Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Bandau perprast generatoriaus paskirtį... Pats juk turi įtampos keitiklį į 220V  VOLT  1000W? (kaip ir aš:)) 220V prietaisus jungi per jį, akumą krauni užkūręs variklį. Ar aš kažko nesusigaudau?

Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Bendra diskusija apie generatorius perkelta čia
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Žinutės: 5
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-19
Tomas.M parašė:
Nusprendžiau praturtinti kol kas skurdoką forumo skiltį savo projektu. Kadangi nuo mažens automobiliai ir jų remontas yra mano stichija, hobis, laisvalaikis (beje jis labai koreguosis įsigijus namuką ant ratų), o dabar dar ir darbas, tai manau bus viena iš mėgstamiausių mano skilčių :)
Ar jis dabar ne buna Jeruzaleje, su "Ghostbusters" lipduku priekije?

Žinutės: 3
Nuotraukos: 469
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-17
Buna

Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-04-22
Labai faina turėti tokį hobbi:plojimai: buvo įdomu paskaityti. Bet aš pasirinkčiau mikroautobusų nuoma, nes atrodo papraščiau:)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vladimir.Z parašė:
Labai faina turėti tokį hobbi:plojimai: buvo įdomu paskaityti. Bet aš pasirinkčiau mikroautobusų nuoma, nes atrodo papraščiau:)
O pasirinkti dėti reklamą į skelbimus nesigavo?
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Vladimir.Z parašė:
Labai faina turėti tokį hobbi:plojimai: buvo įdomu paskaityti. Bet aš pasirinkčiau mikroautobusų nuoma, nes atrodo papraščiau:)
Čia kame tas patogumas? Gal bandei tokiam autobusiuke kokį mėnesį kur nors prie vandenyno pagyventi... papasakok kaip patiko? :juokas:
Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
Arvydas.I parašė:
Vladimir.Z parašė:
Labai faina turėti tokį hobbi:plojimai: buvo įdomu paskaityti. Bet aš pasirinkčiau mikroautobusų nuoma, nes atrodo papraščiau:)
Čia kame tas patogumas? Gal bandei tokiam autobusiuke kokį mėnesį kur nors prie vandenyno pagyventi... papasakok kaip patiko? :juokas:
Nu ne visi ologarchai, kur leidzia sau su Hymeriais vazinetis, mes menesi aplink UK vazinejomes su Sprinteriu pripuciamu ciuziniu ir nesiojama virykle, gyvi laimingi :) 
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Andrius.D parašė:
Arvydas.I parašė:
Vladimir.Z parašė:
Labai faina turėti tokį hobbi:plojimai: buvo įdomu paskaityti. Bet aš pasirinkčiau mikroautobusų nuoma, nes atrodo papraščiau:)
Čia kame tas patogumas? Gal bandei tokiam autobusiuke kokį mėnesį kur nors prie vandenyno pagyventi... papasakok kaip patiko? :juokas:
Nu ne visi ologarchai, kur leidzia sau su Hymeriais vazinetis, mes menesi aplink UK vazinejomes su Sprinteriu pripuciamu ciuziniu ir nesiojama virykle, gyvi laimingi :) 
Nebūtina būti oligarchu, netgi "kietu verslininku", kad įsigyti kemperį pagal savo išgales :hi:
Šiaip tai, "...kol gyvas, žmogus neturi prarasti vilties (Seneka)" užsidirbti pagal savo poreikius :driving: