Home

Forumas

Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Su bet kuo iki ten ir aplink ezera neapvaziuosi  ir net nebandyk. Nebent bus geros oro salygos ir gera vietiniu pagalba.
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Virginija.J parašė:

Ta pati :) Turiu pripažinti, kad gerokai pastoviniavom papėdėj, bediskutuodami dėl važiavimo viršun :hmz:
Aš buvau labai kategoriškai prieš važiavima, bet kai pamačiau, kad moteris už vairo leidžiasi su kemperiu nuo to kalno ir dar su didesniu kemperiu, tai kažkas suveikė ir užlėkiau su vėjeliu :D
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Robertas.M parašė:
Nu sori, čia kaip medicininis terminas tarp gydytojų taip tarp džipistų slapti susišvilpavimai :B, net nepagalvoji kad galima nesuprasti kai pripranti .
Nu baik Robertai, ir gydytojai susigaudo kas yra TLC100.:)
aš čia ta prasme , kad gydytojai kai kalbasi sunku suprasti apie ką, vos ne lotyniškai, tai ir čia tas pats :)
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Aurimas.S parašė:
Virginija.J parašė:

Ta pati :) Turiu pripažinti, kad gerokai pastoviniavom papėdėj, bediskutuodami dėl važiavimo viršun :hmz:
Aš buvau labai kategoriškai prieš važiavima, bet kai pamačiau, kad moteris už vairo leidžiasi su kemperiu nuo to kalno ir dar su didesniu kemperiu, tai kažkas suveikė ir užlėkiau su vėjeliu :D
šalia mokamas panoraminis kelias yra Rossfeldstrasse, 1,5km aukštis, bet vaizdai įspūdingi, jo aplenkt negalima tam krašte būnant.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Raimondas.B parašė:
Aurimas.S parašė:
Virginija.J parašė:

Ta pati :) Turiu pripažinti, kad gerokai pastoviniavom papėdėj, bediskutuodami dėl važiavimo viršun :hmz:
Aš buvau labai kategoriškai prieš važiavima, bet kai pamačiau, kad moteris už vairo leidžiasi su kemperiu nuo to kalno ir dar su didesniu kemperiu, tai kažkas suveikė ir užlėkiau su vėjeliu :D
šalia mokamas panoraminis kelias yra Rossfeldstrasse, 1,5km aukštis, bet vaizdai įspūdingi, jo aplenkt negalima tam krašte būnant.
Ačiū už nuorodą į Rossfeldstrasse. Patinka tokie keliai. Tik va skirtumas nuo Šveicarijos perėjų, kad ten galima sustoti nakvynei nakčiai.
Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Saulius.G parašė:
Su bet kuo iki ten ir aplink ezera neapvaziuosi  ir net nebandyk. Nebent bus geros oro salygos ir gera vietiniu pagalba.
"Iki ten" tikrai su bet kuo. Draugo bendradarbis pernai su Astra be problemėlių nulėkė. Kaip minėjau žvyro ~200km belikę.
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Tomas.J parašė:
Saulius.G parašė:
Su bet kuo iki ten ir aplink ezera neapvaziuosi  ir net nebandyk. Nebent bus geros oro salygos ir gera vietiniu pagalba.
'Iki ten' tikrai su bet kuo. Draugo bendradarbis pernai su Astra be problemėlių nulėkė. Kaip minėjau žvyro ~200km belikę.
Taip iki  Baikalo ežero  ir motociklais lietuviai yra nuvažiave, rusai su dviračiais, bet reikia būt gerais extrimais. Irkutske  su tarpais pragyvenau beveik 4 metus.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Iš to seka, kad  su kemperiu Baikalo nepamatysi.
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Kodėl , gi ne. Kažkada rusai  nuo Citos buvo pradeje tiesti greitkelį į Maskvą. Gal ateis, vėl tie geri laikai rusams.
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
tęsiant Baikalo temą  Prancuzas pusmeti vienas prie baikalo