai mano atveju, prieš 16m teko stovyklauti su nameliu priekaba, maniškiui buvo 1,5mėn. Taip pasistačiau priekabą Karklėje, prie pat tako į pliažą :hmz: tai būdavo eilė prie lango žiūrėti, kaip mamytė krūtimi maitiną mano vyrą :) nežinau kodėl, bet žmonėms įdomu buvo, kas tame namelyje gyvena :D
J.J
as tada mersa pikapa turejau,, jame miegodavom,,irgi krutai budavo.....:ratu:
J.J
:baisu::baisu::baisu:.. kad zinotumet koki baisu sapna sapnavau senakt..... einu Rumsiskese  tarp kemperiu eiles...  visokiu zmoniu pilna, labai daug usuotu..... visa eile pereinu ir vis nera maniskiu.... paciam gale ziuriu sedi ant siaudu mano seima.. prieinu ir klausiu OKUR MUSU KEMPERIS... o jie ir sako...O MES BE KEMPERIO ATVAZIAVOM.....net pasokau is miegu....:baisu::baisu::baisu:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Vktoras.J parašė:

:baisu::baisu::baisu:.. kad zinotumet koki baisu sapna sapnavau senakt..... einu Rumsiskese  tarp kemperiu eiles...  visokiu zmoniu pilna, labai daug usuotu..... visa eile pereinu ir vis nera maniskiu.... paciam gale ziuriu sedi ant siaudu mano seima.. prieinu ir klausiu OKUR MUSU KEMPERIS... o jie ir sako...O MES BE KEMPERIO ATVAZIAVOM.....net pasokau is miegu....:baisu::baisu::baisu:
Viktorai, o tarp tų ūsuotų nebuvo barzdoto :B
J.J
gal kazkur toliau...:).. nes gerai prisimenu kad stambus su vesliais usais mane labai nuziurinejo....
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Viktorai,tai ir sunys laizosi i jus ziuredami ir vyrai usuoti :)